Adet Kanı Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü denildiği zaman akla ilk gelmesi gereken şeyin bir kara büyü olduğudur. Adet kanı ile o kadar fazla büyü yapılabilmektedir ki çift başlı kara büyü olarak bilinmesi de önemli hususlardan birisidir. Çeşitli internet kaynaklı sitelere baktığımız zaman adet kanı ile birçok çeşit kara büyünün yapılabildiği gibi ak büyü olarak da bilinen veya düşünülen yöntemlerle kullanıldığı gözlemlenmektedir. Genel amacı evli insanların yuvalarını yıkmak, aile içinde dağılmalara sebep olmak veya aile içerisinde çok ciddi maddi sorunların meydana gelmesi olarak tabir edilmektedir. Bazı düşüncelere göre adet kanı büyüsü bir kişiye bazı yiyeceklere veya içeceklere karıştırılarak kişinin fark etmeden içmesini veya yemesini düşünmektedirler. Aslında bu bilgi tamamen yanlıştır. Yedirilerek veya içilerek yapılan büyüler illaki mevcuttur. Ancak adet kanı büyüsü içirilir mi diye soracak olursanız kesinlikle böyle bir mide bulandırıcı durumun gerçeklemeden yapıldığını bilmenizi isteriz. İnternet üzerinden araştırma yaptığınız zaman yedirilir veya içirilir gibi bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgiler tamamen asılsız ve gerçekleri yansıtmamaktadır.

Adet Kanı Büyüsü Kara Büyüdür Riskleri Vardır!

Kara büyü denildiği zaman bir adım öteden dinlemeniz önemli bir tavsiyedir. Adet kanı büyüsü de bir kara büyü olduğu için yaptırılması pek tavsiye edilmez. Çünkü büyüyü yaptıran kişi başta olmak üzere büyüye maruz kalan kişi ve her iki kişinin yakın çevresindeki insanlar bu büyüden etkilenmeye başlar. Bazı psikolojik ve ruhsal hastalıkların başlaması için önemli bir kara büyüdür. Yaptırmadan önce çok düşünmeli ve öyle karar verilmelidir. Adet kanı büyüsünün amacı tamamen yuva yıkmak, aileyi dağıtmak, psikolojik sorunlar ortaya çıkarmak ve kısacası intikam alma duygusu içerisinde olanlara yönelik yapılan bir büyüdür. Eğer büyü yanlış yapılırsa, yanlış medyumlar tercih edilerek kullanılır ise kişilerde ciddi yan etkiler doğurabilir. Havas ilmi çalışmasıdır ve kesinlikle gerçek medyumlara yaptırılmalıdır. Gerçek medyumu nasıl bulurum diyorsanız eğer sizlere birkaç taktik vermekten kendimizi alı koyamıyoruz. Birincisi medyumun resmi olduğuna bakınız. Yani devlete vergi ödeyip ödemediğini kontrol edin. Vergi levhasını görmek isteyin. Eğer size bir vergi levhası gösteremiyorsa bu medyumdan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Harici olarak medyumun daha önce yapmış olduğu çalışmaları görmek istediğinizi dile getiriniz. Bu yöntemin adı da bir referans görme işlemidir. Eğer sizlere bunları sağlayamıyorsa ve kafasına göre ben adet kanı büyüsü veya diğer kara büyülerden yaparım diyorsa biliniz ki yaptığı çalışma sizin zamanınızı alacak, maddi zarara uğratacak ve sizi riskleri ile baş başa bırakacaktır.

Adet Kanı Büyüsü ile Bağlama Yapılabilir

Her ne kadar kara büyü çeşitlerinden birisi olsa da sevdiğiniz bir insanı kendinize ömür boyu yanınızdan ayrılmasın diye bağlamak istiyorsanız eğer adet kanı büyüsü ile bağlama da yapılabilmektedir. Bunu yapan medyum sayısı azınlıktadır. Gerçek bir medyum bulursanız eğer erkeği bağlamak için etkili bir yöntem olduğunu dile getirebiliriz. Büyülerin çok çeşitleri vardır ve yapılmak istenildiği zaman niyete göre şekillenmektedir. Bu nedenle bir erkeği aşık etmesinden tutun, bağlamasına, bir kişiyi eşinden ayırmak istemenize kadar edilecek niyete ve medyumun alanına göre değişiklik göstermektedir.

Bizim Büyü Çalışmamız Yoktur!

Adet kanı kullanılarak elde edilecek büyüler genelde risk teşkil eder. Bu nedenle böyle kara büyülere pek bulaşmadan işimizi ağırlıklı olarak vefklerden, tılsımlardan, celb işlemlerinden yana kullanmaktayız. Büyü çalışmamızın olmamasından dolayı büyü bakımı veya büyü bozma işlemleri ile de ilgilenmiyoruz.

Author: medyummeric

11 thoughts on “Adet Kanı Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

 1. arkadaşlar yazıda da belirttiği üzere adet kanı büyüsü kara büyü kategorisinde yer alır ve bunun riski oldukca büyüa ile çalışmayın derim. üç kuruş fazlası olsun ama iyisi olsun. ucuza iş yaptırıp hem elinize yüzünüze bulaştırmayın hem de üç kuruşunuz dan daolmayın, bir dahaki işlem de iyi bir hocaya gidersiniz çok daha zararda olursunuz.

   1. eylül hanım merhaba. benim bu konu da sizlere önerebileceğim bu konu da yeteneğinin olduğuna inandığım tek isim medyum burak hocadır. burak hoca dışında hangi hoca bu işlemi yapar malesef bilemiyorum.

    1. cevabınız için çok teşekkürler ayhan bey. ben de sercan bey gibi sizden burak hocanın telefon numarasını rica edebilirmiyim?

 2. merhaba ben artvin den mustafa, arkadaşlar ben de sevdiğim kızı kendime bağlamak istiyorum ancak bunu adet kanı büyüsüyle yapabilirmiyim? şimdiden teşekkürler.

  1. mustafa bey merhaba. aslında bu işlem de mümkün ancak bunu ben ne anlatabilirim nede siz benim anlatımımdan anlamazsınız. işinin ehli iyi bir medyum hoca ile görüşmenizi öneririm.

   1. cevap için çok teşekkürler selda hanım. peki siz bana hangi medyum hocayı önerirsiniz?

    1. merhaba mustafa bey. ben size medyum burak hocayı öneririm. burak hoca işinin ehli tam bir profesyonel.

     1. öneriniz için çok teşekkürler seda hanım. peki medyum burak hocanın telefon numarasını verebilirmisiniz?

     2. merhaba yorumlara biraz göz attım da ben de selda hanıma katılıyorum kesinlikle medyum burak hoca ile görüşmelisiniz. numarası bende var, 0553 371 89 94 bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir