En Etkili Aşık Etme Büyüsü

Sayısız adet aşık etme büyüsü vardır. Fakat aralarında bazıları vardır ki hemen etkisini gösterir. İşte bunlardan birisi olan  En etkili aşık etme büyüsü At Nalı büyüsüdür. Çok kısa sürede ve uzun vadede kalıcılık sağlayan bir büyüdür. At nalı büyüsünün en çok kullanıldığı alan şüphesiz ki aşık etmedir. Ama büyünün tesirli olduğu alanlar bununla sınırlı değildir. Evden uzaklaşan eşinin eve bağlanmasını sağlamak, kişilerin arasını bozan üçüncü kişileri bertaraf etmek adına da kullanılabilir. Yani hem aşık etme büyüsü hem de bağlama büyüsü olarak kullanılmaktadır.

At nalı büyüsünün de aşamaları vardır. İlk başta avuç içinden büyük olacak şekilde ekmek yapılır. Malzemelerinin içine tuz, yağ vb herhangi bir şey konulmaz. Sadece hamur olmalıdır. Eğer nal büyüsü evli kişilere yapılıyorsa hamura maya konulmaz, bekar ise maya konulur. Yapılan ekmek simit şeklinde olmalıdır. Piştikten sonra ikiye bölünür. Bu yüzden at nalı büyüsü ismi verilmiştir. İki adet nal şeklinde ekmeğimiz olur. İki farklı odada iki adet çember şeklinde ekmeğe aşık ettirilecek kişi isimleri 171 kez sıra ile okunur. Kadının isminden başlanır ve sıra ile söylenir. Yani erkeğin ismi 86, kadının ismi 85 kez söylenir. Sonrasında farklı odalarda olan çemberler birleştirilir. Erkeğin isminden başlanır ve 171 kez okunur. Böylelikle kadın ve erkeğin isimleri eşitlenmiş olur. Sonrasında mühürleme aşamasına geçilir. Elimizdeki ekmekleri hayvanlara yediririz. Ve yedirme işleminden sonra büyü tesir etmeye başlar. Sevdiğimiz kişi ilk günden itibaren farklı davranmaya başlar. En etkili aşk büyüsü denmesi bundandır.              Dikkat etmemiz gereken bu büyüyü kimseyle paylaşmamamız olacaktır. Aksi taktirde büyü etkisini yitirir.

At nalı büyüsü her geçen gün etkisini artırır. En etkili aşk büyüsü olan At nalı büyüsünün yapılışının üzerinde 29 yani bir ay döngüsü geçtiğinde büyü tamamen istediğimizi vermiş olacaktır. At nalı büyüsünün diğer büyülerden farkı , etkisini 7 yıl kaybetmiyor oluşudur. At nalı büyüsü güzel şeyleri olmasına vesile olsun diye yapılıyor olsa da bazen evli kişileri ayırma da kullanılmaktadır.

 

Author: medyummeric

1 thought on “En Etkili Aşık Etme Büyüsü

  1. ben hamaylı yaptırdım medyum burak hocaya hayalının bir çok çeşiti var bizim ki yeni geldi ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce burak hocaya evlilik içim kısmet açma celbi yaptırdık abim için ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor tavsiye ediyorum pişman olmazsınız.. bence arayın 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir