Tuz Büyüsü

Tuz Büyüsü Nedir?

Araştırmalarımıza göre en etkili bağlama büyüsü hangisi diye soracak olursanız tuz büyüsü ile bağlama diyebiliriz. Çünkü çeşitli internet siteleri dahil olmak üzere kadim büyü kitaplarını araştırdığımız zaman bağlama büyüleri arasında en çok tercih edileni kesinlikle tuz büyüsü olmaktadır. Bazı bağlama büyüleri kara büyülerden oluşmaktadır. Ancak tuz büyüsü kesinlikle bir ak büyüdür ve hiçbir şekilde kişiyi olumsuz etkileyecek belirtileri olmaz. Kafkasya taraflarında ortaya çıkarılmış o bölgelerde ‘’ şor büyüsü ‘’ denilmektedir. Özellikle de Azerbaycan tarafında sıklıkla kullanılmaktadır. Tarihi çok eski olan tuz büyüsü o zamanlarda zengin erkekleri kendisine bağlayarak evlenmek isteyenlerin talepleri arasındaydı. Günümüze kadar isteklerin ve çağın değişmesiyle birlikte bugün evlileri bağlama, nişanlıları veya sevgilileri bağlama üzerine istenmektedir.

Kimlere Yapılır?

Neredeyse tüm büyülerde tılsımlı sözcükler kullanılmaktadır. Ancak bu büyüde kesinlikle bir tılsımlı sözcüğe ihtiyaç duyulmaz. Nedendir bilinmez ama kolay ve medyuma ihtiyaç olmadan da yapılabilen etkili büyülerden birisidir. Ancak her ne olursa olsun yapılacak olan bir büyü çalışması olacağı için havas ilmi bilgilerinden destek alınarak yapılması gerekir. İnternette paylaşılan tuz büyüsü nasıl yapılır adlı başlıklar kesinlikle gerçek değildir. Kadim büyü kitaplarına baktığımız zaman internetteki bilgileri kıyasladığımızda gerçekten ne kadar bilgisizce paylaşımlar olduğunu çok rahat görebilmekteyiz. Hemen üst paragrafımızda aslında kadınlar tarafından erkeklere yapıldığını söylesek de bazı medyumların işin detaylarına daha fazla hakim olduklarını göz önünde bulundurarak erkekler tarafından da kadınlara yapıldığını duymaktayız.

Tuz Büyüsü ile Bağlama Nasıl Yapılır?

Tuz büyüsü ile bağlama yapılırken kesinlikle kişinin yanınızda olması veya kişiye ait bir saç teline ya da kişinin herhangi bir eşyasına gerek kalmaz. ( fotoğraf vs. ) Bir oyuncak bebek yardımı ile yapılır. Aklınıza ilk olarak Voodoo büyüsü gelse de aslında onunla da yakından uzaktan alakası yoktur. Çünkü büyü malzemesi olarak kullanılacak olan oyuncak bebeğe iğne batırılması söz konusu olmadığından bildiğiniz oyuncak bebekle yapılan büyülerden değildir.

Tuz Büyüsü Malzemeleri

Büyü yapımında kullanılacak olan oyuncak bebek dışarıda satılan oyuncak bebeklerle yapılmaz. Öncelikle bunu belirtelim. Bez parçalarından bir bez bebek yapılır. Fakat erkeğe yapılacaksa bağlama kırmızı kumaş kullanılmalıdır. Bez bebek yapımı eğer kadına bağlama yapılacaksa saflığı ve temizliği temsil eden beyaz renkli kumaş tercih edilir. Kumaşların rengi büyü malzemesi olarak çok önemlidir. Tam kırmızı ve beyazın diğer tonları olmamalıdır.

Peki, büyü yapımında el ile kumaş bez kullanılarak bez bebek nasıl yapılır diye soracak olursanız eğer öyle zannedildiği gibi şatafatlı bir bez bebeğe gerek duyulmaz. Kollar, eller, bacaklar ve yüz silueti hafiften bez bebeği andırması yeterli olacaktır. Önemli olan niyettir.

Nasıl yapılacağı aşaması ise burada tuz çok önemlidir. Elde edilmiş olan oyuncak bez üzerine bir tutam tuz poşet içerisine konularak ağzı bağlanır ve bez bebeğin karın kısmına kalbi temsilen konur ve diğer bez parçaları ile dikilerek kapatılır.

Tuz büyüsü nasıl yapılır şeklinde açıklamalarımız bu kadardır. Devamı vardır ancak nasıl yapılacağına dair bilgileri vermek doğru olmayacaktır. Araştırmalarımız buraya kadar bilgi edindiğimiz için kısıtlıdır. Sonuç itibari ile bizler büyü yapmadığımız için süreci tam olarak bilemiyoruz.

Etkili bağlama büyülerinden birisi tuz büyüsü olduğu için medyumlar tarafından kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Ancak bizim böyle bir çalışmamız yoktur. Bağlama tılsımı hakkında bilgi alabilirseniz eğer sizin için daha faydalı olacaktır. Büyü yaptırmak çok tavsiye edilen bir süreç olmadığından dolayı bağlama tılsımı sizin için daha hayırlısıdır.

Author: medyummeric

7 thoughts on “Tuz Büyüsü

 1. tuz büyüsü yaptırmak istiyorum bu sayfada anlatılan yazıdaki medyum kim arkadaşlar nasıl ulaşabilirim kendisine

  1. bende sizin gibi merak edip araştırmıştım medyum burak ‘ın sayfası olduğunu öğrendim. kendisine 0553 371 89 94 bu numaradan ulaşabilirsiniz.

   1. teşekkür ederim medyum burak hocanın telefon numarasını verdiğiniz için. Ben kendisini aradım bir konu hakkında sorularıma cevap aldım. kendisiyle çalışmayı düşünüyorum yakın bir zamanda gerçekten iyi birisine benziyor hiç sıkılmadan problemlerimi dinledi. çalışma yaptırdıktan sonra buradan sonucu acıklıyor olacağım.

    1. sevda hanım yorumunuzu okudum acaba çalısmanız ne durumda biraz bilgi verme sansınız var mı bende yaptırmak istiyorum bsyler ama güvenemiyorum siz tecrübelerinizi aktarabilirmisiniz acaba suanki durumunuz nedir ne kadar sürdü işlem neler yaptınız bir değişiklik oldumu hayatınızda bunları paylasırsanız çok sevinirim

     1. merhaba Merve,
      ayın 8’inde buraya yazmıştım evet medyum burak ile telefonda konuştuktan sonra biraz düşünek istedim sonra kararımı verdim 10 ağustosta kendisini arayıp işlem yaptırdım. şuan için yeni yeni tesir ediyor sanırım ufak çaplı değişimler yok değil. şuan için tam sonuç yazamayacağım ama ilerleyen zamanlarda sonucu paylaşıcam hepiniz merak ediyorsunuz ben ne için yaptırdığımı söylemedim onuda anlatıcam.

 2. Sevda büyük merakla bekliyoruz emin olun. Yorumu takibe alan birçok kişinin olduğunu tahmin ediyorum. İnşallah güzel haberle gelirsiniz herkes sizin sayenizde bişeylere cesaret eder.

  1. evet arkadaşlar büyük merakla beklediğiniz konuyu anlatabilirim artık. ben evli bir bayanım ve ellerinizden öper 3 yaşında oğlum var. Kocamın beni aldattığından şüphelendim ve günün birinde kendisine gelen mesajı okudum. Bir kadınla dost hayatı yaşıyormuş. Çoğu zaman eşim iş nedeniyle şehir dışına çıkmam gerektiğini söylüyordu ve meğersem o kadının evine gidiyormuş. Ben dostundan ayrılsın bana bağlı bir insan olması için medyum burak hocaya aşk celbi ve bağlama celbi yaptırdım. Sırf çocuğum babasız büyümesin diye kocamdan ayrılmak istemedim ve bu yöntemi seçtim. Şuan kocam bana ve çocuğumuza çok bağlı bir insan haline geldi. o kadınla da görüşmüyor ve telefon numarasını dahi değiştirdi. Buradan medyum burak hocaya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. herkese de tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir