Eve Yapılan Büyüden Kurtulma

Evde Yapılan Büyüler

Dini bütünlüğe sahip kişiler büyülerin var olduklarına hiç şüphesiz inanırlar. Zaten Kuran-ı Kerim’de ve diğer dinlerin kitaplarında büyülerden bahsedilmektedir. İnsanlar isteseler de, istemeseler de büyülere maruz kalabiliyorlar. Bu kapsamda eve yapılan büyüler daha çok ön plana çıkıyor. Peki, eve yapılan büyü nasıl anlaşılır, eve yapılan büyüden kurtulmak için ne yapılması gerekir? Evinizde büyü olup olmadığını nasıl anlarsınız işte detaylar yazımızın devamındadır.

Eve Neden, Kim Büyü Yaptırır?

Hiç ummadığınız insanlar evinize büyü yapabilir hatta size misafir olarak geldiklerinde bu büyüyü kendileri ile birlikte getirerek evin herhangi bir köşesine gizleyebilirler. Çoğu zaman ev hediyesi bile büyü olarak tanımlanabiliyor. Hatta bizler büyü yapan veya büyüden anlayan bir medyum olmasak da insanlar bizlere eve getirilen hediyelik eşyaya büyü yapılır mı sorusunu sormaktadırlar. Eşiniz, yakın akrabalarınız, komşularınız evinize büyü yaptırabilir.

Eve Yapılan Büyü Nereye Gizlenir?

Çoğu zaman hediye verilen eşyalar bir büyü olabilir. Eve yapılan büyü belirtileri isimli başlığımıza geçmeden önce eve yapılan büyüler nereye gizlenir sorusunu cevaplamak istiyoruz. Çiçek diplerine, koltuk altlarına, evin çevresine, yastıkların içine, tuvalete, yatak odasına, mutfağa hatta evin kapısına bir büyü yapılabilmektedir.

Eve Yapılan Büyülerin Belirtileri

Kişi evde kalmak istemez. Özellikle kişide evin içinde yorgunluk hali baş göstermeye başlar. Uyku problemi en üst safhadadır. Evde yaşayan kişiler birbirleri ile anlaşamazlar. Hatta birbirlerine tahammül dahi edemezler. Eve yapılan büyüler arasında en etkili olanı kapıya sürülen domuz yağı büyüsüdür. Tuvalet büyüsü bile yapılabildiği için evinize gelen özellikle de büyü konularına hakim olan kişileri evinizden uzak tutmaya çalışınız. Mutluluk bozmak isteyen, yuvanın yıkılmasını isteyen, ev halkının maddi sorunlar yaşamasını ve buna bağlı olarak rızklarını alamamaları için eve büyü yaptırılıyor.

Nasıl Kurtulursunuz?

Evinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız eğer önce Allaha sığınmalısınız. Kendisini medyum olarak tanıtan kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Buda sizin maddi ve manevi bir kayıp yaşamanıza neden olabilir. En son süreç medyumla görüşmek olmalıdır. Felak suresini veya Nas surelerini okuyarak Allahtan yardım isteyiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Eve Yapılan Büyüden Kurtulma

  1. merhabalar bizim ailemize işlerimizin kötü gitmesi için büyü yapıldığını öğrendik büyünün bozulması için bir çok hocaya gittik ama yapamadılar medyum Burak hocayı bulduk ondan öncesinden 3 ayrı hoca bizden para aldılar işlemimizi tutmadı normalde burak hocada büyü bozma işlemi yapmıyor ancak işlerin yolunda gitmesi için vefk yazdılar kısmet açma ve şans vefki 2 hafta da kargomuz geldi yanındaki duaları okuduk her gun 1 ay da işlemimiz tuttu suan hala okuyoruz. hiç boş bırakmıyoruz çok şükür mutluyuz burak hocaya çok teşekkür ediyorum herkeze tavsiye ediyorum boyle bi sıkıntısı olan arkadaslar için numarasını yazıyorum başkalarını aramayın dolandırılırsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir