Sevgilinin Gözlerini Kapatmak İçin Bağlama Büyüsü

Sevdiğiniz kişi sürekli olarak sizi aldatıyor ya da sürekli gözü dışarda biri ise sevgilinize güvenebilmek için bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Bağlama büyülerinin gücü çok yüksek olduğu için kısa sürede sevdiğiniz kişiyi etkisi altına alarak kişinin gözlerinin sizden başkasını görmemesi sağlanacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin bir daha sizi aldatmayacağından emin olabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiğiniz kişi için artık karşı cinsten herhangi biri olmayacak sadece size karşı bir şeyler hisseder duruma gelecektir. Bu yüzden bu büyü kısa sürede etkisini gösterir ve amacınıza ulaşmanızı sağlar. Sevgilinin gözlerini kapatma için bağlama büyüsü yapılması için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Kesinlikle büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Bu tarz bir girişimde büyünün olumsuz özellikleri ile karşılaşabilirsiniz.

Bağlama Büyülerinin Yapılış Şekli

Bağlama büyüleri için medyuma gittiğinizde bir halat üzerine düğümler atılıp tılsımlı sözcükler söylenerek bağlama büyüsü gerçekleştirilir. Ya da büyünün çok daha kuvvetli bir hal alması için kilit üzerine büyü yapılarak sevdiğiniz kişinin kalbinin sizde kilitlenmesi sağlanır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi sadece size bağlı biri haline dönüşecektir. Sevgilinin gözlerini kapatma için bağlama büyüsü hangi malzeme kullanılarak yapılır ise yapılsın bu malzemenin mutlaka kişinin evinde bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyülü nesne kişiye yakın olduğunda büyünün etkileri kendini göstermeye başlayacaktır.

Bağlama Büyülerinin Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Her büyü güçlü etkilere sahiptir fakat bu etkiler büyünün tesir süresi boyunca etki ederler. Tesir süresi de büyünün yapılış şekline ve gücüne göre farklılık gösterecektir. Bağlama büyüleri güçlü büyüler olduğu için tesir etme süreleri diğer büyülere nazaran çok daha uzun sürecektir. Fakat tesir süresi sona erdiğinde kişi artık kendi dünyasına ve davranışlarına geri döneceği için büyünün mutlaka desteklenmesi gerekmektedir. Büyüye destek farklı bir büyü yapılarak tesir süresi arttırılabilir ya da büyü yenileterek bu sürenin artması sağlanacaktır. Genelde büyü gene aynı medyuma gidilerek aynı şekilde yapılarak yeniletilmektedir. Sevgilinin gözlerini kapatma için bağlama büyüsü tesir süresi yeniletildiği sürece etkileri kişi üzerinde devam edecektir.

Bağlama Büyüsü Yapılma Amacı

Bağlama büyüsü işleminin bilinen çok farklı türleri vardır. Bu türler kendi içinde farklı yapılma amaçları taşımaktadır. Genel olarak bakacak olursak bağlama büyüsü işleminin yapılma amacı kişinin sevgisine karşılık bulmak istemesidir. Sevgi amacıyla yapılan bağlama büyüsü işleminin yanında kadınlar tarafından eşlerini eve bağlamak için de yapılabilmektedir. Boşanmak üzere olan çiftler arasında da bağlama büyüsü işlemi yapıldığı görülmektedir. Sevgisine karşılık almak ve evlenmek isteyen insanların da bağlama büyüsü işlemi yaptığı görülmüştür. Evli çiftler aralarında problem yaşamaya başladığı zaman evliliği kurtarmak için de bağlama büyüsü işlemi yapılmıştır. Genel olarak bakıldığı zaman bağlama büyüsü işlemi sevgisine karşılık bulmak isteyen, evlenmek isteyen ve evliliğini kurtarmak isteyen insanlar tarafından yapılmıştır.

Author: medyummeric

1 thought on “Sevgilinin Gözlerini Kapatmak İçin Bağlama Büyüsü

  1. hocam size bir soru sormak istiyorum ancak telefon numaranızı bilsem ona göre sorsam daha iyi olacaktı ama telefon numaranızı bilmediğim için buradan sormak zorunda kaldım. ben 3 ay sonra nişanlımla bir evlilik gerçekleştireceğim. ancak aldığım bazı duyumlara göre evlenecek olduğum nişanlım diğer kızlarla çok içli dışlı oluyormuş. Özellikle de işyerindeki kızlarla çok samimiymiş bi yakın arkadaşım anlattı bana ben gözlerini bağlama büyüsü yaptırsam sadece bana baksa başkasına bakmasa ilgilenmese etkili olur mu lüfen bana yardımcı olur musunuz. bu arada hocanın telefon numarasını bilen varsa verebilir mi lütfen çok acil ihtiyacım var yardımlarınıza

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir