Sevgilisinden Ayırma Kendime Aşık Etme Büyüsü

Bu yazımızda dikkat edileceği üzere hem ayırma hem de aşık etme büyüsünü bir arada sizlere anlatacağız. Böyle bir büyünün tek bir kalemde yapılması hem ayırmayı hem de aşık etmeyi hedeflemektedir. Haliyle aşk öyle bir güçlü duygudur ki başkası ile birlikte olan bir erkeği ya da bir kadını sevgilisinden ayırmak istemek oldukça üzücü bir durumdur. Ancak gönül ferman dinlemez diye boşuna demezler. Hoşlandığınız bir erkeği ya da hoşlandığınız bir kızı kendinize aşık etmek için büyü yaptırabilirsiniz. Tabi bu kişiler ya başkasına aşıksa? İşte o zaman yapılacak olan istek ise aşık olduğu kişiden soğumak, nefret etmek ve ayrılmasını sağlamak için sevgilisinden ayırma kendine aşık etme büyüsü ile bunu başarmak mümkün olabilmektedir. İnternet üzerinden araştırmalarımız bunu göstermektedir. Biz büyü yapmada, bozmada, büyü bakımında bulunmadığımız için her zaman belirttiğimiz üzere çeşitli kaynaklardan aldığımız bilgileri tek çatı altınsa sizlere sunmaktayız.

Bir Erkeği Seviyorum Ama Sevdiği Var!

Belki eski erkek arkadaşınız, belki de ilk defa gördüğünüz bir erkek olabilir. Araştırdığınız zaman bu kişinin bir çıktığı var veya sevgilisi var diye belirtelim. O kişiye deli divane aşık ama aynı zamanda siz de aşık oldunuz. Bu büyünün öyle bir etkisi var ki sevgililer arasında nişan, söz ya da evlilik gibi bir işlem yoksa erkeği sevgilisinden ayırıp kendinize aşık edebilirsiniz. Eğer arasında bir söz, nişan veya evlilik varsa bu büyü etkisini göstermez. Aynı zamanda büyünün tutması için de mutlaka sizin o kişiye gerçekten gönülden aşık olmanız gerekir. Çünkü büyünün içeriği sadece aşık etme değil hem sevgilisinden uzaklaştırmak hem de size aşık olmasını sağlamak oldukça zor bir büyüdür.

Bir Kızı Seviyorum Ama Sevdiği Var!

Belki daha önce bir şeyler paylaştığınız kız arkadaşınızdı, belki de ilk defa gördüğünüz ya da sürekli görüp de hoşlandığınız bir kızı araştırdığınız zaman seviyorsunuz fakat başka bir kişiye aşık olduğunu görüyorsunuz. İlk olarak ne yapacağınızı bilemezsiniz. Aslında hiç dokunmamak daha iyisi daha hayırlısı olsa da gönlünüze söz geçiremiyorsanız sevgilisinden ayırıp aşık etme büyüsü yaptırmanız durumunda kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Günah mı?

Ayırma büyüleri kendi içerisinde çok çeşittir. Sevgilisinden ayırma, evlileri ayırma, nişanlıları ayırma ya da sözlüleri ayırma gibi birçok yöntemle böyle ayırma büyüleri yapılabilmektedir. Genelde evli erkekleri karısından ayırmak için ayırma büyülerine başvurulmaktadır. Birisini seviyorsunuz ve sevdiği kişi varsa kişileri birbirinden ayırmanın elbette günahı bulunmaktadır. Ayrıca büyü yapmak zaten dinimizce yasaklanmış bir eylem olduğu için her şart altında günah diyebilmekteyiz.

Ayırma Sonrasında Aşık Etme Büyüsü Süreci Nasıl İşler?

Çok uzun bir zamana yayılan bir süreç ile gerçekleşmektedir. Ayırma büyüsü ve aşık etme büyüsü aynı anda yapılacaktır. Zaten mevcutta bu ikisini bir arada yapacak olan medyumu bulmak oldukça zordur. Çoğu medyum önce ayırma büyüsü yapar kişiler ayrılırsa aşık etme büyüsü yapar uzun, zamana yayılan bir süreç olacaktır. İkisini bir arada yapacak medyumu bulduğunuz zaman ortalama 3 ay kadar bir zamana ihtiyacınız olacaktır. 3 ay içerisinde kişiler birbirlerinden soğuyarak uzaklaşacaktır. Ayrıca kişiler aralarında herhangi bir sorun yaşamadan kendi rızaları ile ayrılmak isteyeceklerdir.

Author: medyummeric

1 thought on “Sevgilisinden Ayırma Kendime Aşık Etme Büyüsü

  1. medyum Burak hoca ayırma vefki hazırlıyor ben eşimden ayrılabilmek için hazırladım 3 yıldır benden ayrılmayı kabul etmedi benimle param için evlendi tüm mal varlığımı istedi bu vefki hazırladım ve benden soğudu ayrılmayı kabul etti şuan da yakınlarından duyum aldığım kadarı ile ismimi duyunca çok sıkılıyor bunalıma giriyormuş vefkim 15 günde etkisini göstermeye başladı evi terk etti 2 ay sonra da ayrılmayı kabul etti ve def edebildim başımdan. büyü yerine bu vefki kullanabilirsiniz burak hocayı arayın bence 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir