Şans ve Kısmet Açma Büyüsü

Şans Büyüleri

Şans büyülerinin tarihi çok eskidir. Ayrıca çok eski olmasına rağmen bugün günümüzde en çok tercih edilen büyülerden birisidir. Şans ve kısmetinin kapalı olduğunu düşünen kişiler bu büyüyü yaptırarak hem şanslarının açılmasını hem de kısmetlerinin açılmasını sağlayabilirler. Bu ikisi açıldığı zaman da bereketli günler sizi bekliyor olacaktır. Şans ve kısmet büyüsü yaptırıldığı zaman etkisini uzun yıllar sürdürecektir.  Hayatında sürekli olumsuzluklarla karşılaşanlar, talihsizlikler yaşayanlar, her daim olumsuzluklarla mücadele içerisinde olanların tercih ettiği ve etmesi gerektiğini düşündüğümüz bir büyüdür. Medyumlar böylesine etkisi ve tesiri kuvvetli olan büyüleri yaparken zamana ihtiyaç duyarlar. Özellikle de kişiye özel bir çalışma olduğu için medyum böylesine bir büyüyü yaparken akşamın karanlığından faydalanır. Yanında kendisini rahatsız edecek hiç kimsenin olmaması gerekir. Sabah gün aydınlanmadan önce erken kalkar ve büyünün diğer kalan adımlarını tamamlar. Bu sebeple etkisi ve tesiri çok kuvvetli bir büyü olduğu söylenmektedir.

Aşk hayatında şansı olmayanların, iş hayatında umduğunu bulamayanların adeta umudu niteliğini taşıyan şans ve kısmet açma büyüsü hem aşk hayatını hem de iş hayatını oldukça canlandırmaktadır. Baht açılması olarak da bilinen bir büyüdür.

Birçok kişi şans büyüsünün nasıl yapıldığını ya da kısmet açma büyüsü nasıl yapılır gibi sorulara cevaplar aramaktadırlar. Ancak hiçbir medyum bunun nasıl yapılacağını ya da hangi adımların izleneceğini bildirmezler. Bu sebeple internet üzerinden araştırarak sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz. Lakin bu bir havas ilmi çalışması olduğu içi internet üzerinden anlatılanlar, yazılanlar, çizilenler gerçeği yansıtmamaktadır. Yani yalan yanlış bilgiler verilmektedir.

Kısmet açma büyüsü yapılmasındaki amaç; kısmetinizi, bereketinizi almanız için yapılmaktadır. Evlenmek için aradığı kısmeti bulamayanlar, evlenme çağında olanlar sıklıkla kısmet açma büyüsü yaptırmaktadırlar. Şans büyüsü ise hayatı sürekli olumsuzluklarla giden kişiler artık şansızım demekten bıkıp usandıkları için böylesine etkili bir büyüye başvurmaktadırlar.

Şans Büyüsü Yaptırmak İstiyorum Diyenler

Eğer hayatınızın her anlamında bir çöküş yaşıyorsanız ve artık bu şansızlığa bir son vermek istiyorsanız şan büyüsü yaptırabilirsiniz. Bazı insanlar şans büyüsü yaptırmasındaki amaç kesinlikle bir şans oyunlarından para kazama niyetinde olmaktadırlar. Böylesine bir büyü böylesine bir işlem için yapılmaz. Şansı açılan kişinin böyle kumar süreçlerinde büyünün etkisinden faydalanamazlar. İş hayatı, aşk hayatı, evliliği, maddi sıkıntıları bir nebze de olsa azalır.

Kısmet Açma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum Diyenler

Nasip açma büyüsü olarak da bilinen kısmet açma büyüsü yapıldığı zaman tesirini kısa bir süre sonra göstermeye başlar. Bir iş görüşmeniz olduysa ve cevap bekliyorsanız mümkün mertebe olumlu cevaplar alabilirsiniz. Evlenme hayali kuruyor olabilirsiniz ancak aradığınız insan bu zamana kadar karşınıza çıkmadıysa kısmet açma büyüsü ile evliliğinizin adımları rahat ilerleyecektir.

Şans ve Kısmet Açma Büyüsünü Kim Yapar?

Büyü yaptırmak günahtır ve bizler bu süreçlerde bulunmuyoruz. Amacımız sadece büyüler hakkında bilgi vermekten ibarettir. Ancak kısmet açma vefki ile işlemlerinizi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Şans ve Kısmet Açma Büyüsü

  1. Benim maalesef ki işlerim son birkaç ayda alt üst oldu, çok kötü bir şekilde yavaşladı ve zor
    günler yaşıyordum. Hocama rızık ve nasip işlemi yaptırdım. Binlerce şükür olsun ki işlerimi
    tekrar toparladım. Durumum düzeldi. Allah sizden razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir