Büyünün İnsan Üzerindeki Etkisi

Büyülerin yapılış şekillerine göre kişiler üzerindeki etkileri çok farklılık gösterir, özellikle büyünün kuvveti çok önemlidir. Genellikle insanlar büyü çeşitlerinden aşk büyülerini daha çok tercih etmektedirler. Aşk büyülerinin kuvveti diğer büyülere nazaran daha güçlü olduğu için etkileri de daha güçlü olmaktadır. Büyünün insan üzerindeki etkisi genel olarak davranış değişiklikleridir. Büyüler yapıldıktan kısa bir süre sonra kişiyi etkilemeye başlar. Artık kişi kendi özgür düşünceleri ile hareket edemez hale gelir, büyünün etkisi altında kişinin davranışlarında büyük değişiklikler gözlemlenir. Kişi artık kendi gibi davranmaz, duygularında da değişiklikler olmaya başlayacaktır. Büyünün insan üzerindeki etkisi özellikle aşk büyüsü ise duygu değişikliği olarak kendini gösterir. Kişi istemediği birine bile büyü sayesinde aşık olabilir.

İradesiz Hareket Etmek ve Büyünün Etki Süresi

Büyülerin en büyük özelliği yapıldığı andan itibaren kişinin kendi iradesi ile hareket edemez hale gelmesidir. Bunun en büyük sebebi ise büyülerin yapımında üç harflilerin kullanılmasıdır. Üç harfliler insana sürekli olarak vesvese verirler. Kişi de artık bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Yani bu şekilde büyü kişi üzerine etki eder ve artık hiç istemediğiniz birine bile üç harflilerin verdiği vesveselerden dolayı bir şeyler hissetmeye başlayabilirsiniz. Büyünün insan üzerindeki etkisi büyünün tesir süresi boyunca sürecektir. Yani büyünün tesir süresi sona erdiğinde kişi de büyünün etkisi altından çıkarak normal hayatına ve davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden mutlak büyünün tesir süresine önem verilmelidir.

Büyülerin Tesir Sürelerinin Önemi

Büyülerin etki süreleri birbirlerinden çok farklılık gösterir. Bu etki süresi kişinin size aşık olma süresidir. Eğer sevdiğiniz kişi ile uzun süreli olarak birlikte olmak istiyorsanız yaptırdığınız büyünün tesir süresini takip etmelisiniz. Bu şekilde büyünün tesir süresi bitmeden önce büyüyü yeniletebilirsiniz. Büyünün insan üzerindeki etkisi yeniletildiğinde devam edecek, sevdiğiniz kişi de sizi sevmeye devam edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu olabilirsiniz. Fakat hiçbir büyünün süresi sonsuz değildir. Bu yüzden de tesir süresine önem vermeniz gerekir. Büyüyü yeniletme için de gene aynı medyuma gitmeniz yeterli olacaktır.

Author: medyummeric

1 thought on “Büyünün İnsan Üzerindeki Etkisi

  1. medyum Burak 0553 371 89 94 bu hocayı arayın kardeşlerim büyü ile ilgilenmeyin çok tehlikelidir burada yazılanları sakat işler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir