Kavga Büyüsü

Kavga Büyüsü

İki insan arasındaki duygusal bağları zedelemek ve kişilerin kavga etmesine yol açmak için kötü niyetli büyüler yapılabilir. Bu büyülere kavga büyüsü ismi verilir. Büyünün etkileri sadece bir kavgadan daha büyük sorunlara yol açabilecek olsa da, büyünün bu şekilde isimlendirilmesi uygun görülmüştür.

Kavga çıkarmak için yapılan büyüler, düşmanlarınızın değer verdikleri bir kişi ile arasını açabilir. Bu büyülerin kötü niyetler ile kullanımı ile insanlar düşmanlarından intikam alabilir veya onları cezalandırabilirler. Kavga işlemlerinin etkileri ile bir insan ile başka bir insanın birbirlerine verdikleri değerleri yıpratmak mümkündür. Büyünün yapımı ile iki insanın birbirinden tamamıyla kopması dahi sağlanabilir.

Kavga Çıkarma Büyüsünün Etkileri

Tüm bu etkileri ile insanların ayırma büyülerine benzettiği kavga büyüleri, ayırma büyüleri ile karıştırılmamalıdır. Çünkü tamamıyla farklı etkileri vardır ve asıl yapılış amacı çiftleri ayırmak değildir. Eğer özellikle çiftleri birbirinden ayırmak istiyorsanız kavga işlemine başvurmanızı önermeyiz. Çünkü büyünün etkileri ayırmak için işlememektedir. Etkili bir kavga büyüsü ile çiftleri ayırmak mümkündür ancak bu ayrılık ayırma büyülerinin sağlayacağı ayrılık gibi olmayacaktır.

Kavga çıkarma büyüleri, dostların veya aile fertlerinin aralarını açmak için de kullanılabilir. Büyünün bu niyetle kullanımı üzerine iki sıkı arkadaş veya iki kardeş birbiri ile kavga etmeye başlayabilir. Hatta ebeveynler ile çocuklarının arasını açmak dahi mümkündür. Kavga çıkarma büyüsüne başvuracakların, evli çiftleri ayırmayı ummaması gerekir. Çünkü büyünün gücü evli çiftleri ayırmaya yetmeyecektir. Karı koca arasında şiddetli kavgalar çıkarılabilir ancak boşanmaları isteniyorsa ayırma büyüsü yaptırmak gerekecektir.

Kavga İşlemini Kimler Yapabilir

Kavga işlemlerinin etkileri ile düşmanlarına bir ders vermek isteyenler büyünün doğru yapılmasına özen göstermelidirler. Kavga işlemlerinin meşakkatli ritüelleri vardır. Bu büyüler kötü niyet büyüleri oldukları için ritüelleri özenli bir şekilde tamamlanmalıdır.

Kavga işlemini yaptıracak kişilerin büyüyü yaptıracakları medyum hocayı dikkatli seçmelerini öneririz. Büyüden istenilen sonuçların alınabilmesi, medyum seçimi ile bağlantılıdır. Eğer gerekli niteliklere sahip olmayan bir medyumdan yardım alınır ise büyünün tutmasını beklemek hayal kırıklığına uğratacaktır. Sonradan pişmanlık yaşamamak için medyum seçiminizi doğru yapmanızda fayda vardır.

Author: medyummeric

1 thought on “Kavga Büyüsü

  1. Merhabalar hocam kavga büyüsüyle eski sevgilime yaptırmak istiyorum şuanki sevgilisinden ayırma istiyorum eskisevgilimi. Bu işlemin tutması ne kadar sürer bide ayrılırmı yapılan kişiler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir