Su Büyüsü Yaparak 7 Günde Aşık Etme

Su Büyüsü

Çok eski tarihlere dayanan su büyüsü çok etkili, tesiri çok kuvvetli aynı zamanda yapıldıktan sonra çok zor bozulan büyülerden birisidir. Farkındaysanız eğer büyünün yapılması, tutması ve bozulması üzerine çok zor olduğunu vurguluyoruz. Su büyüleri genel olarak çok eski zamanlardan beridir uygulanan en etkili büyü yöntemlerinden birisidir. Suya bakma olarak yapılan süreçler bile bulunmaktadır. Su büyüsü ile aşık etme süreci de oldukça etkilidir.

Su büyüsü ile sadece aşık etme süreçleri gerçekleştirilmez. Aynı zamanda bağlama büyüsü olarak da bilinir. Bizler bu yazımızda su büyüsü yaparak 7 günde aşık etme konusu hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.  Büyüyü yaptırmak istediğiniz zaman ortalama olarak 7 gün sürecek bir hazırlanma çalışması içerisinde bulunmanız gerekiyor. Medyuma başvurduğunuz zaman medyum size tüm detayları verecektir. Ancak böylesine güçlü bir büyüyü yaptırmadan önce 40 defa düşünmenizde fayda olacaktır. Çünkü böylesine güçlü bir büyünün geri alınması oldukça zordur. Hatta medyum kendi yaptığı büyüyü bozamayabilir. Başka medyumlardan yardım almak zorunda kalabilirsiniz. 7 gün sürecek hazırlık aşaması sırasında medyum sizlerden bilgiler isteyecek ve kısa sürede hazırlayacağını dile getirecektir. Çeşitli malzemeler ile birlikte bu güçlü büyüyü oluşturur ve 7 günde etkili aşk büyüsü olarak sizlere taktim eder.

Su Büyüsü Yaparak 7 Günde Kızı Aşık Etme

Bir kıza aşık olduysanız eğer o kişiden aşkınıza karşılık bulamıyorsanız su büyüsü ile 7 günde aşık etme büyüsü yaptırarak kızı kendinize aşık edebilirsiniz. Oldukça hızlı bir şekilde kızın size olan duygularının hareket ettiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Su Büyüsü Yaparak 7 Günde Erkeği Aşık Etme

Aşık olduğunuz bir erkeği kendinize aşık etmek için en etkili aşık etme büyülerinden birisidir. Büyü hazırlandıktan sonra sadece 7 gün içerisinde kişi size aşkını ilan eder. Çoğu zaman böyle güçlü bir büyü yaptıran kişiler evlenmeye kadar ilerlemekte, birbirlerine bağlanmakta ve ömür boyu sürecek bir birliktelik yaşamaya devam etmektedirler.

Su Büyüsü Yaparak Gideni Geri Getirme

Bir erkeği aşık edebileceğinizden, bir kızı aşık edebileceğinizden bahsettik. Aynı zamanda erkek ya da bayan fark etmez. Aranızdaki aşk ne kadar kuvvetli olsa da bir meseleden dolayı ayrılmak zorunda kaldıysanız ya da sevgililerden birisi terk etmiş ise su büyüsü yaptırarak 7 günde size geri dönmesini sağlayabilmektesiniz.

Su Büyüsü Nasıl Bozulur?

İnternet üzerinden ya da çeşitli büyü kitaplarından araştırmalarımız sonucunda maalesef nasıl bozulacağına dar bilgiler bulamadık. Çünkü gerekten en zor bozulan büyüler arasında olduğunu fark ettik. Bu nedenle ne medyumlardan, ne de büyü yapan hüddamlardan böylesine güçlü bir büyünün nasıl bozulacağına dair bilgiler bulamadık.

Su Büyüsü ile 7 Günde Aşık Etmeyi Kim Yapar?

Aşık ettiren büyüleri yaptırmak istiyorsanız öncelikle büyü yapan medyumlar ile çalışma içerisine girmeniz gerekmektedir. Ancak çalışma yapacağınız medyumu iyi seçmeniz gerekmektedir. Aksi halde maddi, manevi kayıp yaşayabilirsiniz. Bizler böylesine bir büyü sürecinde bulunmadığımız için sizlere 7 gün olmasa da 15 ile 40 gün arasında tutmasını beklediğimiz harmura aşk celbini öneriyoruz.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Su Büyüsü Yaparak 7 Günde Aşık Etme

  1. aşık etmek için yapılan çok güzel vefkler var arkadaşlar hamaylılar var celb var büyüye sakın bulaşmayın biz netten 2 sene önce burak hoca diye biri ile tanıştık adama kısmet acma yaptırdık tuttu aşk hamaylısı yaptırdık tuttu işlemleri çok cabuk tutuyor ona gidebilirsiniz numrası var bende medyum arıyorsanız ona gidebilirsiniz 0553 371 89 94

  2. merhabalar benim sevdiğim bi kız var şuan beraberiz ama öncesinde çok uzun zaman onun için yapmadığım şey kalmadı beraber olmamız için. aynı mahallede oturuyoruz ilkokulda birlikte okuduk o zaman dan bu yana ona aşıktım askere gittim geldim 6 ay bana 6 yıl gibi geldi onun gönlü olmadan ailemi göndermek istemedim evlenmek için medyum Burak hocayı buldum bir arkadaşımın tavsiyesiyle hemen iletişime geçtik şuan 1 ay olacak birlikteyiz çok çok teşekkür ederim Burak hocaya eğer böyle bir sıkıntınız varsa hiç düşünmeden ulaşın bende numarası var 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir