Sınav Başarısı İçin Büyü

Sınav Başarısı İçin Büyü

Sınava girecek kişiler için son derece zorlu bir süreç vardır. Bu süreçte en çok ders çalışan öğrenciler dahi büyük zorluklarla karşı karşıya kalabilmektedir. Böyle durumlarda bu başarılı öğrencilerin yaşamına ufak bir dokunuş yapmak isteyen aileler sınav başarısı için büyü yaptırma yoluna başvurabilirler.

Sınavda başarı büyüsü ile öğrenciler sınav sırasında son derece rahat ve sakin olabiliyor ve sorulara daha doğru yanıtlar verme imkânı buluyor. Bu tarz büyüler genelde kötü bir amaç gütmüyor olsa da çalışmayan ve sınav kazanmayı hak etmeyen kişiler üzerinde denendiğinde diğer öğrencilerin hakkına girmek adına olumsuz etkilere sahip olabiliyor. Sınav başarısını etkileyecek oranda birçok farklı basit büyü türü bulunmaktadır.

Sınav Başarısı İçin Eski Druid Büyüleri

Eski dönemlerde insanlar maddi durumlarını artırmak ve daha da zengin olabilmek için birtakım büyüler yaptırırlardı. Bu büyüler içerisinde en çok rastlanılanlardan birisi de eski druid büyüleri denilebilir.

Druidler çok eski zamanlarda yaşamış olan bir rahip sınıfıdır. Bu sınıf eski devirlerde Romalılarda Gaul, Yunanlılarda Galatai ya da Keltoi gibi farklı yerli sınıfın temelini oluşturan birer kültür parçalarıdır. Bu rahip sınıfı büyücülükte çok ileri safhadaydı. Hem âlim hem de büyücü olarak insanlar üzerinde de önemli etkilere sahipti.

Büyü ile Yapılan Müdahaleler

Druid büyüleri anlaşılması zor ve son derece karmaşık büyülerdir. Bu büyülerin yapılması bir hayli zordur. Ancak yine de ayinleri ve okudukları dualar hakkında kişilere önemli tüyolar vermişlerdir. Druid büyüleri ile sınava girecek olan öğrencilerin başarısını artırmak mümkün olmaktadır.

Ancak bu büyüyü yapacak olan kişinin mutlaka büyüler hakkında bilgisi olan medyumlardan yardım alması son derece önemlidir. Aksi halde yapılan büyüler ciddi anlamda olumsuz neticeler ortaya çıkarabilmektedir. Özellikle sınav başarısı olumsuz yönde etkilenebilmektedir.

 

Author: medyummeric

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir