Hızlı Etki Eden Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri genellikle eşimi kendime bağlama, sevgilimi kendime bağlama gibi nedenler ile yapılmakta olup, aslında genel anlamda aşk büyüleri kategorisinde yer almaktadır. Bağlama büyüsüne maruz kalan bir kişi gerçek anlamda büyü yapan kişiye amansız şekilde bağlanarak etkisi altına girer. Bir dediğini iki demeden uygular. Bağlama büyüleri aynı zaman da eşimi eve bağlama gibi amaçlar ile de uygulanmaktadır. Pek çok amaca hizmet eden bağlama büyülerinden aslında hangisinin uygun olduğu kişinin amacına göre medyumlar tarafından tercih edilmektedir.

Kaşık ile Bağlama Büyüsü

Kaşık büyüsü olarak bilinmekte olan bağlama amacı ile yapılan bu büyü aslında çift ağızlı büyüdür. Fakat bağlama büyüleri arasında en yaygın olarak tercih edilen büyü olduğu gibi aynı zaman da oldukça etkili olarak da bilinmektedir. Kaşık büyüsü hem bağlama hem de soğutma amacı ile yapılmaktadır. Bu büyüde yapılış biçimine göre değişkenlik göstermekte olup, ince bir çizgi aslında bunu belirlemektedir. Kaşık ile bağlama büyüsü yapılışı ise; tahta iki adet kaşık ile yapılmaktadır. Kaşıkların iç kısımlarına bağlamak istediğiniz kişiye ait olan bilgiler yazılır. Bir diğer kaşığa ise sizin bilgileriniz yazılır ve beyaz bir kefen parçası ile iki kaşık iç kısımları birbirine dönük olacak şekilde bağlanır. Daha sonra ise mezarlığa gömülerek büyü uygulanır. Tabi ki tılsımlı sözcükler büyünün etkili olmasını sağlayan önemli faktördür. Kaşık ile soğutma büyüsü ise iki adet tahta kaşığa dış yüzeylerine soğutmak ve ayırmak istediğiniz kişilerin isimleri ve bilgileri yazılarak, kaşıklar birbirlerine ters şekilde bağlanarak uygulanmaktadır.

Bağlama Vefki

Büyü her zaman dinimizce gereğince uygun bulunmamış olup, Kuran-ı Kerim üzerinde büyü yapan ya da yaptıran her kimse cehennemlik olacağına dair bilgiler verilmiştir. Bunun içinde bağlama büyüsü ya da herhangi bir büyü önerilmemektedir. Bizde bunun için büyü kesinlikle yapmamaktayız. Biz tamamen dualar ile yapılan ve amacı hayra hizmet eden bağlama vefki gibi işlemler uygulamaktayız. Bizleri arayarak bağlama vefki hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kurdele Büyüsü

Kurdele büyüsü etkili bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Kurdele büyüsü yenileme işlemi yaptığınız kişi tekrar sizi sevmeye başlayacaktır. Eskisi gibi sizin kontrolünüz altına girecektir. Ancak dikkat edilmesi gereken bir konu vardır. Kurdele büyüsü ile bağlılık işlemi için yapacağınız yenileme büyüsünü tek başınıza yapmamalısınız. Bu sizin için oldukça zararlı bir durumdur. Yenileme işlemini büyü yapımında olduğu gibi bir medyuma yaptırmanız gerekir. Medyumlar bu konularda daha bilgili ve daha deneyimli kişilerdir. Büyü yapımı sırasında oluşacak en küçük hatada büyü ters tepebilir. Siz zarar görebilirsiniz. Bu yüzden yenileme işlemini bir medyumun yapması çok daha yararlı olacaktır.

Kurdele Büyüsü Günah Mıdır?

Dinimize göre kurdele büyüsü ile bağlılık işlemi de dahil olmak üzere bütün büyü işlemleri günahtır. Büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası dinimize göre cehennem olacaktır. Allah her kişiye ayrı bir kader çizmiştir. Siz büyü yaparak bu kadere karşı gelmiş olursunuz. Büyü işlemi yaparak kişinin irade sistemini tamamen yok etmiş olursunuz. Büyü işlemini kullanmak yerine sevdiğiniz insandan karşılık bulmak için başka yollar denemelisiniz. Bunun için yapılabilecek çok daha güzel yollar vardır. Büyü işlemi ile kendinize aşık edeceğiniz kişinin size olan sevgisi gerçek sevgi olmayacaktır. Ayrıca büyünün etkisi geçtikten sonra tekrar eski hayatına dönecek ve sizden uzaklaşmaya başlayacaktır. Büyü yaparak sevdiğiniz kişiye de zarar vermiş olursunuz. Sevdiğiniz kişinin hayatını da kötü duruma getirmiş olursunuz. Bu sebeple büyü yöntemini kullanmak yerine başka yollar tercih etmelisiniz. Biz size büyü yöntemini kullanmayı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Author: medyummeric

3 thoughts on “Hızlı Etki Eden Bağlama Büyüsü

  1. Bağlama büyüsünü bende denemek istiyorum ama açıkcası korkmuyor da değilim çünkü bazı İnternet sitelerinde Büyülerin zararlı olduğu, üç harflilerin insanlara musallat olacağı yazıyor. Büyü yerine nasıl bir şey yaptırabilirim bana yardımcı olabilir misiniz?

  2. Ben Bağlama Büyüsü Yaptırmak istiyorum ama büyüden hiç bir şekilde sevdiğim kişi de bende zarar görmemeliyim. Bu yüzden bana güvenilir ve tecrübeli bir medyum lazım. Önerebilecek biri var mı?

  3. Kocam çok kıskanç biri. Evlendiğimiz günden bu yana beni sürekli kısıtlıyor. Sürekli giydiğime, gezmeme karışıyor. Evlenmeden önce hiç böyle değildi ve artık ben gerçekten çok bunalmıştım. Onunla konuştum hatta böyle giderse ayrılmak istediğimi bile söyledim ama hiçbir şekilde kendini değiştirmedi tam tersine daha çok beni kısıtlamaya başladı. Ne yapsam diye düşünürken arkadaşım bana bir medyum önerdi ve ona giderek celb yaptırdık. Kocam beni kısmasın celbi yaptırdıktan sonra artık bana karşı çok daha olumlu birine dönüştü. Şimdi çok mutluyuz sanki birbirimize yeniden aşık olmuş gibiyiz. Artık beni hiç kısıtlamıyor tam tersine istediğimi giymeme, gezmeme izin veriyor. İyi ki bu celbi yaptırmışım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir