Acı Biber Büyüsü

Adını duyduğunuz zaman aslında bir kara büyüyü andırıyor olsa da hem kara büyü hem de ak büyü olarak uygulanabilen bir büyüdür. Acı biber büyüsünün amacı genelde ikili aşk ilişkilerinde hem ara bulucu özelliği olması, hem de sevgililer arasında uzaklaştırma olarak kullanılmaktadır. Örnekle açıklayacak olursak eğer; herhangi bir sebepten dolayı aşk ilişkinizi zedeleyen bir konu olmuş ise olur da sevgiliniz tarafından terk edilmiş, ayrılmak zorunda kalınmış ya da evliyseniz eşiniz arasında bir problem olması durumunda acı biber büyüsü yapılır ise buradaki hedeflenen ise ortada oluşan bazı problemlerin kaldırılmasında etkili bir rol oynamaktadır. Eşiniz tarafından terk edilmişseniz eşinizin geri dönmesini sağlar. Sevgilinizle ayrıldıysanız yeniden birlikte olmanızı sağlar. Herhangi bir nedenden dolayı aranızda bir türlü anlaşma sağlanamamış ise bu anlaşmazlıkların ortak noktasını bulur. Bir diğeri ise sevgiliniz, eşiniz, erkek arkadaşınız veya kız arkadaşınızdan ayrılmak istiyorsanız ve onu kırmadan, incitmeden veya sizden ayrılma gibi bir niyeti yoksa ayrılmasını sağlamak için soğukluk getiren bir büyü türüdür.

Acı Biber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Acı biber büyüsünün nasıl yapılacağını merak ediyor olmanız eğer kendi başınıza denemek niyeti ise kesinlikle üstesinden gelemeyeceğiniz bir süreçtir. Böylesine hem kara, hem de ak büyü olarak bilinen bu yöntemlerin bilirkişi tarafından ele alınarak yapılması gerekir. Bu nedenle yüzeysel bilgiler vermek durumundayız. Şayet bizim de büyü yapmadığımız gerçeği ile nasıl yapılacağına dair bilgileri internet üzerinden araştırmalarımıza göre sizlere sunmaktayız.

Acı biber büyüsü için toplamda 8 adet bibere ihtiyaç duyulur. Daha önce belki de duymuş olduğunuz bir süreç işletilecektir. 8 adet biberin acı olması ve kırmızı renkli olması çok önemlidir. Biber yakma büyüsü olarak da adlandırılan bu yöntem ile biberler teker teker kor ateşte yakılarak naylon muşamba içerisine alınır. 8 adet biberin 8 günde yakılması gerekir. Dualama çok önemli olduğu gibi tılsımlı sözcükler de edilecek niyete göre belirlenmektedir. Yani acı biber büyüsü 8 günde tamamlanacak bir süreçtir.

Acı Biber Büyüsü Eşimle Aramı Düzeltir mi?

Eşiniz ile herhangi bir konuda anlaşmazlıklar yaşıyorsanız ve doğal yöntemlerle eşinizi ikna edemiyorsanız acı biber büyüsü sayesinde ikna etme süreciniz daha aktif bir şekilde ilerler. Buna göre acı biber büyüsü yaptırarak eşiyle arasını düzelten birçok insan olduğunu görmekteyiz.

Acı Biber Büyüsü ile Sevgilimle Barışır mıyım?

Acı biber büyüsünün ara düzeltici bir özelliği vardır. Gerçekten doğru bir şekilde yapılır ise kısa bir süre içerisinde sevgilinizle aranız düzelir ve yeniden barışarak eski günleri unutursunuz.

Acı Biber Büyüsü Günah mı?

Her büyüde olduğu gibi acı biber büyüsü yaptırmak da günahtır. Dinimizde büyü yapılma süreçlerinin içerisinde bulunmanın bile yeri yoktur. Ancak büyü yaptırmak yerine sevgi vefki, bağlama vefki veya ara düzeltici vefk çalışmaları yaptırabilirsiniz. Günah olmanın yanı sıra çeşitli riskleri de bulunan büyü yöntemleri yerine vefk ve tılsım süreçlerinden faydalanmak isterseniz eğer bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Acı Biber Büyüsü

  1. selam ben burhan ordudan yazıyorum sevgilim ile ayrıldık 6 ay önce bana geri dönmedi afedersiniz eşşek inatlı birisi ne yaptıysam geri döndüremedim daha önce burak hoca ile vefk çalışması yapmıştık kısmet acma için amcamın ogluna oradan tanısıyoruz geri gelmesi için tekrar vefk yaptırdım bekliyorum suan sizede tavsiye ediyorum amcaogluma yapılan vek 2 ayda tuttu benim kide tutacaktır tutmasa bile zaten 2. sini hazırlıyor önce bunlara başvurun vefk yada hamaylı yaptırın çok sıkışmadan büyüye gitmeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir