24 Saatte Etkili Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri genel olarak sevenleri birbirine bağlamasıyla bilinir. Çok eski tarihlerde beridir varlığını hala günümüze kadar taşıyan bağlama büyüleri her kesim insan tarafından tercih edilmektedir. Özellikle Anadolu yöresinde yaygın olan bağlama büyüsü internet teknolojisinin çıkmasıyla birlikte yeniden bir ivme kazandı ve bugün sosyete camiasında bile yapılan uygulamalardan birisi oldu. Bağlama büyüleri yapılırken çok farklı teknikler ve malzemeler kullanılabilmektedir. Saç teli ile bağlama büyüsü yapılabildiği gibi, iç çamaşırı kullanılarak da bağlama büyüsü yapılabilmektedir. Medyumlar kendi yöntemlerine ve kendi tariflerine göre ilerler. Kalıplaşmış bir oluşum aslında yoktur. X medyumu saç teli kullanırken yanında ayakkabı ipi tercih ederek bağlama büyüsü yapabiliyorken bir diğeri saç teli ile bağlama büyüsü yaparken tırnak kullanabilmektedir. Daha çok edilecek olan aslında niyet ve medyumun büyü malzemelerini yapmasıdır. Elde edilecek olan büyü son adımında büyüyü yaptıran kişiye medyum tarafından teslim edilir ve ya suya atması söylenir, ya evin içinde bir köşede bekletilmesi, toprağa gömülmesi, ağacın dibine gömülmesi veya mezara gömülmesi istenebilmektedir. Tüm bu süreçler yapıldıktan sonra da büyünün tutması için beklenmesi gerekiyor.

Etkili büyüler arasında yer alan bağlama büyüleri çabuk tesir eder. Bu nedenle çok eski yıllardan beri günümüze kadar varlığını bir şekilde korumuş ve bu zamana kadar gelmiştir. Bu kadar eski olmasına rağmen hala varlığını koruyabildiyse demek ki etkisinin var olduğunu anlayabiliyoruz.

Gerçekten 24 Saatte Etkisini Gösterir mi?

Medyumların kendilerine has yöntemleri olduğundan bahsetmiştik. Kimi medyum 3 günde tutacak der, kimisi 24 saatte etkili bağlama büyüsü der, kimisi de 72 saatte diyebilir. Hatta bazı medyumlar bu süreyi daha da fazla tutabilirler.

Aslında 24 saatte etkili bir büyü var diye bir şey kesinlikle yoktur. Bunlar düzmece, laf kalabalığından başka bir şey değildir. Hiçbir şekilde 24 saatte zaten büyü bile yapılmaz. Büyülerin yapılmasındaki gün sayısı zaten 7 gün içinde yapılmaktadır. Belli zaman aralıklarında duaların okunması gerekiyor. Bağlama büyüleri dolunay gecelerinde yapıldığı gibi uzun zaman alacak süreçlerin de olması gerekiyor. Bu sebeple 24 saatte, 3 günde veya 5 günde bağlama büyüsü, aşk büyüsü gibi süreçlere inanmamanız gerekmektedir. Biz buradan gönül rahatlığı ile bu konuyu aydınlatabiliyoruz çünkü biz birbirine bağlanacak olan kişiler için büyü yapmıyoruz ve böyle bir büyünün bozulması sürecini yapmıyoruz. Haliyle ne yapıyorsunuz diye soracak olursanız eğer biz bağlama vefki yapıyoruz.

Bağlama Vefki Dediğimiz Şey Nedir?

Yakın bir arkadaşınızı kendinize bağlayarak aradaki samimiyeti kuvvetlendirebilirsiniz. Annenize olan sevginizi desteklemek için bağlama vefki yaptırabilirsiniz. Kardeşler arasında kavga, dövüş, tartışma olmaması için bağlama vefki yaptırılabilir. Sevgilinize ya da eşinize bağlama vefki yaptırabilirsiniz. Büyü ile bir bağlantısı yoktur ve sadece dualarla elde edilen bir çalışmadır. 7 gün içinde hazırlarız ve 15 ile 40 gün arasında tutmasına %80 garanti veririz. Bu süreçte açık yüreklilikle 3 günde bağlanır, 24 saatte bağlanır gibi cümleler kurarak kimseyi kandırma eyleminde de olmadığımızı açıkça belirtmek isteriz.

Kurdele Büyüsü

Kurdele büyüsü ile bağlılık işlemi belirtileri oldukça güçlü bir büyü türüdür. Yapım işlemi tamamlandıktan sonra belirtileri yavaş yavaş görmeye başlarsınız. Büyünün etkisi ile kişi tamamen size bağlı bir duruma gelecektir. Sürekli sizi düşünmeye başlar. Büyünün etkisi altındaki kişinin iradesi tamamen yok olur. Size bağlı bir irade ile yaşamaya başlar. Sürekli olarak sizin yanınızda olmak için kendine sebepler bulur. Bu durum ilerledikçe çok çabuk bir zaman içinde gelip size açılmaya karar verir. Ayrıca büyünün etkisiyle siz nasıl isterseniz o şekilde davranmaya başlayacaktır. Bu etkiler o kadar belirgindir ki çevresindeki insanlar tarafından da fark edilmeye başlar. Büyü etkileri sizin amacınıza ulaşmanızı sağlar.

Kurdele Büyüsü Tesir Süresi

Kurdele büyüsü ile bağlılık işlemini yapmak isteyenler için başka bir önemli konu da büyünün tesir süresidir. Büyü yapısı itibariyle güçlü ve etkileri fazla olan bir büyü olduğu için tesir süresi de oldukça fazladır. Kurdele büyüsü ile bağlılık işlemi kişinin üzerinde etki etmeye devam ettiği sürece sizi sevecektir. Bu sebeple tesir süresine dikkat etmeniz gerekir. Büyünün tesir süresi bittiği zaman kişinin üzerindeki etkileri de bitecektir. Büyünün tesir süresi bitmeye yaklaştığı zaman kişinin sizden uzaklaşmasından, sebepsiz tartışmalar yaşamanızdan ve sizden ayrılmak istemesinden bunu anlamanız mümkündür. Bu olayları yaşarsanız büyünün tesir süresi bitmiştir. Büyünün tesir süresi bittikten sonra yenileme işlemi yapmanız gerekir.

Author: medyummeric

1 thought on “24 Saatte Etkili Bağlama Büyüsü

  1. Bu büyü gerçekten 24 saatte etki ediyor mu inanamıyorum. Eğer gerçekten bu kadar kısa sürede etki ediyorsa kesin deneyeceğim. Daha önce deneyen biri varsa nolur bana Bi tavsiye versin. Sevdiğim kız başkasıyla nişanlanscak bir an önce bu büyüyü denemem lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir