Yönlendirme Büyüsü İle Kişiyi Tesir Altına Almak

Yönlendirme Büyüsü

Büyüler kişileri yönlendirmek için, hayatlarını ve kaderlerini değiştirmek için yapılır. Bu yüzden büyü yaptırmak çok tehlikelidir ve dinimizce de yasaklanmıştır. Büyü yaptıran kişiler bu dünya da ya da öbür dünya da muhakkak cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmaktan uzak durmalısınız. Ayrıca büyü yapılırken üç harflilerden yardım alınır ve büyü sonucunda büyü yaptıran kişiye de üç harflilerin musallat olması durumları ile karşılaşılabilir. Yönlendirme büyüsü ile kişiyi tesir altına almak çok büyük bir günahtır. Kişinin iradesine sahip olarak kişiyi tamamen üç harflilerin yönlendirmesini sağlayan bir büyüdür.

Kişiyi Tesir Altına Almak İçin Yapılan Büyü

Kişiyi büyü yöntemi ile tesir altına aldığınızda kişi artık mantıklı hareket edemez duruma gelir. Tamamen üç harflilerin yönlendirmesi altına girer ve onların istediklerini yapmaya başlar. Bu büyü genellikle çiftleri ayırmak için ya da kişiye doğrudan kötülük yapmak için kullanılmaktadır. Bu büyü voodoo büyülerindendir. Genellikle bu büyünün yapımında voodoo bebeği kullanılsa d direk üç harfliler kullanılarak da büyü yapılabilmektedir. Her iki türlüde büyünün sonuçları felaket olacaktır. Kişi büyünün etkisi altına girecektir fakat zaman içerisinde büyüyü yaptıran kişi de büyüden etkilenmeye başlayacaktır. Bu yüzden her medyum bu büyüyü yapmak istemez. Ayrıca yapımı da bozulması da oldukça zor bir büyüdür. Yönlendirme büyüsü ile kişiyi tesir altına almak istendiğinde büyü etkisini hemen gösterecektir fakat üç harfliler kişiyi tesir altına aldığı için büyünün bozulması imkansız denecek kadar zordur.

Büyünün Bozulması İçin Ne Yapmak Gerekir

Bu büyü en tehlikeli ve kuvvetli büyülerdendir. Bozulması için de yapımında kullanılan üç harflilerden yardım alınması gerekir. Eğer üç harfliler istemezse büyü bozulmaz. Medyum bu durumda farklı üç harflilerden yardım isteyecektir. Yönlendirme büyüsü ile kişiyi tesir altına almak çok tehlikelidir. Eğer büyü bozulmazsa kişi ömür boyu üç harflilerin buyruklarına uyarak yaşamaya devam edecektir. Sadece büyü yapılmış olan kişi değil aynı zaman da büyüyü yapan kişi de artık üç harflilerin verdiği vesveseleri duyacak ve onunda hayatı olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaktır.

Büyü Yapan Medyumlar

Pek çok medyum büyü ile bağlantısı bulunmadığı gibi bazı medyumlarda sadece kazanç sağlamak amacı ile yasal olmasa da büyü yapmaktadır. Medyum kelimesi hoca ile bağlantısı aslında bulunmadığı gibi ilim sahibi ve bu alanda uzmanlaşan kişilere medyum denmektedir. Medyumlar büyü yapmadığı gibi pek çoğu büyü bozmamaktadır. Medyumlar vefk, tılsım ve celb gibi işlemler ile ilgilendiği gibi aynı zaman da danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır. Vefk, tılsım ve celbler kesinlikle büyü ile uzaktan yakından ilişiği bulunan işlemler olmadığı gibi günah içermemektedir. Bunun nedeni ise medyumların yaptığı işlemler sadece dualar ile yapılmaktadır.

Büyü Yapmak Günah mı?

Büyüler İslam dini açısından oldukça günah içeren işlemler olup, kesinlikle yapılmaması gerekmektedir. Yapılan kişilere zararları olduğu gibi yapan kişilere de pek çok zararı vardır. Büyüler tamamen şeytani işlemler içerdiği gibi gerek Kuran-ı Kerim üzerinde gerekse verilen Hadis-i Şerifler de yapan yada yaptıran kişilerin cehennemlik olduğu belirtilmiştir.

Author: medyummeric

3 thoughts on “Yönlendirme Büyüsü İle Kişiyi Tesir Altına Almak

  1. Ben 6 aylık evliyim ama evimde hiç huzur yok. Kayınvalidem sürekli olarak bizde her işe karışıyor. Yemeği neden böyle yaptın, temizlik böylemi yapılır. Eşimle birlikte vakit bile geçiremiyoruz. Sürekli olarak bizim evde ve artık bizi rahat bırakmasını istiyorum. Henüz yeni evli olduğumuz için de eşime söyleyemiyorum. Artık kayınvalidemin evden gitmesini ve bizi rahat bırakmasını istiyorum. Bunun için ne yapabilirim diye bakarken bu büyüye rastladım. Gerçekten bu büyü ile karşı tarafı tesir altına alabilir miyiz? Daha önce bu büyüyü deneyen biri varsa bana yardımcı olabilir mi? Bir de bu büyüyü yaptırdığımı kimsenin öğrenmemesi gerekiyor. Bu yüzden bana güvenebileceğim sağlam bir hoca lazım. Eşim kayınvalideme büyü yaptırdığımı duyarsa beni boşar. Bana güvenilir bir medyum önerebilir misiniz?

  2. Çiçek benim evliliğimde de böyle bir sorun vardı. Ben büyü yaptırmadım ama celb yöntemini denedim. Yönlendirme celbi yaptırdım çünkü büyü günah ve zararları olabiliyor. Üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar bir süre sonra sana musallat olabilirler. Böyle bir yaşamamak için ben celb tercih ettim. Medyum burak hocaya gitmiştim. Sana da onu tavsiye edebilirim. İşinin ehli bir medyum ve çok da tecrübeli uzun süredir bu işi yapıyor. Ben şuana kadar bir sorunla karşılaşmadım.

  3. Benim sevgilim sürekli dışarıda çalışıyor. Bu yüzden onu hep kıskanıyorum. İstiyorum ki bana bağlı biri olsun gözü benden başkasını görmesin. Bu büyüyü denesem acaba gerçekten işe yarar mı? Deneyen biri varsa bana hem de bir medyum önerebilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir