Büyünün Kuvvetlendirilmesi İçin Bağlayıcı Büyüler

Büyüler farklı yapılış şekillerine sahiptir ve kuvvetleri de kullanılan malzemelere göre farklılık göstermektedir. Genellikle büyülerin daha kısa sürede etki etmesi ve kuvvetli olması için kişilere ait olan eşyalar üzerine yapılması tercih edilir. Her büyünün etki süresi birbirinden farklı olduğu için büyülerin tesir süresini uzatmak için bağlayıcı büyüler yapılmaktadır. Genellikle insanlar aşk büyülerini daha çok tercih ettikleri için bağlama büyüleri kuvvet arttırıcı bağlayıcı büyülerdendir. Bu büyüler oldukça kuvvetli kara büyüler arasında yer alır ve diğer büyülere göre daha uzun süreli olarak kişiler üzerine etki etmektedir. Büyünün kuvvetlendirilmesi için bağlayıcı büyüler yapıldığında büyülerin tesir süreleri uzar ve kişinin daha uzun süre boyunca büyünün etkisi altında kalması sağlanmış olunur.

Bağlayıcı Büyü Bağlama Büyüsü

Bağlayıcı büyüler büyünün yapılış amacına göre farklılık gösterir. Genellikle aşk büyülerinde bağlayıcı büyü olarak bağlama büyüsü tercih edilir. Bu şekilde kişinin size tamamen bağlanması ve uzun süre boyunca size aşk olması sağlanır. Bunun yanı sıra bağlayıcı büyü olarak muska yazma yöntemi de çok fazla tercih edilmektedir. Muska yöntemi ile büyülerin tesir süreleri uzatılmaktadır. Bu yüzden de medyumlar genellikle muskaya büyü yazmayı daha çok tercih ederler. Büyünün kuvvetlendirilmesi için bağlayıcı büyüler yapıldıktan sonra kişi artık tamamen büyünün tesiri altına girer ve uzun bir süre boyunca da büyünün etkisi ile hareket etmeye devam edecektir. Bağlayıcı büyüler ile kolaylıkla istediğiniz kişinin davranışlarını kontrol altına alabilirsiniz.

Büyülerin Tesir Süreleri

Hiçbir büyü sonsuza kadar kişi üzerinde etki etmez. Bu yüzden mutlaka büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği sürece etkileri devam edecektir. Büyünün kuvvetlendirilmesi için bağlayıcı büyüler bu yüzden yapılmaktadır. Bu şekilde büyünün tesir süresi uzatılmış olunur. Önemli olan büyünün etkisi geçmeden önce kişi normal davranışlarına geri dönmeden önce bu bağlayıcı büyülerin yapılmasıdır. Kişi normal davranışlarına döndüğünde büyü etkisini kaybedecek ve eskisi kadar etkili olmayacaktır. Bu yüzden mutlaka bu bağlayıcı büyüler diğer büyünün etkisi geçmeden önce yapılmalıdır. Bu şekilde büyünün daha uzun bir süre boyunca kişi üzerinde etili olması sağlanmış olunacaktır.

Author: medyummeric

6 thoughts on “Büyünün Kuvvetlendirilmesi İçin Bağlayıcı Büyüler

  1. Kız arkadaşımla ilgili bazı aşamadığımız problemler var. Nasıl diyim istediğim zaman görüşemiyorum bazen telefonlarımı açmıyor, her zaman görüşmeyi ben istiyorum sözde sevgiliyiz beni sevdiğini biliyorum ama bu kopukluk neden var çözemiyorum. Bana böyle yaklaşım sergilemesini istemiyorum oda benim gibi görüşmek istesin, beni arasın, buluşmak istesin en azından bunlardan birisini yapsa çok mutlu olucam. Sizlerden ricam Burak hoca diye birisi varmış aşk bağlama tılsımı yapıyormuş duydum ama kendisinin numarasını bulamadım. Lütfen bana numasını verir misiniz.

    1. abdullah aynı durumla bende karşılaşmıştım Burak beye aşk celbi yaptırarak sorunları ortadan kaldırmıştım numarası rehberimde hala kayıtlı ben yaklaşık 6 ay önce burak hocayla görüşmüştüm başarılı sonuç aldım diyebilirim. Numarası 0553 371 89 94 bu böyle şeylerde çok fazla zaman kaybetme derim.

    1. kuranda inanılmasına dair bazı anlatımlar var. İnanıp inanammak size kalmış benim görüşüm. Ama bildiğim kadaıyla başka sitelerden de görmüştüm Burak hoca büyü yapmıyormuş. Genelde evlilikleri sıkıntıya düşen veya ikili aşk ilişkilerinde düzeni yeniden sağlamak için celb, tılsım, vefk gibi çalışmaar yapıyor.

  2. şimdi hocam ben eşimin beni daha çok sevmesi için büyü yaptırsam üstüne üstelik bide kuvvetlendirici büyü yaptırsam sonuç ne olur? Bide büyüyü kime yaptırabilirim sizin büyü çalışmanız var mı?

    1. Merhaba Human Burak hoca büyü yapmıyor ki kuvvetlendirici büyü yapsın. Burak Hoca vefk, celb yapıyor onlarda büyü değil tabi yinede sor istersen. Büyü çok büyük günah!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir