Boşanmak İsteyen Kocayı Boşanmaktan Vazgeçirme Büyüsü

Sadece ülkemizde değil dünyanın her ülkesinde evlenme kavramı vardır. Evlenmek bir erkekle bir kadının aynı yastığa uzun yıllar baş koyması anlamına gelir. Bu beraberlikte çocukların olması, ilerleyen yaşlarda torunların olması gibi akar gider. Ancak çoğu evlilik başladığı gibi hemen bitecek kadar kısa sürebilmektedir. Evliliklerin bitmesi genelde yuva yıkılması olarak da anılır. Bir evliliğin bitmesinde o kadar çok neden ve sebep vardır ki inanın buradan anlatacak kadar kelimelere sığmayacağını düşünüyoruz. Çoğu zaman erkeğin sorumsuzluğu, kadının ilgisiz davranması gibi nedenlerle anlaşmazlıkların ortaya çıkması neticesinde boşanmak isteyen eşler bulunmaktadır. Boşanmak sadece tek bir hata neticesiyle gerçekleşmez. Eşlerden birisinin boşanma kararı alması içindeki sabrın artık tükendiği anlamına da gelebilir. Ancak bazen eşler aralarında ne kadar iyi anlaşıyor olsalar da hayatlarına giren üçüncü bir kişi nedeniyle de ayrılmak istemektedirler. Mesela; boşanmak isteyen kocayı boşanmaktan vazgeçirme büyüsü de bunun gibi düşündürebilir.

Boşanmaktan Vazgeçirme Büyüsü Nedir?

Aslında boşanmaktan vazgeçirme büyüsü diye bir büyü yoktur. Edilecek olan niyet bu şekilde olduğu için bu durum genelde bağlama büyüsü kategorisine girer. Bağlama büyüsü insanları birbirine kenetleyen, bağlayan bir büyüdür. Bu büyüye maruz kalmış insanlar uzun yıllar çok iyi anlaşırlar. Hatta bozulmadığı sürece ömür boyu siren bir samimiyetlik söz konusu olur. Bu nedenle başlığımız her ne kadar boşanmaktan vazgeçirme büyüsü olarak bilinse de bağlama büyüsü ile kontrol edilen bir yapıyla hareket eder.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyülerinin çok fazla çeşidi vardır. Burada bizi ilgilendiren kısım ise boşanmak isteyen bir kocanız varsa sizden boşanmaması için size yapılacak olan bir bağlama büyüsüdür. Bağlama büyülerinin nasıl yapılacağı da çok önemlidir. Mesela; iç çamaşırına yapılan bağlama büyüsü vardır. Saç teli ile bağlama büyüsü vardır. Bunlar bir büyüdür ve genelde olumlu sonuçlar vermesiyle bilinir. Eğer kocanız sizi başka bir kadınla aldatıyor ve sırf bu kadın için sizden ayrılmak istiyorsa cinsellik bağlama büyüsü ile bile birbirlerinden nefret etmeleri sağlanabilir. Buna benzer kocayı eve bağlama büyüsü de bulunmaktadır. Burada sizin tercih hakkınız bulunmaz. Büyü yapa medyum ile görüşmenizin detayında boşanmak isteyen kocamı vazgeçirmek için büyü yaptırmak istiyorum demeniz durumunda detayları öğrenen medyum zaten gereğini yapacaktır. Bu nedenle de hangi tür bağlama büyüsü ile kocanızı boşanmaktan vazgeçirecektir detayları sizinle paylaşacaktır.

Nasıl Sonuç Verir?

Kocanız sizinle ayrılmak istediğini söylediyse, sizinle ilgilenmiyor ve artık sizi kafasında bitirdiyse vey boşanma dilekçesini mahkemeye verdiyse artık sizin için geri dönüşü olmayan bir yol gibi görülse de bu büyü gerçekten doğru bir medyum tarafından ele alınarak yapılırsa kocanız sizden ayrılmaktan vazgeçebilir. Boşanma dilekçesini vermiş olsa bile kendi isteği ile bu dilekçeyi iptal etmek için gerekli hususları yapacağından emin olabilirsiniz. Ancak bu tarz büyüler havas ilmi ile yapılır. Yani herkeste aynı etkiyi, aynı sonucu vermez. Hatta 3 günde birisine tesir etse bile bazen 40 günde bile tesir edebileceğini söylemek mümkündür.

Evlilik Büyüsü

İnsanlar sevdikleri kişilerle birlikte olup, evlenerek yuva yapma hayali ile yaşarlar. Her çocuk ‘’ büyüdüğüm zaman evlendiğim zaman ‘’ ile başlayan cümleler kurarak evlenme hayalini gözünde canlandırır. Özellikle kız çocukları gelinlik giyeceği günü iple çekerken o beyaz gelinliğin içinde çocuklarını bir kuğu gibi görmek isteyen annelere kadar kısacası evlenmek hayatımızın vazgeçilmezleri arasındadır. Peygamber efendimizin kavli ile Allah’ın emri ile ailelerinden istenen kızlar ve onların ortak heyecanı olan mutluluk bazen nasipte olmayınca olmayabiliyor. Evlilik büyüsü adı altında açmış olduğumuz bu paylaşımımızda insanların evlenmek için o kadar mücadele verseler de bir türü hayırlı nasibi bulamamaları bazen can sıkıcı bir hal alabiliyor. Bu sebeple insanlar genelde büyüklerini araya sokarak ara buluculuk veya görücü usulü şeklinde adlandırılan durumlar ile iç içe kalma sorunu ile karşılaşabiliyorlar. Her ne kadar amaç evlenmek olsa da birbirleri ile anlaşma konusunda tereddütleri olan kişiler evlenme hayalini biraz erteleyici şekilde yaşayabiliyorlar. Ancak evlenmek için daha baskın olan kişi bu durum karşısında evlenmek istediği kişiyi ikna etmek için büyü çeşitlerini araştırmaya başlayabiliyor.

Evlilik Büyüsünü Kim Yapar?

Birçok kişi büyü konusunda kulakları aşina olarak bilinir. Kulaktan dolma bilgiler ile birçok kişi büyülerin dinen yasak olduğunun da farkındadır. Ancak ak büyüler için yani kişilere zarar vermeyen, art niyetli olmayan büyüler için birçok kişi günah değil şeklinde inanışlarına göre hareket ederler. Zaten büyü yapan kişiler de aslında büyü değil de dua ile bu sürecin gelişmesinde etkili bir rol oynarlar. Bizler evlilik büyüsü konusunda oldukça etkili işler yaptığımızı referanslarımızda ya da müşterilerimizin sitemiz üzerinden yaptıkları yorumlarla ispat etmekteyiz. Bizler büyü değil sadece tılsım ve muska içerisine yazılan ve okunan dualarla büyü yapmaktayız. Bizimle iletişime geçerek medyum hocanın size yönelttiği soruları cevaplayarak bizlerden yardım alabilirsiniz.

Ayrılmak İstemiyorsanız…

Kocanızı çok seviyorsanız ve sizinle ayrılmasını istemiyorsanız öncelikle tercihiniz bir büyü olmamalıdır. Genelde büyüler ters teperek insanlara zarar verebilen bir yapıdadır. Her ne kadar çözüm odaklı bir yaklaşım sergiliyor olsa da büyüler dinimizce günahtır. Ancak size tavsiyemiz kocanızın sizden ayrılmasını istemiyor ve huzurlu bir şekilde sıcacık yuvanızda mutlu olmak istiyorsanız aşk tılsımı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Aşk tılsımı hakkında detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Dipnot olarak belirtmek isteriz ki bizim büyü çalışmalarımız bulunmuyor. Bu nedenle tılsım için bize ulaşmanızı isteriz.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Boşanmak İsteyen Kocayı Boşanmaktan Vazgeçirme Büyüsü

  1. arkadaslar 36 yasındayım eşim benden ayrılmak istiyor sanırım biri var karsı tarafa büyü yapmak niyetindeydim ancak günah oldugunu bildiğim için yapamadım onun yerine vefkler celpler varmıs aranızda yaptıran var mı en azından günah olmadıgını idda ediyorlar mecburi bunu düşünüyorum cunku elimden baska bişey gelmiyor büyü yada vefk yaptıran varsa o kadın için yada eşim vazgeçmesi için bişeyler yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir