Beyaz Büyüler ve Etkileri

Büyüler kendi aralarında yapılış şekillerine ve etkilerine göre gruplara ayrılmaktadır. Bazı büyüler diğerlerine göre daha zor yapılır ve bozulması da daha zordur. Kuvvetli büyüler kara büyülerdir ve genellikle aşk için yapılan büyülerdir. Bu büyülerde kullanılan malzemeler de oldukça zor bulunur. Bu yüzden bu büyülerin bozulması da oldukça zordur. Ak büyüler ise yapılması daha kolay olan büyülerdir . Ak büyüler genellikle kısmet açmak için ya da bereket için tercih edilmektedir. Bu tarz kolay büyüler için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Büyüleri kendiniz evde yapmaya kalkmamalısınız. Her büyünün olumsuz özellikleri vardır ve bu büyüleri kendiniz yapmaya kalktığınızda mutlaka olumsuz yönleri ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Beyaz büyüler ve etkileri diğer büyülere göre daha az olsa da istediğiniz amaca ulaşmanızı sağlayacaktır.

Beyaz Büyülerin Kişiler Üzerindeki Tesiri

Beyaz büyüler yapıldıktan kısa bir süre sonra kişiler üzerinde etki etmeye başlarlar. Büyüler genellikle kısmet açmak ve bereket için yapıldığından dolayı kısa sürede aradığınız aşkı bulacaksınız ve evinize bereket gelecektir. Bu büyüler için medyumlar genellikle muskaya yazma yöntemini tercih etmektedirler. Bir kağıt parçası üzerine büyü yazılır ve muska şeklinde katlanır. Bu muskayı kişi evinde bir yere güzelce saklamalıdır. Muska herhangi bir şekilde açılır ya da kaybolur ise büyü kişi üzerindeki etkisini kaybedecektir. Bu yüzden muskanın çok iyi bir şekilde saklanması ve muhafaza edilmesi gerekmektedir. Beyaz büyüler ve etkileri muska kişinin evinde durduğu sürece etkili olacaktır.

Beyaz Büyülerin Kişiler Üzerindeki Etkisi

Her büyüde olduğu gibi ak büyülerde de belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde artık kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için mutlaka büyünün yeniletilerek tesirinin devamlılığının sağlanması gerekmektedir. Bu şekilde büyü yeniletildiğinde tesir süresi ve kuvveti de artacaktır. Beyaz büyüler ve etkileri büyünün tesir süresi boyunca devam eder. Bu büyülerin tesir süresini arttırmak için ekstra olarak bağlayıcı büyüler de yapılmaktadır. Bu şekilde de büyülerin tesir kuvvetleri arttırılır. Bu şekilde kısmet açma ve bereket büyülerinin daha uzun süreli olarak etki etmesi sağlanır.

Author: medyummeric

1 thought on “Beyaz Büyüler ve Etkileri

  1. Medyum burak var arkadaşlar sizin ilacınız orada büyü yapmıyor ama ondan daha etkilisini yapıyor büyü olaylarınıda her yaparım diyene sakın inanmayın işleminizin olup olmayacagını size zaten soyle burak hoca 05533718994 numarasını buraya yazdım arayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir