Çocuk Sahibi Olma Büyüsü

Nasıl Yapılır?

Kişiler hayatlarında belli imtihanlar ile sınanmakta olup, bu imtihanlar ise kişilerden kişilere göre değişkenlik göstermektedir. Allah sizleri bazen maddiyat ile sınarken bazen ise bir hastalık ile bazen bir kayıp ile bazen ise çocuk ile sınayabilir. Bu gibi durumlar da ise kişiler her ne kadar isyan etse de aslında dirayetli olmalı ve Allah’a yönelerek ondan isteklerini talep etmektedir. Çocuk sahibi olmayan kişiler genellikle bazı zamanlarda belli yöntemler denemiş fakat olmayınca sonunda pes ederek büyü gibi durumlara yönelmeye başlamıştır. Aslında çocuk sahibi olma büyüsü diye bir şey yoktur. Bu tamamen kişilerin uydurması ve yanlış bir bilgi olup, çocuk sahibi olmak içim hoca ve medyumlar uyguladığı vefk, celb, tılsım ve dualar vardır. Bunlar büyü ile bağlantısı olmamakla birlikte insanların yanlış bilgi sahibi olmasından kaynaklı olarak büyü olarak bilinmektedir. Aslında bunlar tamamen dualar yöntemi ile yapılmakta olup, gerçek hocalar sizlere büyü yapmaz ve tavsiye de etmez. Zaten büyüler kişilere zarar vermek için yapılan eylemlerdir. Bu tarz sorunlara büyü tesir etmez ve büyü yapılmaz. Derdi veren Allah ise dermanı da verecek olan Allah’tır. Bunun için korkmamalı ve Allah’tan dualar ile yardım istenmelidir. Buna da en büyük yarar sağlayan yine vefkler, celbler ve tılsımlardır.

Büyünün Tarifi

Çocuk sahibi olma büyüsü olarak bilinmekte olan fakat büyü ile uzaktan yakından bağlantısı bulunmayan celbler, vefkler ve tılsımlar hocalar ve medyumlar tarafından yapılmaktadır. Bu dualar bazı sitelerde yanlış bilgi aktarılarak büyü olarak sizlere anons ettirilmiş olup, aynı zaman da yine yanlış bilgi vererek çeşitli tarifler ise sizleri kandırmaktadır. Bu gibi durumlara kesinlikle inanmamanız gerekmektedir. Çünkü bu durumlar yanlış olup, sizlere zarar verebilir. Bunun için kesinlikle gerek çocuk sahibi olmak için gerekse farklı bir eğlem için gerçekten hoca olan kişiler ile irtibat kurmalısınız. Çocuk sahibi olmak isteyen kişiler öncelikle yapması gereken bizler ile iletişime geçmek olmalıdır.

Büyüyü Kim Yapar?

Çocuk sahibi olmak isteyen kişiler büyülerden öncelikli olarak tıbbi olarak tedavi yöntemlerine başvurmaları gerekir. Bu gibi durumlardan sonuç alınamadığı zaman bir medyum ile görüşerek çocuk sahibi olmak istediklerini ve medyumdan büyü değil de dua etmelerini istemeleri gerekmektedir. Çocuk yapma büyüsü diye bir şey söz konusu değildir. Halk arasında böyle bilgilere yer verildiği için aslında bizler de bu doğru olarak bilinen yanlışları düzeltmek için bu gibi paylaşımlara yer vermekteyiz. Bir medyum ya da büyücü olarak bildiğiniz hocaya gittiğiniz zaman veya telefonda görüştüğünüz zaman çocuk sahibi olmak istiyorum bu isteğime vefk yapar mısınız demeniz daha doğru çözüm ve yaklaşım olacaktır. Medyum bu isteğinize göre size vefk çalışması hazırlayacaktır. Bu vefk çalışmasının içeriğinde tamamen dua ve tılsım sözcükleri yani niyeti belirtilir. Tılsım size teslim edilir ve yanınızda belli bir süre taşımanız durumunda sizi kötülüklerden korur, yapılırken edilen dileğin kabul olması için size şans getirir.
Dualarla yapıldığı için allaha yalvarmak, Allahtan istemek babında yapılmaktadır. Hiçbir şekilde büyü ile alakası yoktur ve büyü ile çocuk sahibi olunur diye bir şey yalandır ve asılsızdır. Size bir medyum vefk yapalım mantığı ile yaklaşıyorsa tercih edebilirsiniz ancak büyü yapıyorum diyen bir medyum görürseniz o medyumun yanından uzaklaşmanızı tavsiye ederiz. Detaylar için bizi arayabilirsiniz. Ancak büyü yapma ya da büyü bozma konuları ile bizlere ulaşmamanızı temenni ediyoruz.

 

Author: medyummeric

1 thought on “Çocuk Sahibi Olma Büyüsü

  1. büyü yapan bir çok hocayım diye geçinen insanlar var ben bir kaçına denk geldim hatta bi kaçı dolandırdı da ben medyumum diyen bir çok kişiye ne paralar döktüm sonunda karsıma adam gibi biri denk geldi burak hoca dan bahsediyorum netice olarak büyünün cok yanlış bişey oldugunu anladım burak hoca sayesinde aşk vefki ve hamaylı işlemleri var arkadaslar hamaylının bir çok çeşiti var çok etkilidir. burak hoca da işinin ehli dogru birisi herkeze tavsiye ederim hiç başka medyumlar aramayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir