Dul Kadın ve Erkeğe Yapılan Büyü

Aşık Etme Büyüsü

Büyü genellikle kişilerin sevdiklerine kavuşması için tercih ettikleri bir yöntemdir. Büyü ile istediğiniz kişileri birbirlerine aşık etmeniz ve hatta evlenmelerini sağlamanız mümkündür. Dul kadın ve erkeğe yapılan büyü de dul olan iki kişinin birbirine aşık olup evlenmesi için yapılmaktadır. Bu büyü ile etrafınızdaki dul kişilerin ikinci baharlarını yaşamalarını sağlayabilirsiniz. Bu büyü için kara büyüler arasında olan bağlama ya da aşık etme büyüleri kullanılmaktadır. Bu büyüler çok kuvvetli tesirlere sahip oldukları için uzun süre boyunca kişilere etki edecektir ve yapılması da oldukça zor büyülerdendir. Bunun için iyi bir medyuma giderek kişilere büyü yaptırabilirsiniz. Hangi büyü yapılacak ise buna göre farklı materyaller kullanılacaktır. Bu dul kadın ve erkeği birbirine aşık etme büyüsü için medyum kişilere ait olan özel eşyaları ya da kişilerin fotoğraflarını isteyecektir.

Dul Kadın ve Erkeği Birbirine Aşık Etmek İçin Büyü Nasıl Yapılır

Dul kadın ve erkeği birbirine aşık etmek için yapılan büyüde kişilere ait eşyalar kullanılır. Bu  eşyalar üzerine üç harfliler kullanılarak büyülü sözcükler yazılır. Eşyalar tekrar kişilerin evine bir yere saklanmalıdır. Bu eşyalar kişilerin evinde durduğu sürece büyü etkisini göstermeye devam edecektir. O yüzden eşyaların ev içerisinde durması gerekir. Büyü yapıldıktan çok kısa bir süre sonra kişiler büyünün etkisi altına gireceklerdir ve birbirilerine aşık olacaklardır. Dul kadın ve erkeğe yapılan büyü ile kişiler evliliği düşünecekler ve kalan ömürlerini mutlu bir şekilde geçireceklerdir.

Dul Kadın ve Erkeğe Yapılan Büyünün Tesir Süresi Ne Kadardır?

Dul kadın ve erkeğe yapılan büyünün süresi diğer büyüler gibi çok uzun sürmeyecektir. Belli bir süre sonra büyünü tesiri geçmeye başlayacağı için bu büyünün ara ara tekrarlanması gerekmektedir. Dul kadın ve erkeğe yapılan büyü tesir süresi geçmeye başladığında kişiler eski davranışlarına ve hayatlarına geri dönecekleri için mutlaka bu büyünün tekrarlanması gerekmektedir. Büyünün süresi bitmeden önce büyüyü yeniletmek daha sağlıklı olacaktır. Bu şekilde kişiler birbirlerine aşık bir şekilde evliliklerine devam edecekler ve büyünün etkisinde yaşamaya devam edeceklerdir.

Author: medyummeric

1 thought on “Dul Kadın ve Erkeğe Yapılan Büyü

  1. arkadaşlar ben hamaylı yaptırdım medyum burak hocaya hayalının bir çok çeşiti var bizim ki yeni geldi ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce burak hocaya evlilik içim kısmet açma celbi yaptırdık abim için ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor tavsiye ediyorum pişman olmazsınız.. bence arayın 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir