Eski Sevgiliyi Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bu yazımızda sizlere eski sevgiliyi bağlama büyüsü hakkında bilgiler vereceğiz. Ancak öncesinde bağlama büyüsü nedir hep birlikte inceleyelim bakalım nasıl bir büyüdür ve ne işe yarıyor? Bağlama büyüsünün çok fazla çeşidi bulunur. Genelde ikili aşk ilişkilerinde kişileri ayrılmasınlar diye birbirlerine bağlı bir insan haline getirmek için kullanılmaktadır. Eşlerin ayrılmaması için, sevgililerin ayrılmaması için ya da yeni başlanacak olan bir ilişkinin başladığı gibi bitmemesi için yapılan etkili bir büyü türüdür. Bağlama büyülerinin nasıl yapılacağı ya da nasıl bir malzeme kullanacağı tamamen medyumun isteğine, bilgisine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Mesela; bir medyum kaşık kullanarak bağlama büyüsü yapabilir. Bir başka medyum saç teli kullanarak bağlama büyüsü yapabilir. Bir medyum saç telini yakarak yapabiliyor olsa da bazı medyumlar saç teline düğüm atarak yapabilir. Bu nedenle bağlama büyüsü evde yapılmaz ve medyumların yapacakları farklı formüller olduğu için de bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevap vermek oldukça zordur.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Kocayı Eve Bağlama: eviyle, eşiyle, çocuklarıyla ilgilenmeyen kişilerin evine bağlı bir insan olması için yapılan bir bağlama büyüsüdür.

Cinsellik Bağlama Büyüsü: Evli kadınların kocalarının kendilerinde başka bir kadınla cinsel münakaşası olmaması için yaptırılabildiği gibi evli insanların çocuklarının olmaması ya da ayrılmaları için erkekle kadının cinsel isteksizliği olması için cinsel bağlama büyüsü yapılabilmektedir.

Evlileri Birbirine Bağlama: Evli insanların uzun soluklu, ömür boyu süren bir evliliklerinin olması için herhangi bir sorundan etkilenerek ayrılık, boşanma gibi sorunların oluşmaması için yaptırılır.

Sevgililer Arasında Yapılan Bağlama Büyüleri: Sevgililerin birbirlerini aldatmaması, ayrılmamaları için yaptırılır. Genelde sevgililer anlaşarak bizi kimse ayıramasın mantığı ile medyumlarla görüşerek yaptırdıkları bir bağlama büyüsüdür.

Dil Bağlama Büyüsü: Kişi hakkında olumsuz konuşma yapan kişilerin susturulması için dil bağlama büyüsü yaptırılabilmektedir.

Göz Bağlama Büyüsü: Evli bir kadın kocasına karşı veya evli bir koca karısına karşı yaptırabilmektedir. Sevgililer arasında yapılan bu göz bağlama büyüsü başka insanlara kem gözlerle bakmaması için yaptırılır. Mesela; evli bir kadın kocasına göz bağlama büyüsü yaptırırsa eğer kocanın başka kadınlara yanlış gözle bakmaması amaçlanır.

Eski Sevgiliyi Bağlama Büyüsü Nedir?

Görüleceği üzere bağlama büyüsü çeşitleri çok fazladır ve sadece burada verdiğimiz örneklerle sınırlı kalmaz. İş ilişkilerinde, arkadaşlık ilişkilerinde, aile için ilişkilerinde de yaptırılabilmektedir. Asıl konumuz ise eski sevgiliyi bağlama büyüsü nedir kısaca sizleri bilgilendirelim.

Eski sevgili demek daha önce bir takım şeyleri yaşamış, birlikte gezmiş, dolaşmış güzel şeyler yaşayan kişilerin ayrılması durumunda birbirlerine yaptırdıkları büyülerden birisidir. Mesela, eski kız arkadaşa bağlama büyüsü yapılırsa eğer başka bir erkek arkadaşının olmaması için yaptırılmak istenmesi gibi düşünülebilir. Aynı şekilde eski erkek arkadaşa yapılan başka bir kızla ya da başka bir kadınla evlenmemesi, birlikte aşk yaşamaması, bir insana bağlı kalmaması için yaptırılabilmektedir.

Kim Yapar?

İnternet üzerinden medyumlarla görüşerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Uzaktan yapılabilen bir büyüdür. Özellikle medyumun yanına gitmeye gerek kalmaz. Ancak doğru medyumu bulana kadar hem maddi, hem de manevi bir zaman kayıp yaşayacağınız kesindir. Fakat sizlere önerimiz ise bağlama vefki yaptırmanızdır. Bağlama büyüleri günahtır ve ters tepmesi durumunda cin musallatından tutun, gece kâbuslara kadar birçok ruhsal sorunlar ortaya çıkarabilen bağlama büyüleri risk taşımaktadır. Ancak bağlama vefki bir büyü olmadığı için tarafımızca yapılan bir çalışmadır. Lütfen bizlerden büyü taleplerinde bulunmayınız. Bizler herhangi bir büyünün ne yapımında ne de bozulması süreçlerinde bulunmuyoruz.

Kurdele Büyüsü ile Bağlılık

Kurdele büyüsü ile bağlılık işlemi çok merak edilen konular arasında olmuştur. Geçmişten günümüze kadar insanlar, sevgisine karşılık bulmak istediği insanlar için çeşitli yöntemler denemişlerdir. Bu yöntemler arasında büyü işlemleri bulunmaktadır. Bu büyüler arasında kurdele büyüsü ile bağlılık da bulunmaktadır. Kurdele büyüsü ile bağlılık işlemi de aşk için kullanılmaktadır. Sevdiğiniz kişiden karşılık görmek istiyorsanız kurdele büyüsü ile bağlılık işlemini tercih edebilirsiniz. Bu büyü türü en güçlü büyüler arasında bulunmaktadır. Güçlü bir büyü olmasının yanında yapımı da zor büyüler arasında bulunur. Bu yüzden bu büyü türünün yapımı dikkat gerektirmektedir. Kurdele büyüsü ile bağlılık işlemi için iyi bir medyum bulmanız gerekir. Tek başınıza büyü işlemini yapmanızın sizin için zararlı olma ihtimali vardır. Alanında iyi bir medyumun büyü işlemi yapması sizin için çok daha iyi olacaktır. Ayrıca bu şekilde zarar görmemiş olacaksınız. Kurdele büyüsü ile bağlılık işlemi genel olarak adından da anlaşılacağı üzere bağlılık için yapılmaktadır. Kişiler bu büyü işlemini aşk için yapmaktadır. Bu büyü işlemini istediğiniz kişiye uygulayabilirsiniz. Uyguladığınız kişi büyü etkisini göstermeye başladığı zaman sizden başka hiç kimseyi düşünmez hale gelecektir. Büyü işlemi o kadar çok etkilidir ki sizi sevmeyen ya da nefret eden kişileri bile kendinize bağlamak mümkündür. Kurdele büyüsü ile bağlılık işlemi ile amacınıza ulaşmanız mümkündür.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Eski Sevgiliyi Bağlama Büyüsü

  1. büyünün tehlikeli oldugunu yazmışsınız ancak hangi medyuma gitmemiz gerek bi öneriniz var mı baglama büyüsü yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir