Kocanın Aldatmaması İçin Büyü

Aldatmayı Engelleme Büyüsü

Evli kadınların en büyük sorunlarından ya da şüphelenme gibi durumların başında gelen aldatma konusu büyüler ile aşılabilir konulardır. Kocanın aldatmaması içi büyü denildiği zaman büyünün tesiri ve etkisi kocanın karısından başka hiçbir kadınla münasebetinin olmamasını sağlamaktadır. Basit yapılan büyülerden bazıları da aldatmama büyüsüdür. Kısa bir sürede hazırlanır ve etkisi çabuk görülür. Böyle bir büyü elde edildiği zaman kocanız başka kadınlara karşı soğuk bir yaklaşım sergilemeye başlar.

Kötü niyetli kadınlar ya da para karşılığı cinsel isteklere cevap veren kadınlardan kocanızı uzak tutma niyetindeyseniz eğer erkeklik bağlama büyüsü gibi birçok engelleyici unsurlar vardır. Geniş olarak kaleme aldığımız bu paylaşımımızda neler yapılması gerektiği konusunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Kocanız kötü niyetli kadınlara karşı zaafı varsa, kandırılıyorsa, parasını bu kadınlara yediriyorsa, sizinle ilgilenmiyorsa, çocuklarına, evine bağlı kalmayıp dışarıdaki itici şeylerden hoşlanıyorsa bu gibi durumların önüne geçilmesi için büyü yapılabilir. Aldatmama büyüsünün belirtileri şu şekilde olmaktadır. Kocanız büyünün etkisiyle birlikte diğer tüm kadınlardan nefret etmeye başlar. Dünyanın en güzel kadını, en bakımlısı, en hoş görünümlüsü olsa bile erkek bu kadınları gördüğü zaman midesi bulanırcasına uzaklaşır. Tüm ilgisini karısına verir ve karısına karşı bağlanır. Kötü niyetli kadınlardan korkmaya başlar ve başının belaya girmesinden çekinmeye başlar. Hastalıklardan, parasının gideceğinden, tehdit edileceğinden şüphelenmeye başlar ve kadınları bir şeytan olarak görmeye başlar ve münasebetsiz muhabbetlere asla girmez. Karısından başka kadınlarla muhabbeti olmaz demiyoruz ancak münasebetsiz konulardan uzak durmayı tercih eder.

Araştırmalarımız kocanın karısını aldatmaması için büyülerin etkili olabileceğini gösteriyor. Çeşitli medyum siteleri üzerindeki yorumlar, büyü siteleri bunları açıkça göstermektedir. Bizler de büyü süreçlerinde bulunmadığımız için çeşitli kaynaklardan aldığımız bilgileri bu başlık altında topladığımız için sizleri büyü konusunda bilgilendirme telaşesi içerisinde olduğumuzun altını çizmek isteriz.

Kocamın Beni Aldattığından Şüpheleniyorum

Böylesine bir şüpheniz varsa eğer kocanızın sizi aldattığından kesin emin değilseniz bir medyuma rabıta bakımı ismi verilen işlemle sizi aldatıp aldatmadığı konusunda bilgi almak için bir medyum ile iletişime geçebilirsiniz. Başka bir kadın sizin evliliğiniz üzerine veya kocanız üzerine büyü yaptırmış olabilir. Evine bakmayan, karısına ilgi göstermeyen, bazı mutluluklardan keyif almayıp kötü niyetli kadınlardan keyif alır hale gelmiş ise bir büyücü ile görüşmenizde fayda olabilir. Kocam beni aldatıyor mu gibi soruların cevaplarını bu şekilde alabilirsiniz.

Kocanızın sizi aldatmaması için, işinizi garanti altına almak kocam beni aldatmasın diye bir düşünceniz, şüpheleriniz varsa aldatmama büyüsü yaptırmayı deneyebilirsiniz. Büyünün belirtisini zaten bir önceki paragrafımızda sizlere bildirdik.

Kocamı Beni Aldatmaması İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Medyumun belirlediği bazı süreçler vardır. Kaşık büyüsü, mum büyüsü, toprak büyüsü gibi çeşitli büyüler ile kocanızın sizi aldatmaması sağlanabilir. Bunlardan birisi erkeklik bağlama büyüsüdür. Kocanızın sizi aldatmaması için medyumlar genelde erkeklik bağlama büyüsü yaparlar. Oldukça etkilidir ve son zamanlarda kullanılan etkili yöntemlerden birisidir. Bu büyü etkili bir şekilde diğer kadınlardan kocanızın soğuyarak uzaklaşmasını sağlar. Başka hiçbir kadınla cinsel bağlamda birlikteliği olmaz. Bu gibi süreçleri sadece karısı ile yaşar.

Kime Yaptırabilirsiniz?

Bizler burada böylesine bilgi paylaşımı yapıyor olsak da böylesine bir büyü ile alakamız bulunmamaktadır. Yani büyü yapmıyoruz ve bozma süreçlerinde ayrıca bakımını da yapmıyoruz. Bağlama vefki hakkında bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Kocanın Aldatmaması İçin Büyü

  1. Kocam sürekli olarak beni aldatıyor. Onu tehdit bile ettim. Bir daha onu yakalarsam artık ailesiyle konuşacağımı ve boşanma davası açacağını söyledim ama zannetmiyorum huylu huyundan vazgeçsin. Eminim gene beni aldatmaya devam edecek. Bu yüzden bu büyü yöntemini denemeyi çok istiyorum. Acaba gerçekten işe yarayacak bir büyü mü?

  2. Kocamla yeni evliyiz ama kısa bir süre önce kocamın mesajlarını yakaladım. Beni aldatıyor. Onu çok seviyorum bu yüzden boşanmak istemiyorum. Gözü benden bir başkasını görmesin sadece beni sevsin, istiyorum. Bu büyü yöntemini okudum kafama da yattı uygulamak istiyorum. Bana medyum önerir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir