Yuva Yıkan Büyü

Yuva yıkan büyü genel olarak evli insanları hedef almak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Kara büyüdür ve sadece bilgili medyumlar tarafından yapılmaktadır. Gerçekten işinde başarılı, havas ilminde etkili süreçlerde yer almış bir medyum evli insanların arasındaki sevgi ve aşk veya bağlılık ne kadar kuvvetli olursa olsun bu çiftleri ayıracak kadar kuvvetli ve güçlü işlemler yaparak başarıyı yakalayabilmektedir. Yuva yıkan büyü genel olarak ele alındığı zaman bir kara büyüdür ve her medyum bu kara büyünün üstesinden gelemeyebilir. Aynı zamanda bazı medyumlar bu süreçlerde bulunmak istemezler. Çünkü böylesine bir ayırma büyüsünün yapılmasından hemen sonra yaptıranın da, yapanın da, büyüye maruz kalanın da psikolojik bazı sorunlar ortaya çıkması gözlemlenmektedir. Yuva yıkan büyü tesirini ortalama olarak 1 hafta içerisinde gösterir. Kişiler de çok farklı belirtiler ortaya çıkmaya başlar. Yuva yıkan büyü belirtilerini yazımızın devamında geniş olarak sizlere açıklayacağız. Etkisini ise 40 gün içinde gösteren bir büyüdür.

Evli Eşleri Ayırmak İçin Yapılır

Yuva yıkan büyü nedir diye soracak olursanız eğer evli olan insanlar ev içerisinde huzurlu, mutlu, çocuklarıyla neşeli bir hayat geçirirken ansızın her şey değişir ve büyünün tesiri ile birlikte eşler arasında hiç hoş olmayan konular meydana gelmeye başlar. Bunlardan bazıları eşler arasında anlaşmazlık, tartışmalar, kocanın karısına karşı şiddet eğilimleri, çocuklarla ilgisizlik, kocanın aldatması, kadının dayanamayıp evi terk etmesi gibi süreçler meydana gelmektedir. Son işlem olarak ayrılık kararı alınır ve her iki eş kısa sürede mahkeme salonuna giderek ayrılmak istediklerini söylerler. Bazen ayrılma gerçekleşmez ancak evli kişilerden birisi evini terk eder ve beraberinde maddi sorunlar da ortaya çıkmış olur. Evli eşleri hedef alan bu büyü kim tarafından yapılır diye merak ediyorsanız eğer genelde en yakın akrabaların başının altından çıkan bir süreç olmaktadır. Bazı zamanlarda erkeğe aşık olan başka bir kadın, kadına aşık olan başka bir erkek tarafından da yapıldığı gözlemlenmektedir.

Yuva Yıkan Büyü Nasıl Yapılır?

Medyum kendi bildiği özel bilgiler eşliğinde büyünün yapımına başlar. 3 günde yuva yıkan büyü yapılır. Genelde mezar toprağı veya domuz yağı ile bu kara büyü elde edilmiş olur. Toprak büyüsü ile yuva yıkma büyüsü yapıldıktan sonra bu toprak bir şekilde evin içerisine getirilir ve bir tanesi bile etkisini gösterecek kadar etkilidir. Aynı zamanda evin etrafına saçılarak dökülmesi veya bir ağacın dibine dökülmesi bile büyünün etkisini göstermesi için yeterli olmaktadır. Domuz yağı ile yuva yıkma büyüsü de domuz yağından elde edilen bir kara büyüdür. Toprak ile domuz yağı etkileri çok farklı olduğu gibi tesiri de birbirinden farklılık gösterir. Çok farklı malzemeler ile de elde edilebilen bir büyüdür. Domuz yağı ile elde edilen bir yuva yıkma büyüsü evin apartman giriş kapısına, daire kapısına veya evin herhangi bir eşyasına sürülmesi durumunda etkisini göstermeye başlar. Bazen evde dışarı çıkmayacak olan eşyalar olan ( yorgan, battaniye, yastık, çarşaf ) gibi malzemelere sürülür. Bu sürme işlemi eşyalar üzerinde kendisini aslında belli eder ama çıkmayan bir leke olarak hafızalarda kalır.

Yuva Yıkan Büyü Günah mı?

Kara büyüdür ve gerçekten çok günah olan bir büyüdür. Kişi böyle bir büyüyü yaptırmadan önce çok düşünmeli ve sonra karar vermelidir. Sonrasında vicdanen rahatsız olacağı kesindir. Eğer büyü yanlış yapılır veya farklı nedenlerden dolayı görevini yerine getirse de kişilerde ruhsal rahatsızlıklar görülebilir. Bizim böyle bir büyü yapma çalışmamız bulunmamaktadır.

 

Author: medyummeric

1 thought on “Yuva Yıkan Büyü

  1. heryerde medyum burak hocanın iyi bir hoca oldugunu söylüyor ama ben evli bi kadının kocasından ayrılması için kara bğyü yaptırmak istiyorum meduym burak hoca yapmıyormus bu büyüyü 0 553 371 89 94 bu numaradan ulaştım kendisine acaba aynı medyum burak mı bu numarası doğru mu arkadaslar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir