Alkolü Bıraktırma Büyüsü

Alkol kötülüklerin anasıdır. Şeklinde söylemler ne kadar uyarıcı bir mesaj olarak karşımıza çıkıyor olsa da alkol bağımlısı olan birisinin bu mesaja aldırış etmediği gözlemlenmektedir. Alkol alan bir insan rızkını, kazancını alkole verir ve eşini, çocuklarını ihmal etme seviyesine gelir. Etrafındaki insanlar tarafından dışlanır. Çevresi genelde alkol alan insanlar ile dolup taşar. Çevresi tarafından sevilen, sayılan bir insan olarak tanınmaz. Alkolün etkisi ile birlikte küfürler, kötü sözler, rahatsız etmeler vs. alır başını gider. Çoğu zaman alkolü bırakma çabası içerisinde olsa bile kısa bir süre içmeden durur ve devamını ilk fırsatta getirir. Bu durumdan en çok etkilenen kişiler ise genelde eşleri olmaktadır. Bizlere gelen talepler arasında genelde alkol alan kocam alkolü büyü ile bırakabilir mi şeklinde olmaktadır. Bizler de büyü yapmadığımız için net cevaplar veremiyor olsak da bu gibi havas ilmi çalışmalarının daha önceki araştırmalarımıza göre etkili olduğunu söyleyebilmekteyiz. Ancak araştırmalarımıza göre çeşitli yorumlarda daha önce alkolü bıraktırma büyüsü yaptıranların yorumlarına denk gelmekteyiz ve bu sayede kocam alkolü bıraktı diyenlerin sayısının bir hayli fazla olduğunu görmekteyiz.

1 Ayda Alkolü Bıraktıran Etkiye Sahip

Eşiniz, oğlunuz, akrabanız veya herhangi birisinin alkol almasından rahatsız oluyorsanız ve doğal yollarla bu sorunları aşamıyorsanız işte o zaman alkolü bıraktırma büyüsü ile yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Eğer doğru bir medyum ile çalışma yapılır ise 30 günde alkolü bıraktırma büyüsüne maruz kalan kişi alkolden tamamen uzaklaşır.

Alkolden Nefret Etmeye Başlar

Kişinin alkolden nefret etmesi için büyü yapılmış ise aşağıdaki belirtileri görecek ve kısa sürede etkisi ile birlikte alkolden uzak kalacaktır.

 • Alkole olan sevgisi kısa sürede nefrete dönüşecektir.
 • Alkol alan insanlardan uzak kalmayı isteyecektir.
 • Bu zamana kadar nasıl içmişim diye kendisine sorular soracaktır.
 • Alkolün kokusu onun kusmasına neden olabilecek kadar nefret etmesini sağlayacaktır.
 • Alkole verdiği rızkına çok üzülecek ve eşini mutlu etmek için kazancını eşine verecek kadar ılımlı bir kişiliğe bürünecektir.
 • Alkol alan arkadaşlarından, çevresinden uzak duracaktır.
 • Alkol şişesini görmeye tahammülü bile kalmayacaktır.

Yukarıda alkolü bıraktırma büyüsüne maruz kalmış bir kişinin yaşayabileceği muhtemelen belirtileri sizlerle paylaşmış olsak bile her kişide tutması beklenemez. Medyumun çalışması da çok önemlidir.

 

Author: medyummeric

3 thoughts on “Alkolü Bıraktırma Büyüsü

 1. Bunun için neler gerekli kardeşim çok iciyor birakmak istemiyo ama çevresinde kimse memnun değil

  1. selam benim de kardeşim alkol ve uyusturucu problemi var nasıl bi çare buldunuz bilemedik bizede yazarmısı bi neticeye ulaşırsan buradaki hocalar yapıyorlar diye yazmışlar ama biz genede gerçekten sorunu olanlarla görüşmek istiyoruz saygılar fahriye

 2. Bu konuda nasıl yardımci olabilirsiniz kardeşim bir bağımlı asla kabul etmiyor herkesi bezdirdi çok agresif ve küfürcu ayrıca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir