Sessizlik Büyüsü İle Dil Bağlama

Büyüler insanların farklı amaçlar ile yaptırmayı tercih ettikleri tılsımlardır. Bu tılsımlar geçmiş çağlardan günümüze kadar gelmiştir ve halen de uygulanmaktadır. Fakat dinimizde büyü yapmak en büyük günahlardan biridir ve kişiler büyü yaparak insanların kaderleri ile oynamaktadırlar. Bu yüzden büyü yapmak yasaklanmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır. Büyüler genellikle çiftleri birbirinden ayırmak için kullanılsa da dil bağlama büyüleri de çok fazla tercih edilmektedir. Sessizlik büyüsü ile dil bağlama da bu büyülerden biridir. Bu büyü ile istediğiniz kişinin dili bağlayabilirsiniz ve kişiyi sessizliğe mahkum edebilirsiniz. Bu dil bağlama büyüsünü genellikle kadınlar kaynanaları için çok fazla kullanmaktadırlar. Güçlü bir büyüdür ve kıs süre de kişinin üzerinde etkileri gözlemlenir. Fakat kar büyüler arasında yer alan bir büyü olduğu için yapılması zordur sonuçları da oldukça tehlikeli olabilmektedir. Bu yüzden bu büyünün yapılması da tavsiye edilmez.

Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Dil bağlama büyüsü için iyi bir medyuma gidilmelidir. Büyünün yapılması oldukça zordur, bu yüzden kişiler kendileri bu büyüyü yapmaya kalkmamalılardır. Büyü yapılırken medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için kendiniz bu büyüyü yapmaya kalktığınızda size üç harfliler musallat olabilir. Sessizlik büyüsü ile dil bağlama yapıldığında kişi artık size karşı hiçbir şekilde kötü bir söz söyleyemeyecektir. Kısa sürede büyünün etkisi altına giren kişi artık size karşı sürekli olarak iyi sözcükler kullanacak ve sizi övmeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi ile artık özgür iradesi ile karar veremeyecek duruma gelecektir. Sürekli olarak üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayan kişinin dili kötü sözcüklere karşı bağlanacaktır.

Dil Bağlama Büyüsünün Süresi Ne Kadardır

Dil bağlama büyüsü kısa sürede kişi üzerine etki etse de belli bir süre boyunca bu etkiler kişinin üzerinde kalıcı olacaktır. Büyünün etkisi birkaç ay sürecek ve kişi büyünün etkisi bittikten sonra tekrar eski davranışlarına geri dönecektir. Kişinin dili açılacak ve tekrar size karşı olumsuz davranmaya devam edecektir. Sessizlik büyüsü ile dil bağlama devamlılığını sağlamak için büyünün yeniletilmesi gerekmektedir.

Author: medyummeric

1 thought on “Sessizlik Büyüsü İle Dil Bağlama

  1. dil bağlama ve soğutma hamaylısı yapan tanıdıgım medyum var burak bey 5533718994 numarası bu arayın yardımcı olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir