Büyü Bozmak İçin Ne Yapmak Gerekir

Büyü çok eski çağlardan günümüze kadar gelmiş bir yöntemdir. Genellikle insanlar bu yöntemi kullanarak sevdikleri kişiye ulaşmaya çalışırlar ya da sevdikleri insanı sevgilisinden ayırmak için büyü yaptırmaktadırlar. Pek çok farklı büyü çeşidi vardır. Amacına göre büyülerin yapılışları da farklılık göstermektedir. Büyü bozmak için ne yapmak gerekir denildiğinde büyünün yapılış şekline göre medyumlar büyüleri bozmaktadır. Farklı büyü çeşitlerine göre büyünün bozulması da zaman almaktadır. Kara ve kırmızı büyüler en tehlikeli ve yapılması en zor büyülerden olduğu için bu tarz büyülerin bozulması da oldukça zordur. Ak büyüler biraz daha iyi niyetle yapılan büyülerden olduğu için yapımı ve bozulması daha kolaydır.

Kara Büyülerin Bozulması

Kara büyülerin bozulması için mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. Büyünün bozulması için kişiye yapılan büyünün hangi nesne üzerinde olduğu bulunmalıdır. Her büyünün yapımında farklı bir materyal kullanıldığı için mutlaka bu büyülü materyalin büyücüye götürülmesi gerekmektedir. Medyum üç harflilerden yardım alarak bu büyüyü bozacaktır. Fakat kara büyüler oldukça kuvvetli büyülerden olduğu için büyü bozulsa bile kişi büyünün etkilerini üzerinde belli bir süre daha taşımaya devam edecektir. Büyü bozmak için ne yapmak gerekir denildiğinde kendiniz evde internetten okuduğunuz bilgilere göre büyü bozmaya çalışmamalısınız. Büyünün yapımında üç harfliler kullanıldığı için büyüyü kendiniz bozmaya kalktığınızda üç harfliler ile olumsuz şeyler yaşayabilirsiniz. Üç harfliler kişiye musallat olabilir ya da büyünün olumsuz etkilerini üzerinize çekebilirsiniz. Bu yüzden büyü bozdurmak için mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz.

Muska İle Yapılan Büyünün Bozulması

Muska ile yapılan büyülerde kişinin kesinlikle muskayı açmaması gerekmektedir. Muska yazımında medyumlar gene üç harflilerden yardım alırlar ve üç harfliler muskanın bozulmasına sinir olacakları için musallat olabilirler. Bu yüzden evde muska bulduğunuz zaman açmadan mutlaka bir medyuma götürmelisiniz ya da akar bir suya bu muskayı bırakmalısınız. Medyum muskayı dualar okuyarak açacağı için bir sıkıntı olmayacaktır. Büyü bozmak için ne yapmak gerekir denildiğinde muskaya yapılmış olan büyülerin bozulması için mutlaka hocaya ya da medyuma gidilmelidir.

Author: medyummeric

1 thought on “Büyü Bozmak İçin Ne Yapmak Gerekir

  1. büyü bozma ve aşk işlemleri baglama ayırma dil baglama gibi vekf ler var büyü ile alakası yok medyum burak ona gidin bunlarla ugrasmayın 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir