Eski Eşi Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Eski eşi geri getirme büyüsü tamamen bir havas ilmidir ve rahmani olarak kabul edilir. Çeşitli medyum sitelerindeki yorumlara baktığımız kadarıyla yaptıran kişilerin genelde olumlu sonuç almalarında eski eşi geri getirme büyüsü değil de aşk celbi ile mümkün olduğu gözlemlenmektedir. Yorumlar büyünün bir işe yaramadığını ancak harmura aşk celbi ile mümkün olabildiğini gösteriyor. Burada belirttiğimiz büyünün işe yaramaması durumu aslında böyle bir büyünün var olduğu fakat doğru medyum tarafından yapılamaması ya da medyumların büyü konusunda yeteri kadar bilgilerinin olmamasından dolayıdır. Çoğu kez rastladığımız yorumlardan birisi de ‘’ büyü yaptırdım ama hiçbir şey olmadı ‘’ şeklinde olmaktadır. Kişiler medyumlara ödedikleri paradan ve zamanının çalınmasından dolayı oldukça rahatsız olduklarını dile getiriyorlar.  Sizler de bu yorumları yapmak zorunda kalmadan hem maddi hem de manevi bir kayıp yaşamamak adına büyü yerine harmura aşk celbi yaptırmayı düşünürseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Eski Eşi Geri Getirme Büyüsünün Amacı Nedir?

Evli eşler aralarında bazı sorunlardan dolayı tartışma içerisinde olabiliyor. Çoğu zaman benim bildiğim doğrudur diyen koca, kimi zaman da kocasına yeteri kadar ilgi göstermeyen kadın gibi nedenlerle ortaya çıkacak olan bir tartışma çoğu zaman terk etmeler, uzak durmalar, ayrılmalar, soğumalar, uzaklaşmalar gibi etkenleri beraberinde getirmektedir. Eski eşi geri getirme büyüsü de burada devreye girer ve terk edip giden kocayı, giden karıyı, araya giren soğukluğu, uzaklaşmayı ortadan kaldırmak için etkili bir büyüdür. Ancak bu büyüyü dediğimiz gibi gerçek bir medyuma yaptırmak gerekiyor. Büyüler ayrıca dinimizce günah olarak belirtilen ilimlerden birisidir. Gerçekten büyü var mı diye merak edenler Kuran-ı Kerim açarak okumalarında fayda olacaktır. Bu sebeple harmura aşk celbi öneriyoruz.

Eski Eşi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aslında çok farklı yapım yöntemleri bulunuyor olsa da amaç aynıdır. Bir yöntemden bahsedecek olursak aklınızda bir şeyler canlandırabilirsiniz. Kişiye özel eşya üzerine yapılan büyüler vardır. Kimi zaman saç teline yapılır, kimi zaman kişinin kıyafetine ya da öze eşyasına yapılabilir. Terk etmiş bir kocayı örnek vererek karısı tarafından kocanın bir kıyafeti, tırnağı, saç teli, yüzüğü veya herhangi bir eşyası medyuma verilerek yapılabiliyor. İç çamaşırı büyüsü de aslında tam olarak bunun gibi düşünülebilir. Eski eşi geri getirme büyüsü nasıl yapılır sorusu ise tamamen medyumlarda gizli olan bir ilimdir. İnternet sitelerinde ya da videolarda anlatılanların hiçbir şekilde aslı yoktur. Tamamen uydurma anlatımlardır boşuna denemeyin.

Giden Kadını Geri Döndürme Büyüsü

Döndürme büyüleri genelde bir malın geri dönmesi için değil de insanların geri dönmesi için uygulanan bir büyü çeşididir. Evli olan bir kadının herhangi bir nedenden dolayı evini terk etmesi erkek için pek hoş bir durum olarak karşılanmaz. Bu durum karşısında karısının yeniden evine dönmesi için büyü yöntemlerine başvurabilmektedir.

Giden Evladı Geri Döndürme Büyüsü

Genç ya da ergenlik dönemlerinde çocuklarının olgun düşünmediklerini düşünen aile bireyleri ne yapsalar da çocuklarının kötü bir durum içerisinde olmalarını engelleyemedikleri zamanlar olabilmektedir. Kız çocukları genele evlenme vaadiyle kocaya kaçmakta, erkek çocukları ise kötü işlere bulaşarak evini terk edebilmektedir. Tüm bunlar için geri döndürme büyüsü ile çocuklarının eve olan tutkusu arttırılabilir. Ayrıca geri dönüş sorununu da ortadan kaldırabilirler.

Author: medyummeric

3 thoughts on “Eski Eşi Geri Getirme Büyüsü

    1. BEN CELPI ONERIRIM 16 GUNDE ETKISINI GORDUM HEM HIZLI HEM DAHA COK ETKILI BANA GORE AMA TAKI KISIYE GORE DEGISEBILIRMIS BUNLAR HER INSANDA AYNI SEKILDE OLMUYOR SANIRIM BENDE CELP OLDU COK MEMNUNUM :99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir