Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü nedir diye merak edenlere cevap olarak çok sevdiğiniz birisini size bağlamak amacıyla yapılan havas ilmi işlemidir. Sadece medyumlar tarafından yapılan bağlama büyüleri birçok çeşidi bulunmaktadır. Karabiber ile bağlama büyüsü yapılabilirken, mum ile bağlama büyüsü de yapmak mümkündür. Karı kocayı birbirine bağladığı gibi sevgilileri de birbirine bağlamaktadır. Her medyum kendine has yöntemlerle bu süreci gerçekleştirmektedir. Bağlama büyüleri genel olarak yapılışları birbirine benzese de yapılma ortamları ve oluşturulma süreçleri birbirinden farklılık gösterir. Örneğin; tabak büyüsü ile bağlama 3 günde etkisini gösterebilirken, saç teli ile bağlama büyüsü 40 gün içinde etkisini gösterebilmektedir. Herhangi birisini kendinize bağlayabilir ya da herhangi birisinin başka birisine bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüleri Çeşitleri

Aşk büyülerinde olduğu gibi kadim kitaplarda bağlama büyülerine çok fazla yer verilmiştir. Bu nedenle her yerde bağlama büyüsüne rast gelebilirsiniz. Üstelik o kadar fazla bağlama büyüsü çeşidi vardır ki hepsinin amacı aynı olsa da aralarında ciddi farklar da yok değil. Bağlama büyüsü çeşitlerini alt başlıklarla sizlere sunacağız.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Günah olan büyüler ya da günah olmayan büyüler de sınıflandırmak neredeyse imkansızdır. Büyülerin tamamı günahtır ve dinimizce caiz değildir. Düşünüldüğü zaman zaten cevabını da çok rahat kendiniz bulabilirsiniz. Bir kadını kendinize bağlayarak kendi düşüncelerini ve fikirlerini elinden almış olursunuz. Belki o an kadın başkasına aşıktır ve siz onun aşkını söndürerek size bağlı kalmasını sağlıyorsunuz. Üstelik ömür boyu sizden başkasını tanımayacak ve görmeyecek şekilde tesir edecektir. Konuya bu yaklaşımla baktığınız zaman zaten bağlama büyüsü günah mı düşüncesine cevap bulmuş olursunuz. Diğer büyülerden örnek verecek olursak eğer; birisinin hastalanarak ölmesi için büyü yaptırıldığı zaman ne kadar günah olduğunu az çok kestirebilirsiniz.

Kız Arkadaşı Bağlama Büyüsü

Bir kızı çok seviyor olabilirsiniz bu gayet doğal bir durumdur. Ancak her an sizden ayrılması, sizi terk etmesini istemiyorsanız bağlama büyüsü ile kendinize aşık edebilirsiniz. Bu bağlama büyüsü ile kişi sizden başkasını gözü görmeyecektir.

Karınızı Kendinize Bağlama Büyüsü

Çok sevdiğiniz karınızı kendinize bağlayarak ilerde yaşanacak herhangi bir sorunda sizi terk etmemesini sağlayabilirsiniz.

Kocanızı Bağlama Büyüsü

Kocalar genellikle iş hayatları nedeniyle sürekli dışarıda olmak zorundadırlar. Tabi karıları dışarıdaki kötü kadınlardan kocalarını koruma iç güdüsünde oldukları için kocanızı eve bağlayabilir ya da gözünü bağlayabilir hatta erkeklik bağlama büyüsü ile başka kadınlara karşı cinselliğini köreltebilirsiniz. Bu sizin için geçerli değildir. Kendinize bağlamanız durumunda ise diğer kadınlarla pek işi olmayacaktır.

Nişanlınızı Bağlama Büyüsü

Nişanlınızı bağlama büyüsü ile kendinize bağlamanız durumunda nişan atma olayı kesinlikle söz konusu olmaz. Ancak işini doğru yapan bir medyumla çalışma yaptırmanız tavsiyelerimiz arasındadır.

Bağlama Büyüleri Ne Zaman Tutar?

Bağlama büyüsü kişiye özel yapılan bir vefk işlemidir. Aslında büyü ile bir alakası yoktur. Genelde medyumlar tılsım, vefk, celb işlemleri yapmaktadırlar. Halk bunların genelini büyü olarak bildiği için bu şekilde büyü olarak lanse edilmektedir. Kişiden kişiye tutma süresi değişkenlik göstermektedir. En fazla 40 gün içinde tutması beklenir. En erken ise 3 gün içinde tuttuğu gözlemlenmiştir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü yapıldığını düşünen insanların merak ettiği konular arasında bu büyünün nasıl bozulduğu gelmektedir. Bağlama büyüsü işlemi yapması zor bir işlemdir. Ayrıca güçlü büyüler arasında gelmektedir. Bundan dolayı bağlama büyüsü işleminin bozulması da bir o kadar zordur. Bu sebeple bağlama büyüsü bozma işleminin tek başına yapılmaması gerekir. Bu sizin için çok tehlikeli olabilir. Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır? Merak edenler için kişinin davranışlarından büyü fark edilecektir. Büyü işlemini bozmaya çalışırken yapacağınız en küçük hata veya söylemeniz gereken sözlerden birini yanlış söylemeniz durumunda büyünün ters tepme olasılığı vardır. Bu sebeple çok tehlikelidir. Bağlama büyüsü bozma işlemini bir medyuma yaptırmalısınız. Medyum bu konuda daha çok deneyim ve bilgi sahibidir. Bu işlemi medyumun yapması sizin zarar görme olasılığınızı en aza indirecektir.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Bağlama Büyüsü

  1. merhabalar kızlarla araştırma yapıyoruz nette her yerde burak hocanın adı geçiyor baglama ve aşk hamaylısı yapıyormuş erkek arkadaşlarımızın bize bağlanması için hepimizn ayrı ayrı şikayeti var erkeklerden bize bağlanmalarını ve kopek gibi aşık olmalarını istiyoruz tek bir işlemde 3 ünede vefk yaptırma olanağımız olur mu sizce ? işler nasıl ilerliyor bilmiyoruz çok fazla paramız yok anlayan varsa bize ulaşabilirmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir