Ayırma Büyüsü Tılsımı

Medyumlar tarafından yapılan ayırma büyüleri sevgilileri veya evli insanları birbirinden ayırmak için yapılan işlemlerden birisidir. Çok farklı uygulama metotları bulunan ayırma büyüleri yapılırken tılsım sözcükleri kullanılarak elde edilir. Kendi içerisinde birçok farklı teknikle yapılabilir ve yapılma sürecinde tamamen tesiri ve kuvveti yapılacak olan çalışmaya göre belirlenir.  Evli bir çiftin arasını açmak, aralarının soğumasını ve sonucunda da ayrılmasını isteyenler genel olarak böyle büyülere başvurmaktadırlar. Çok eski dönemlerden beridir günümüze kadar varlığını koruyan ayırma büyüleri etkilidir ve hala güncelliğini korumaktadır. Evli bir insana yapıldığı zaman büyünün tesirine maruz kalan kişi eşi ile her konuda tartışmaya başlar. Aralarında bazı dönemlerde kısa süreli küslükler olur. Özellikle evine bir misafir geldiği zaman eşin tavırları çok değişir ve misafir gittikten sonra tartışmalar çıkar. Kişiler birbirlerinden soğur ve büyünün de etkisi ile ayrılmaya karar verirler. Bu çok uzun yıllar evli kalmış kişilerde de yeni evlilerde sıklıkla görülmektedir. Böyle bir büyüyü evli insanlara kim yapar diye merak ediyorsanız eğer; belki tahmin bile edemeyeceğiniz gibi kayınvalideler, görümceler, yengeler yapabilmektedir. Ayrıca eşlerden birisine aşık olan bir başka kişi de böyle bir ayırma büyüsü yaptırarak önce ayırır sonra kendisine bağlar.

Ayırma büyüsü yapıldığı zaman sevgiliniz sizden soğuyarak uzaklaşmaya başlayacaktır. Bu uzaklaşmasına anlam veremediğiniz sıralarda başka bir kişiyle görüşmeye başlayacaktır. Bu kişi de büyük ihtimalle büyü yaptıran kişi olacaktır. Sizin hemen böyle bir konuya müdahale ederek yapılan büyünün bozulması yönünde çalışmalar yaptırmalısınız.

Hemen üst paragrafta anlatıldığı gibi sevgilinizin büyü yaptıran kişiye olan ilgisinin önüne geçmek için sizde aynı şekilde ayırma büyüsü yaptırmalısınız. Gün geçtikçe sevgiliniz sizden kopacak ve büyüyü yaptıran kişi ile çok ciddi şeyler düşünebilecektir. Siz de büyü yaptırarak o kişiden soğumasını ve size bağlanmasını sağlamanız gerekmektedir. Aranıza giren üçüncü kişiyi tamamen yok etmek için sizden uzaklaşması ve sizden soğuması için medyumlar gereğini yapmaktadırlar.

Görüleceği üzere ayırma büyüsü çok tehlikeli ve büyü içinde büyü yapılmaktadır. Siz büyü ile hiç ilgilenmemiş bir insan bile olsanız sevgilinizle aranızı bozmak isteyen kişilerin büyü yaptırımları ile karşılaşarak bir anda kendinizi büyülerin içerisinde bulabilmektesiniz.

Ayırma Büyüsü Ne Zaman Tutar?

Eğer birisini eşinden ya da sevgilisinden ayırmak için büyü yaptırmayı düşünüyorsanız ve çabuk sonuç alır mıyım düşüncesi ile heyecanlanıyorsanız tam olarak ne zaman tutacağı konusunda net bilgi vermek mümkün değildir. Ortalama bir ay on gün gibi bir süre beklemeniz gerekebilir. Kişiye özel bir çalışma olduğu için bazen birkaç günde tutarken, bazen yanlış yapılan şeyler sebebiyle hiç tutmadığı da olabilmektedir. Burada medyumun başarısı çok önemlidir.

Ayırma Büyüsü ile Neden İlgilenmelisiniz?

  • Sevgiliniz ve sizin aranıza birisi girdiyse bu kişiyi kendinizden uzak tutmak için ilgilenmeniz gerekebilir.
  • Bunu neden yapmak istersiniz bilinmez ama evli çiftleri ayırmak için ilgilenmeniz gerekebilir.
  • Kız arkadaşınızdan, eşinizden ya da erkek arkadaşınızdan uzaklaştırmak, soğutmak ve ayırmak istediğiniz kişiler varsa bu büyü ile yakından ilgilenebilirsiniz.
  • Sevmediğiniz, hoşlanmadığınız ya da sizin beğenmediğiniz sebeplerden dolayı eşinizden ayrılmak istiyorsanız ilgi alanınız olabilir.
  • Size takıntı olmuş kişiler, evliliğinize zarar vermek isteyenler, ilişkinizi olumsuz yönde etkileyen kişileri kendinizden uzaklaştırmak için ihtiyacınız olabilir.

Ayırma Büyüsü Günah mı?

Fark edileceği üzere başlığımız ‘’ ayırma büyüsü tılsımı ‘’ olarak belirlenmiştir. Burada hem büyü hem de tılsım yapılabilmektedir. Büyü yapmak ve yaptırmak günah olduğu için bizler büyü yapmada ya da bozma işlemlerinde geri planda durmaktayız. Yani bilgimiz yoktur. Ancak tüm bu süreçleri ayırma tılsımı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Ayırma Büyüsü Tılsımı

  1. Merhaba sevdiğim bana inat evlendi bir kadınla evli olmasına dayanamıyorum kime ne inancağımı bilmiyorum güçlü bir büyü olsun istiyorum netten bi kaçtane hoca ile görüştüm ama içimden inanmak gelmedi daha önce aranızda yaptıranlardan bir medyum numrası istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir