Büyü Belirtileri Nelerdir?

Son zamanlarda insanlar isteklerine ulaşmak adına çabalamak yerine maalesef ki büyü gibi yollara başvurmaktadır. Sevdiği kişiye ulaşmak için ya da sevmediği insanlara zarar vermek için çeşitli büyü yollarına başvurmaktadırlar. Üzerinizde ki büyü belirtileri nelerdir bundan bahsetmek istiyorum sizlere.

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Üzerinizde olan büyünün etkileri genellikle psikolojik rahatsızlıklarla karıştırılmaktadır. Tabi ki öncelikle doktordan yardım almanızda fayda vardır. Gerçekten psikolojik olarak rahatsızlığınız söz konusudur. Kadim kitaplarda yazanlara göre büyü belirtileri nelerdir inceleyelim. Uyku düzeninizde bozulma hatta gece uykudan sıçrayarak uyanma, davranış bozuklukları ilk zamanlarda görülen etkilerindendir. Büyü yapılan kişilerde hayvanlara karşı bir soğuma meydana gelir. Sürekli artan sinirlilik ve depresyon hali, aile içerisinde veya eş ile bitmeyen tartışmalar, kontrolsüz ruh hali değişikliği sıkça görülmektedir. Büyü yapılan kişi evde ya da kapalı yerde durmak istememektedir. İşine karşı isteksizlik duyduğu gibi halsizlik sıkça görülmektedir. Eğer ki kötü niyetle yapılmışsa büyü kötü durumlar baş göstermeye başlayacaktır. Sürekli takip edildiğinizi hissetmek, garip karartılar görmek, karanlıkta duramamak ve zamanla vücudunuzda beliren morluklar sizleri korkutabilir. Zamanla insanlardan iyice uzaklaşıp kendinizi bu dünyaya ait hissetmeyebilirsiniz. Bunun sonucunda da intihar eğilimleri artmaktadır. Büyüye maruz kalmış kişi Kur’an-ı Kerim okunurken etkilenmeye başlar. Kişi büyünün etkisi ile oradan uzaklaşmak ister. Böyle bir durumda iseniz büyünün zararlı etkileriyle karşı karşıyasınızdır. Fakat her şeyin olduğu gibi büyünün de çözümleri illaki bulunmaktadır.

Büyüden Nasıl Korunuruz?

Her zaman belirttiğimiz gibi büyü yapmayı kimseye tavsiye etmiyoruz, ama maalesef kötü niyetli kişiler büyü yoluna sıkça başvurmaktadır. Büyü etkileri nelerdir uzunca anlattık. Böyle bir durumla karşılaştığınızda hepimizin bildiği gibi bunlar için etkili dua ve ayetler vardır. Kendiniz duaları okuyamıyor iseniz, en yakınınızda olan anne, abla gibi kişilerden yardım istemelisiniz. Kur’an da geçen büyü ve sihirler için etkili olan Felak, Nas ve Meryem surelerini okumalı ya da okutmalısınız. Üzerinizdeki kötü etkiler geçene kadar duaya devam etmelisiniz. Büyü etkileri geçtikten sonra ise üzerinizde kendinizin de hazırlayabileceği dualardan bir koruma yapmalısınız.

Author: medyummeric

1 thought on “Büyü Belirtileri Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir