Resimle Yapılan Aşk Büyüsü

Kişiler hayatlarının belirli noktalarında sorunlar yaşamaktadır. Özellikle genç olan kesimin yaşadığı en sık sorunlardan birisi de gönül meseleleri olup, gerek aldatılma gerek sevdiğinin kendisi ile ilgilenmemesi gibi durumlar ile sık sık karşılaşılmaktadır. Bu durum tabi ki yetişkinler tarafından oldukça hafif görünse de yaşayan kişiler için oldukça etkilidir. Hatta öyle ki bu sorun yüzünden intihar eden veya etmek isteyen birçok genç bulunmaktadır. Bu durum insanların hayatlarının etkilenmesine neden olduğu gibi aynı zaman da kafalarında bunu büyüterek psikolojik olarak da etkiler görülerek oldukça kötü bir duruma doğru gidilmektedir. Bu durum da aslında insanlar internet üzerinden araştırmalar yaparken resimle yapılan aşk büyüsü gibi büyüler ile karşılaşmaktadır.

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resimle aşk büyüsü nasıl yapılır konusunda aslın da çeşitli internet siteleri birçok bilgi paylaşırken hatta ki tarifler bile vermiştir. Fakat bu durum insanların zarar görmesine neden olan bir durumdur. Resimler yapılan aşk büyüsü aşk büyüleri ve papaz büyüsü kategorisinde yer almakta olup, aslında yapılması da yaptırılması da oldukça günahtır. Bu durum aslında bakıldığı zaman da gerçek medyum ve hocalar tarafından da yapılmaz. Büyü gerçekte var olan bir durum olsa da hatta ki resimle yapılan aşk büyüsü de gerçekte var olsa da ne bunu yaptırması neden yapılması kabul görmemektedir. Öyle ki zaten bu tarz büyüleri de hangi sebeple olursa olsun hiçbir hoca ve medyum da yapmaz. Sizler de evde tek başınıza hiçbir kaynağa güvenerek yapamazsınız. Eğer ki gerek kulaktan dolma sözler ile gerekse web sitelerinin verdiği tariflere inanarak uygulamaya koyulsanız da bu durumun sizlere zarar vermesi mümkün olabilir. Bunun için uygulamamanız gerekmektedir.

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü Günah mı?

Neredeyse her paylaşımımızda büyü yapmanın ve yaptırmanın günah olduğundan bahsetmekteyiz. Aynı şekilde fotoğraf kullanılarak ya da resim kullanılarak yapılan büyüler de günahtır. Bazı medyumlar bu gibi büyüleri yapsalar da aslında büyülerin günah olmadığını düşünmektedirler. İslam dini başta olmak üzere diğer tüm dinlerde büyülerin günah olduğu yazılmaktadır. Hatta büyü yapan ve yaptıran kişilerin dinden çıkacağı da açıkça belli edilmektedir.

Resimle Yapılan Büyü Nasıl Yapılır?

Açıkçası bir büyünün tarifini vermek pek hoş karşılanmaz. Çünkü bazı insanlar büyü tariflerini internet ortamlarından alarak kendileri denemeye çalışmaktadırlar. Ancak resimle yapılan büyüler başta olmak üzere hiçbir büyünün abdestsiz, bilinçsiz kişilerce yapılmaması gerekir. Çünkü o an cinler musallat olabilir. Korkulması gereken bir durumdur. Sadece bu işlerden iyi anlayan, dini bilgileri yüksek olan medyum tarafından yapılmalıdır. Kendi başınıza denemeyiniz ve yapmaya kalkışmayınız. Aşık ettirilecek olan kişilerin resimleri medyuma verilir. Medyum bu kişilerin anne isimlerini, doğum tarihlerini, kaç yaşında oldukları ve kişilerin aralarındaki muhabbetin ne seviyede, ne derecede olduğuna bakarak kişiye özel bir çalışma yapmaktadır. Ancak büyü tarifi vermek mümkün değildir. Çünkü her medyum kendine has bilgilerle büyü yapmaktadırlar. Her ne kadar burada büyüden bahsediyor olsak da biz büyü yapmayız ve bozmayız. Bu konuda farklı alternatiflere yönelmekteyiz. Peki, nedir bu alternatifler?

Resimle Yapılan Aşk Tılsımı

Birisini kendinize aşık etmek istiyorsanız öncelikli olarak büyü kategorisinden uzaklaşmanızı tavsiye ederiz. Büyü yerine aşk tılsımı daha hayırlı olacaktır. Bu tılsım vefk ile oluşturulur ve medyumun güçlü bir şekilde belirli zaman aralıklarında vefk üzerine yazacağı dualar ve okuyacağı dualarla ilgilidir. Bu süreç tamamen dualarla elde edildiği için kesinlikle sizi rahatsız etmeyecektir. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Resimle Yapılan Aşk Büyüsü

  1. Hocam sevdiğim adam evli banada hep mutsuzum karımı hiç sevmedim sadece çocuklar için evliliği sürdürüyorum dedi karısı çocukları alıp gitti arkadaşım boşanma davası açtı sonra kadın pişman oldum deyip geri döndü şu anda Bile hep benimle olmak istiyo evde mutsuzum çok pişmanım evli olduğum için diyo benide arada bir üzüyo ya bana tam gelsin yada tamamen çıksın hayatımdan ne önerirsiniz teşekkür ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir