Kimlere Bağlama Büyüsü Tutmaz?

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü bilindiği gibi birisini kendinize bağlamak için yapılan havas ilmi çalışmasıdır. Medyum desteği olmadan yapılamayan bu büyü türleri genel olarak tutsa da bazen istenilen sonucu vermeyebilir. Medyum tarafından yapılan bu büyüler çok titiz çalışmalardır. Tutmama sebepleri araştırıldığı zaman genelde medyumların işinde profesyonel olmamasından kaynaklı olabilmektedir. Kimlere bağlama büyüsü tutmaz isimli başlığımızda bakalım hangi sonuçlar bizi bekliyor?

Bağlama büyüleri aşk büyülerinden sonra belki de en fazla tercih edilenler arasındadır. Tesiri, kuvveti, etkisi, belirtisi diğer büyülere göre çok farklılık gösterdiği için tercih sebebi olabilmektedir. Ancak bazı insanlara bu büyüler işlemez. Neden işlemediğini sizler için araştırdık ve koruyucu çalışmaların karşımıza çıktığını görebilmekteyiz.

 • Aile bireyleri eğer büyü konusunda bilgililerse veya inançları kuvvetli ise küçük yaşta kişiye koruyucu büyüler yaptırmış olabilir. Bu koruyucu kavram kişide bağlama büyüsü etkisi oluşturmaz.
 • Cevşen veya muska kişiye koruyucu bir kalkan olarak bir hoca veya medyum tarafından yapılmış ise bu kişiye bağlama büyüsü etki etmez.
 • Sadece bağlama büyüsü değil hiçbir büyü kişide etkisini göstermesin geri tepsin diye yazılmış muska ya da hamayıl veya boylamalar
 • Dini açıdan çok bilgili olan kişiler. Sürekli dua okuyan, namaz kılan kişiler büyülerden korunurlar.
 • Eğer iki kişi tarafından aynı anda bağlama büyüsü yapılır ise kişide bağlama büyüsü tutmaz.

İnternet üzerinden kişiye büyü neden işlemez diye araştırdık ve yukarıdaki sonuçlar karşımıza çıktı. Medyum olarak büyü süreçlerinde bulunmadığımız için bizlerde araştırmalarımıza göre hareket ederek sizlere bilgi paylaşımında bulunmaktayız.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Tutması Gerekir?

Muhtemelen bir medyuma bağlama büyüsü yaptırmış bir kişi sonucunu merak eder ve eğer kişiye büyü işlememiş ise neden büyü etkisini göstermedi diye merak ederek bir arayış içerisine girmektedir. Yukarıda belirttiğimiz maddeler kişide daha önce yapılmış ise büyü tutmayabilir. Eğer hiçbir şekilde bağlama büyüsünün tek bir belirtisi bile yoksa hiç yol kat edemediyseniz medyumla görüşerek bu kişide koruma var mı diye baktırmanız gerekmektedir. Medyum öncesinde büyü yapmadan önce bunu göremeyebilir. Eğer bağlama büyüsü tutmaz ise bakılır ve bunun adı da büyü bakımı olarak rabıta adı altında bilinmektedir.

Bağlama Büyüsü Yaptırdınız Ama Tutmadı mı?

Bir üst paragrafımızda belirttiğimiz gibi medyum öncesinde yani büyü yapmadan önce kişinin üzerinde bir koruyucu kalka olup olmadığını anlayamaz. Büyüyü yaptıktan sonra bir adım bile ileri atılamamış ise medyum yaptığım büyü neden tutmadı diye gerekli işlemleri yapar ve sonucu görür.

Bağlama Vefki ile Büyüsü Arasındaki Ayrıntı

Bağlama vefki ile bağlama büyüsü arasındaki farkı merak edenler aslında burada cevabını çok rahat görebilirler. Bağlama büyüsü koruma kalkanı karşısında etkisini yitirir ve işleme geçmez. Ancak kişide daha önce kalkan gibi dualar, muskalar, cevşenler ile korunuyor olsa bile bağlama vefki işe yarayabilecektir. Şahsen büyülere göre daha etkili olmasından dolayı büyü yerine önerilerimiz arasındadır.

Bağlama Vefki Kesin Tutar mı?

Daha önce bağlama büyüsü yaptırdım ama tutmadı yerine bağlama vefki yaptırsam tutar mı diye merak ediyorsanız öncelikle bağlama vefki %80 oranında tutma garantisi ile yapılmaktadır. 7 gün hazırlanma aşaması vardır ve 15 ile 40 gün arasında tutması beklenmektedir. Eğer bağlama vefkinin kesin tutmasını istiyorsanız medyumun size söylediklerini harfiyen yerine getirmeniz gerekmektedir. Mesela belli bir zaman dua okumanız gerekebilmektedir. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Bu zamana kadar birçok kişide bağlama vefki çalışması denedik ve tutmayanı görmedik desek bizlere güvenebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yapmak isteyen ya da merak eden insanların en çok merak ettiği soruların arasında bağlama büyüsü işleminin nasıl yapıldığı gelmektedir. Bağlama büyüsü genel anlamda sevdiği kişiyi kendine bağlamak isteyen insanların yaptığı büyü türüdür. Sevgisine karşılık almak isteyen insanlar bağlama büyüsü yaparak karşılık bulmak istemişlerdir. Bağlama büyüsü işlemi hem kadınlar hem de erkekler tarafından yapılabilir. Yapısı itibariyle çok etkili olan bir büyü türüdür. Bu kadar önemli bir büyü olmasından dolayı büyünün işini iyi yapan bir medyum tarafından yapılması gereklidir. Bilinçsizce yapmanız sonucunda zarar gören siz olabilirsiniz. Bu sebeple ayrıntılı bilgi sahibi olmadan ve bir medyuma gitmeden yapılmaması gereken bir büyüdür. Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır? Denildiğinde yapmadan önce büyüyü yapmak istediğiniz insan hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmalısınız. Medyuma büyü yaptırmak istediğiniz insanı tarif ederken eksik veya yanlış bilgi vermeniz sonucunda büyü başka bir kişiye etki edebilir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Bağlama büyüsü yaptırmak istediğiniz insanı daha öncesinden tanıyorsanız ve aranızda bir yakınlık var ise büyünün tesir etme hızı daha yüksek olacaktır. Bağlama büyüsü işlemini yaptırmak istediğiniz insan sizi hiç tanımıyorsa etki etme süreci çok daha uzun olacaktır. Bağlama büyüsü için gerekli olan bilgiler toplandıktan sonra medyum büyü işlemine başlayacaktır. Gerekli olan sözcükleri söyledikten sonra bağlama büyüsü işlemi tamamlanmış olur. Büyünün mutlaka bir medyuma yaptırılması gerekir. Çok tehlikeli bir büyü olmasından dolayı zarar görme ihtimaliniz vardır. Bu sebeple tek başınıza yapmamalı ve mutlaka bir medyuma yaptırmalısınız.

Author: medyummeric

7 thoughts on “Kimlere Bağlama Büyüsü Tutmaz?

 1. 4 ay önce sözlendik 1 ay sonra nişan yapıcaz ama aileler arasında çok ciddi sorunlar olmaya başladı. Ben evleneceğim kişiye yani sözlüme bana bağlanması için çalışma yaptırmak istiyorum. Hocanın telefonuna bir türlü ulaşamadım varsa verirmisiniz lütfen.

  1. celil bey hocanın numarası 0553 371 89 94 inşallah şimdiye kadar aramışsınızdır nişan süreçleri biraz sıkıntılı geçer özellikle ailelerin anlaşmazlıkları ipleri koparabilir.

 2. 3 yıllık ilişkimizin bittiği günden 1 hafta sonra Burak hocama aşk celbi yaptırmıştım. 10 gün sonra geri barışmıştık. Belki düşünebilirsiniz her arası bozulan ilişkiler düzelebilir diye ama bizim aramızın açılmasının sebepleri çok güçlü sebeplere dayanıyor yani yüzde 1 ihtimal bile yoktu. aşk celbi sayesinde tabi Burk hocanın da hakkını yememek gerek.

 3. arkadaşlar bu aşk celbi dediğiniz şey büyü değil demi? eğer büyü değilse bende yatptırmak istiyorum cevaplarınıza göre hocayı arayacağım teşekkürler.

 4. Merhaba bana bağlama büyüsü yapıldığını düşünüyorum fakat bazı kişiler bana büyünün geçmeceğini namaz kıldığım için geçerli olmayacağını söylüyorlar. Acaba gerçekten var mı Burak hocam?

  1. valla Burak hoca bu konuda size yardımcı olur mu bilmem ama bildiğim kadarıyla namaz kılıyor olmanız siz büyü yapılamayacağı anlamına gelmiyor. Çünkü Kuran-ı Kerim’de büyüler ile ilgili bazı ayetlere yer verilmiş. Hatta Peygamber efendimiz ( sav ) büyüye maruz kalmışve dua ile büyü bozulmuş. vs.vs ama yine de 0553 371 89 94 bu numardan burak hocamıza soru sorabilirsiniz.

 5. bağlama büyüsü nasıl yapılıyor? Ben yaptırmak istiyorum ama hangi aşamalardan geçtiğini bilmek istiyorum. Gerçekten yaptıran olduysa adım adım anlatırsa yapılanları minnettar olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir