Kısırlık Büyüsü

Kısırlık büyüsü hakkında çeşitli iddialar bulunsa da bir takım kişiler ak büyü olarak belirtmektedir. Ancak yanlış bilinen doğrular arasından çıkarmak için kısırlık büyüsü hakkında hiçbir yerde bulamayacağınız bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kısırlık büyüsü öncelikli olarak bir kara büyüdür. Hiçbir şekilde ak büyü ile yakından, uzaktan alakası yoktur. Daha çok kadınlara yapılır gibi ifadelere yer verebiliriz ancak sadece kadınlara özel olarak yapılan bir büyü çeşidi değildir. Erkeklere de yapılabilmektedir. Korkunç etkileri olan bu büyü niyeti kötü olan insanlar tarafından medyumlara yaptırılmaktadır. Kısırlık büyüsü kadına yapıldığı zaman kadın çocuk doğuramaz, hamile kalamaz, gebe kalsa da düşük yapar gibi sorunlar çıkarır.

Eğer kısırlık büyüsü erkeğe yapılırsa erkek helali dâhil olmak üzere cinsellikten soğur. Cinsel istekleri azalır ve yok olma seviyelerine kadar yükselir. Kısırlık büyüsü neden yapılır diye merak edenlere ise şu şekilde cevap verebiliriz. Çekememezlik, kıskançlık veya herhangi bir intikam alma duygusu besleyen kişiler tarafından karı-koca arasını bozmak, ayrılmalarını sağlamak, birbirlerinden soğumalarını amaç etmektedirler. Yani karı-koca arasına fitne sokmaktır. Kısırlık büyüsü yaptıran kişiler genelde evli çiftlerin birinci derece akrabaları tarafından yaptırılmaktadır. Harici olarak kadını seven birisi kocasından ayrılsın diye, ya da adamı seven karısından ayrılsın diye yaptırmaktadırlar.

Evli insanların içerisine cinsellikten soğutma büyüsü yapıldığı zaman çocuk doğurma gibi konular söz konusu olmaz. Eşlerin bu nedenle aralarında çözemeyecekleri sorunlar oluşur. Kısa süre sonra da ayrılık başlar. Ancak her kısırlık büyüsü ayrılık ile sonuçlanmaz. Büyü yapılırken edilecek olan niyete göre belirlenir. Kişi eğer bu büyüyü tespit ettirip de bozdurmaz ise evlilikleri boyunca çocuk sahibi olamazlar.

Kısırlık Büyüsünü Kimler Yapar?

Öncelikli olarak şunu belirtmek isteriz ki; birisini çocuğu olmasın diye kısırlık büyüsü yaptırmak istiyorsanız bizim buradan böylesine bir içerik paylaşmamıza istinaden kısırlık büyüsü yaptığımızı düşünmemenizi isteriz. Burada paylaşılan tüm süreçler sadece bilgi amaçlıdır. Bizim büyü çalışmamız yoktur. Kısırlık büyüsü kara büyüler sınıfında olduğu için yapılması çok zordur. Zaten her medyum böyle güçlü bir büyünün üstesinden gelemeyebilir. Her medyum yapmak istemez ya da yapamadığını dile getirir.

Yapılışının zor olması kadar bozulması da neredeyse imkansız sayılabilecek kadar güç olan kısırlık büyüsü bozanların sayısı belki iki elin on parmağını geçmeyebilir. Araştırmalarımız bunu gösteriyor olsa da iyi bir araştırma içerisine girerek böyle bir büyüyü yaptırabilirsiniz. Her medyuma güvenmeme konusunda sizleri sürekli uyarmaktayız. Medyumun resmi vergi levhalı çalışmasına mutlaka bakınız.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Kısırlık Büyüsü

  1. bizim çocuğumuz olmuyor. Birileri tarafından kısırlık büyüsüne maruz kalmış olabilir miyiz? Bu büyüyü anlamak, varsa da bozdurmak için ne yapmamız gerekir?

    1. bizimde çocuğumuz olmuyordu büyüden şüphelendim araştırdım tahmin ettiğim gibi büyü yaptırmışlar. Ben medyum burak hoca diye bir medyum ile iletişime geçip çocuk sahibi olmak için kendisinden dua etmesini istemiştim. Size de önerebilirim bilmiyorum naptınız ne durumdasınız ama.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir