Eşler Arası Tartışmayı Bitirme Büyüsü

Yazımızın başlığında belirttiğimiz ‘’ eşler ‘’ kelimesi sadece evli olan kişiler kapsamamaktadır. Sevgililer, aralarında sözlenenler, nişanlılar ve evlileri ilgilendiren bir büyüdür. Eşler arası tartışmayı bitirme büyüsü üzerine konu açmamızın nedeni ikili aşk ilişkilerinde meydana gelen tartışmaları sonlandırmak adına olduğunun altını çizmek isteriz. Mesela; evlisiniz ve sürekli olarak eşinizle tartışıyorsunuz. Artık birbirinize tahammülünüz yok en ufak sorunlar çok büyük bir sorun haline getiriliyor ve ayrılmaya kadar ilerleyebileceğiniz zamanlarda tartışmayı bitirmek için büyü çalışması yaptırabilirsiniz. Ancak öncesinde açıkça ifade etmek isteriz ki eşler arasında tartışmayı bitirme büyüsü adı altında yapılacak olan büyü aşk büyüsü ya da bağlama büyüsüdür. Bu büyüler üzerine sizlere detaylar verirken birçok medyum sitesini ziyaret ettik ve gerçekçi bilgileri sitelerden alarak sizlere tek çatı altında sunmak için araştırma yaptığımızı bilmenizi isteriz. Bizim kendi bilgilerimiz maalesef büyü yapmadığımız için burada belirtilememektedir. Ancak aşk büyüsü için aşk tılsımı, bağlama büyüsü için bağlama vefki çalışmalarımız bulunmaktadır. Bu çalışmalar kesinlikle bir büyü değildir ve sadece Allaha dua etme üzerine yapılan havas ilmi çalışmalarıdır. Şimdi dilerseniz eşler arası tartışmayı bitirme büyüsü hakkında detaylara geçelim.

Eşler Arası Tartışmayı Sonlandırmak İçin Aşk Büyüsü

Eşinizle sürekli olarak bir tartışma içerisine giriyorsanız ve bu durum gerçekten can sıkıcı bir hal almaya başladıysa, artık birbirinize tahammül edemiyorsanız doğal yollarla bu durumu kontrol altında tutmadığınız dönemlerde büyülere yönelme aşamasına geçebilirsiniz. Eşler arası tartışmaları, kavgaları sonlandırmak için aşk büyüsü oldukça etkili bir çalışma demek mümkündür. Çünkü aşk büyüsüne maruz kalan kişiler eşleri ile oldukça iyi geçinmek durumunda kalırlar. Birbirlerini kırmazlar ve incitmezler. Özellikle laflarıyla kırıcı konuşan insanlar ağızlarından çıkacak olan kelimelere çok dikkat ederler. Ömür boyu bu süreci devam ettirmek ise bağlama büyüsü ile mümkün olabilmektedir. Ancak büyülerin günah olmadı ve çeşitli risk oluşturması nedeniyle birçok kişi ne aşk büyüsü ne de bağlama büyüsü yaptırma konusunda tereddütlü davranmaktadır. Bu nedenle bizler de büyü yapmıyoruz. Ancak aşk tılsımı ve bağlama vefki ile eşinizle aranızın düzelmesini, tartışmaları sonlandırmayı ve mutlu bir şekilde yaşamayı başarabilirsiniz.

Eşler Arası Tartışmaları Sonlandırmak İçin Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü o kadar etkili bir büyüdür ki insan bu büyünün etkisi altına girmeye başladıktan sonra istenilen kişiye canı gönülden bağlanır. Aralarında herhangi bir atışma, tartışma, huzursuzluk, çirkinleşme, kötü söz kullanma gibi davranışlar sergilemezler. Ömür boyu sürecek bir mutluluğu yakalamanın sırrı gibi düşünülebilir. Ancak tek soru bu gibi büyüler havas ilmi çalışması olduğu için kişiye özel olarak hazırlanır. Şayet, doğru, gerçek, işinde başarılı, alanında uzman ve dini bütünlüğe sahip medyumlar tarafından ele alınarak yapılırsa büyü gerekten işinizi kolaylaştırabilir. Ancak dediğimiz gibi X kişide etkisini fazlasıyla gösterebiliyorken, aynı büyü başka bir X kişisinde etkisini göstermeyebilir. Bu tamamen şans ya da sizin hissettiklerinize göre şekillenen bir durum olarak düşünülebilir.

Nasıl Yapılır?

Öncelikle bizlerden yardım almak isterseniz güvenebilmeniz için sizlere resmi olarak hizmet verdiğimizi açıkça beyan edebiliriz. Bizden büyü talebinde bulunmanıza maalesef olumlu cevap veremiyoruz. Ancak bağlama vefki çalışmamız gerçekten işinizi çözmek adına güçlü bir havas ilmi çalışması olacaktır. Aşk vefki, aşk tılsımı veya harmura aşk celbi ile tüm bu bahsi geçen konuları çözüme kavuşturmak mümkün olabilir.

Eşimle artık tartışmak istemiyorum diyenler doğal yollarla, konuşarak bir anlaşmaya varamadıkları zamanlarda bu tarz havas ilmi çalışmalarına yönelmelidirler.

Daha önce de belirttiğimiz üzere bazı dualar bazı kitaplara göre isteklere göre ayrılmaktadır. Buna örnek olarak eşlerin arasını düzeltmek için dua çeşitti farklı olurken aynı zaman da evlenmek için edilen dua çeşitti farklı olarak görülmektedir.

Örneğin eşlerin arasını düzeltmek için dua ederken 10 kez okumalısınız gibi tabirler yer almaktadır. Duanın her ne kadar ediliş şekli olmasa da bunlar doğruluğu yüksektir. Çünkü bu dualar surelerden oluşurken bir nevi bir ibadet şekli gibidir. Bunun için uygulandığında faydasını göreceğiniz bir eylemdir. Bu dualar genellikle peygamber efendimizin önemli gecelerde okuduğu dualardan oluşmaktadır. Bunun için önemi büyük olup, kabulü de içtenlikle okunduğunda kabul olabilir.

Eşler Arasını Düzeltecek Dualar

Çeşitleri arasında araştırmalarımız sonucunda etkili olduğunu düşündüğümüz dua çeşitini sizler ile paylaşacağız. Aynı zaman da bu duanın anlamını da paylaşarak ne okuduğunuzu bilmenizi sağlayacağız.

Allahümme bihuşuil-kalbi indes-sücudi leke ya seyyidi biğayri cühudin ve bike ya Allah ya Celil fela şey’e yüdanike fil-vefai bil-uhudi ve bikürsiyyikel-mükelleli binnuri ila arşikel-mecidi ve bima kane tahte arşike hakkan kable en tahlukas-semavati ve savt’er-ruudi künte iz künte misle ma lem tezel katt ilahen urifte bit-tevhidi fec’alni minel-muhibbine vel-mahbubin’el-mukarrebin’el-aşıkın.Ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah.

 

Anlamı; Allah’ım, kalb huzuru ile secde halimde sana sığınıyorum; inkarsız ve inatsız olarak ey efendim.

Dileğimi sana arz ediyorum ya Allah, ya Celil, verilen sözlere senin kadar vefa gösteren yoktur.

Nurla süslü kürsiden itibaren büyük, şerefli arşına kadar ne varsa onların hürmetine. Semaları, raad seslerini hak olarak yaratmadan evvel arşın altında bulunanlar hürmetine…

Sen sen olalı, benzeri olmayan tekliğinle bilinen ilahsın. Senden diliyorum: Beni zatın için sevenlerden, sevilenlerden, yakınlık bulanlardan, aşıklardan eyle.

Ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Eşler Arası Tartışmayı Bitirme Büyüsü

  1. selamlar ben nette burak hoca diye birini gördüm kendisi vefk yapıyor büyüynün haram oldugunu günah oldugunu söyledi ve bana işlem yaptı hamaylı diye geçiyor büyü kadar kuvvetli oldugunu soylediler sizce doğru mu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir