Şeker Yedirme Büyüsü

Şeker Yedirme Büyüsü Yapımı

Şekerle yapılan büyüler genelde ak büyü çeşitlerinden olmaktadır. Şeker malzemesi kullanılarak bir büyünün yapıldığına şahit olursanız ya da yaptırmak isterseniz iyi niyetle yapılan büyülerden birisi olduğunu bilmenizi isteriz. Şeker büyüsü ile genelde gönül işleri yapılmaktadır. En çok şeker yedirme büyüsü yapılır ve bunun amacı da birisini aşık etmek için kullanılır. Harici olarak çok farklı şekerle yapılan büyü çeşitleri de vardır. Şekerle bağlama büyüsü, şekerle birleştirme büyüsü vs. Peki şeker yedirme büyüsü nasıl yapılır, hangi amaca hizmet eder, kim yapar gibi bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Şeker Yedirme Büyüsü Belirtileri

Hiç ummadığınız, beklemediğiniz bir anda birisine gönül verebilirsiniz. Bunun adı çoğu zaman aşktır. Belki ilk zamanlarda flört etme isteği içerisinde bu kişiye yanaştınız. Sonrasında aşık oldunuz ama bu kişi size aşık olmadı vs. gibi durumlarda şeker yedirme büyüsü ile bu kişiyi aşık etmek mümkün olabilmektedir. Şeker yedirme büyüsü nasıl yapılır isimli başlığımızı okuduğunuz zaman tam olarak size ne katacağını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Ancak bilinmelidir ki şeker ile çok fazla büyü yapılabilmekte ama en çok aşık etme süreçleri için tercih edilmektedir. Şeker yedirme büyüsü yapıldığı zaman gelişecek süreçler ise;

 • Kişi gündüz düşlerinde, gece rüyalarında sizi görmeye başlar.
 • Sizinle karşılaşmak için sizin geçtiğiniz caddelerde, sokaklarda dolaşmaya başlar. Sizi görmek için sürekli bir arayış içerisinde olur.
 • Kişi size sırılsıklam aşık olur. Hiç kimse bu aşkın önüne geçemez.
 • Kişi sizinle beraber olmaktan mutluluk duyar. Gözlerinin içi parlar. Her defasında ‘’ iyi ki seni tanımışım ‘’ der.
 • Evlenme planları yapar.
 • Karşısında çıkan engelleri asla kafasına takmaz. Tek hayali vardır o da ömür boyu sizinle beraber olmaktır.

Şeker Büyüsü ile Bağlama

Büyü terimlerinde sıklıkla karşılaştığınız ‘’ bağlama ‘’ konusu nedir bunun hakkında öncelikle sizleri bilgilendirelim. Gönül bağlama işidir. Yani birisini seviyorsanız onun sizden ayrılmasını asla düşünmüyorsanız, ömür boyu bir birliktelik olsun ya da ailesi, çevresindeki insanlar vs. sevdiğiniz kişinin aklına girerek sizden ayırma gibi yollara başvurması durumunda kendinizi koruma, ilişkinizi koruma tüm engellere rağmen yine beraber olabilmek için kişileri birbirine bağlamaya denilmektedir.

Şeker Yedirme Büyüsü Etkileri

Şeker yedirerek bağlama büyüsü aşık etme büyülerinden sonra gelen en sık uygulanan yöntemlerden birisidir. Şeker yedirme büyüsü nasıl yapılır isimli alt başlığımızda belirteceğimiz hususları okumanız durumunda tam olarak ne demek istediğimizi çok rahat anlayabilirsiniz. Şeker yedirme büyüsü yapıldığı zaman bağlanacak kişide neler olur?

 • Kişi sizin yanınızdan asla ayrılmak istemez.
 • Gündüzler, geceler sizinle konuşmaya onun için yetmez. Her an sizinle konuşmak ister.
 • Birlikte olmanıza karşı gelen insanları umursamaz.
 • Sabah sizi arar, akşam sizinle gezer.
 • Tüm günün özetini sizinle paylaşır.
 • Sizi herkesten kıskanır.

Şeker Yedirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şimdi, en önemli konu aslında burasıdır. Eğer şeker yedirme büyüsü yaptırarak birisini aşık etmek istiyorsanız adet küp şekere ihtiyaç olacaktır. Bu küp şekerlerin üzerine herhangi bir şekilde yazı vs. yazılmaz. Medyum tarafından tılsımlı sözcükler söylenir ve okunur. Birisini büyüyü yaptıran kişi yer, diğerini de bir şekilde aşık ettirilmek istenen kişiye yedirilmesi sağlanır. Çayın veya herhangi bir suyun içinde eritilerek içirilmesi veya yedirilmesi büyünün tutmayacağı anlamına gelir. Bir şekilde yedirilmesi şarttır. Eğer bu yöntem sizin için zor ise diğer şeker büyüsü ile aşık etme yöntemleri ilginizi çekebilir.

Şeker yedirme büyüsü ile bağlama yapılmak isteniyorsa yukarıdaki işlemlerin aynısı yapılır fakat toz şeker üzerinden uygulanır. Çay veya diğer su gibi gıdaların içinde eritilerek içirilmesi yeterli olacaktır.

Şeker Büyüsünü Kim Yapar?

Yukarıda paylaşılan şeker yedirme büyüsü bizim çalışma alanlarımız arasında bulunmaz. Eğer büyü olmadan birisini aşık etmek istiyorsanız aşk tılsımı, harmura aşk celbi sizin için etkili bir süreç olabilir. Bu çalışmalar için bizlerden destek alabilirsiniz.

Author: medyummeric

10 thoughts on “Şeker Yedirme Büyüsü

 1. şeker yedirme büyüsü yaptırmak istiyorum nasıl olacak, yazıyı okudum iyi hoş da kime yaptıracaz sevdiğim birisi var başkasını sevmeden önce kendime aşık etmem gerekiyor diye düşünüyorum.

  1. Merhaba Arap, Şeker Buyüsü Olarak Yazılmış Fakat Burak Hoca Büyü Yapmıyor. Zaten Büyü Yapmakda Oldukça Günah Kimse De Tavsiye Etmez. Burak Hoca Aşık Etme Vefki Yapıyor. Benim Bir Nişanlım Benden Ayrılmak Istediğini Sevmediğini Benimle Sırf Işim Nedeni Ile Birlikte Olduğunu Falan Söyledi Ve Ayrıldı. Çok Zor Dönemler Geçirdim Ama Sonunda Burak Hoca Ile Yollarımız Kesişti. Şuan Evliyiz Ve Eşim Hamile Aşık Etme Vefki Ile Nişanlım Bana Döndü Tavsiye Ederim.

   1. Hadi ya hocanın numarası nedir anlattıklarından oldukça etkilendim bende aramak istiyorum. Bende açıkcası büyü yaptırmak istemiyordum fakat elimden başka bişi gelmedi çok zor durumda hissediyorum kendimi çok seviyorum çokkk…

     1. telefon numarasını verdiğiniz için teşekkür ederim bende numarasını arıyordum burak beyin. Size bir şey sorucam siz ne gibi bir çalışma yaptırdınız, sonuç aldınız mı yani yarıdmcı olursanız sevinirim

  2. MEDYUM BURAK HOCAYI TELEFONLA ARAYIN. BİRİSİNİ SEVİYORUM ONUN DA BENİ SEVMESİNİ İSTİYORUM DEYİN OTOMATİKMEN MEDYUM BURAK HOCA DA SİZE AŞK CELBİNİ ÖNERECEK. YAPTIRIN ORTALAMA 20-25 GÜN İÇİNDE SEVDİĞİNİZ YANINIZDA OLACAK. TAVSİYEMDİR. 0553 371 89 94 alın bu da telefon numarası medyum burak hocanın.

 2. Kerim Abdül arkadaşım ben medyum burak ile görüştüğüm zaman Haziran’ın ilk haftalarımıydı öyle bişeydi. aşk celbi yaptırmıştım kız arkadaşım yani sevgilim benden ayrılmak istiyordu onun için aşk celbini önermişti medyum burak o yüzden sonuç aldım başarılı bir medyum diyebiliyorum.

 3. merhaba hocam, ben üniversiye yeni başladım. Erkek arkadaşım ben üniversiteye başladıktan sonra tabiri caiz is meydanı boş buldu ve ben yanında olmadığım için kolaylıkla beni aldatabilmiş. şuan kendisi ile görüşmüyorum ama onu çok seviyorum. acaba onu bir defaya mahsus affetsem yine aynı şeyleri yapar mı? onu kendime bağlamak için benden başka hiçbir kıza yan gözle bakmaması için ne önerirsiniz sizi aramam gerekiyorsa ararım ama ben gerçekten istediğim şeyin olması için elimden geleni yaparım. bana yardımcı olur musunuz?

  1. merhaba kader arkdasım kader ardasım diyorum çünkü benide eşim aldattı bende kendisini çok sevdiğim için ve arada çocuklarımız olduğu için terk etmek istemedim ama ne yapıp edip onu evime kendime bağlamak istiyordum ve bağlama celbini duydum yaptırdım sana da tavsiye ederim bak eğer seviyorsan peşini bırakma muhakkak işe yarıyor ve gerçekten gözü senden baskasını görmüyor umarım bi nebzede olsa yardımcı olmusumdur.

   1. Nasıl Yaptırdınız Kime Yaptırabiliriz Biraz Detaya Ihtiyacım Var Kimi Arayım, Ne Diyim Lütfen Yardım Edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir