Üç Harfli Çağırma Büyüsü

Büyü farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Genellikle büyülerin yapımında üç harfliler kullanılmaktadır. Üç harflileri çağırmak için de büyüler vardır. Üç harfli çağırma büyüsü oldukça tehlikelidir. Üç harfliler insanlara musallat olarak onların korkularından ve enerjilerinden beslenirler. Bir insanın tamamen iradesi ile geçirerek onu yönlendirmeye başlarlar. Bu yüzden üç harflileri çağırmak oldukça tehlikelidir. Üç harflileri çağırmak için pek çok farklı ritüel vardır. Bu ritüeller için genellikle geçmiş yıllardan bu yana hep yazı tahtası kullanılmaktadır. Birkaç kişi evde ve ya farklı bir mekanda toplanarak bu yazı tahtası üzerinde gerekli sözcükleri söyleyerek üç harfliler çağırılır. Fakat üç harflilerin iyi ve kötüleri vardır. Genellikle kötüleri bu istek üzerine gelirler ve kişilere musallat olmaktadırlar. Bu yüzden de üç harflileri çağırmak oldukça tehlikelidir. Dinimizde de büyü ve bu gibi olaylar yasaklanmıştır.

Üç Harflileri Çağırmak İçin Ne Yapılır

Üç harflileri çağırmak için doğru büyülü sözcükleri kullanmalısınız ve ayrıca ruh çağırmada da kullanılan soru tahtasına sahip olmalısınız. Üç harfliler genellikle sorulan sorulara cevap bulmak için çağırılmaktadır. Sorularınıza cevap bulabilmek için bu soru tahtasını kullanmalısınız. Üç harfli çağırma büyüsü yapıldıktan sonra üç harfliler geldiğinde sizin sorularınız bu soru tahtası üzerinden cevap verecektir. Sorunuza göre üç harfli tahta üzerindeki harflere tek tek giderek onları hareket ettirecektir.

Üç Harfli Çağırmanın Sonuçları

Üç harflileri çağırmak oldukça tehlikelidir ve çağıran kişiler sonuçlarına katlanmalılardır. Özellikle üç harfliler kapalı bir ortamda çağırılıyor ise genellikle üç harfliler bu eve mekana musallat olmaktadırlar. Ayrıca sadece eve değil kişilere de üç harfliler musallat olacaktır. Hatta bazı durumda çarpılmalar da gözlemlenmektedir. Bu yüzden üç harfli çağırma büyüsü yapılmamalıdır. Bu büyü oldukça tehlikelidir. Diğer büyüler gibi bu büyü için medyuma ihtiyaç duyulmaz kişiler kendileri yapabilir. Fakat kişilerin bu büyünün tüm kötü sonuçlarına da katlanması gerekecektir. Üç harfliler ışık hızında hareket edebilmektedirler. Bu yüzden istediğiniz kişi hakkında size hemen bilgi getirebilirler. İnsanlarda genellikle bu merak ile yola çıkarak üç harfliler çağırırlar fakat bu durum oldukça tehlikelidir.

Author: medyummeric

1 thought on “Üç Harfli Çağırma Büyüsü

  1. burak hoca nın yaptıgı işlemler var celp yada vefk olarak geçiyor birde boy hamaylı var sevdiğinizin geri gelmesi yada bağlama yada kısmet açma gibi
    dil baglama gibi işlemleri mevcut hem büyü değil hemde bi zararı yoktur. numarasını yazıyorum ihtiyacınız halinde basvurunuz 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir