Kocamı Kötü Alışkanlıklarından Uzaklaştırma Büyüsü

Kötü Alışkanlıktan Uzaklaştırma Büyüsü

Uzaklaştırma büyüleri çok geniş kapsamda ele alınabilen rağbet gören hatta revaçta bir büyü diyebiliriz. Gencinden, yaşlısına, evlisinden, bekârına kadar birçok insan kendine göre şekil alabilen uzaklaştırma büyülerini yaptırmak istemektedir. Bu yazımızda sizlere kocamı kötü alışkanlıklarından uzaklaştırma büyüsü adı altında bilgi aktarmak istiyoruz. Ama öncesinde uzaklaştırma büyüsü hakkında genel bir bilgi paylaşımı yapmak istiyoruz. Dipnot olarak yazımızın hemen ilk paragrafında dile getirmek isteriz ki burada bahsi geçen uzaklaştırma büyüsü ile ilgili bir çalışmamız yoktur. Bu kapsamda anlayışla karşılayacağınızı tahmin ediyor ve bizlerden büyü yapma, bozma ve bakımı konusunda istekte bulunmayınız. Burada paylaşılanlar tamamen merak edilenleri gidermek üzere verilen internet kaynaklı edinilen bilgilerdir.

Uzaklaştırma Büyüsü Nedir?

Bir insanı kendinizden veya bir çevreden uzak tutmak için yaptırılan büyü çalışmalarından birisidir. Kara büyü değildir ancak doğru medyumlar tarafından icra edilmesinde fayda olacaktır. Aksi taktirde maddi, manevi zarara uğrayabilir hatta büyünün yan etki etmesiyle büyünün etkisi altına siz ve çevrenizdeki insanlar da girebilir. Böyle bir durum ise çeşitli korkular ve psikolojik sorunlar meydana getirebilmektedir. Peki, kocamı kötü alışkanlıklarından uzaklaştırma büyüsü nedir, nasıl yapılır, nasıl sonuçlar verir?

Evlilik süreçlerinde bazı yapılan yanlışlar evliliğin bitmesine neden olabilmektedir. Mesela; kocanın alkol alması, kumar oynaması, karısını aldatması, çocukları ve karısıyla ilgisiz olması ayrılma nedenlerinin başında gelen kısmi sorunlardır. Bu büyü ise kocanızın tüm kötü olarak bildiğiniz veya gördüğünüz alışkanlıklarından uzaklaşması ve soğuması için yapılan bir büyü olup, doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılırsa etki etmesi muhtemeldir. Ancak unutulmamalıdır ki büyüler kişiye özel olarak yapılır. Yani ‘’ A ‘’ kişisinde olumlu etki etti diye ‘’ B ‘’ kişisinde de olumlu etki edecek diye bir şey söz konusu değildir. Bu nedenle de havas ilmi denilmektedir.

Kocam Kötü Alışkanlıklarından Ne Zaman Vaz Geçer?

Kocanızın kötü alışkanlıklarından kurtulması için büyü yaptırmaktan ziyade önceliğiniz mutlaka sizin karısı olarak kötü alışkanlıklarından uzaklaşması için bir çaba göstermeniz çok önemlidir. Ancak ne yaptıysanız alkolü bırakmıyorsa, size şiddet uygulamaktan vazgeçmiyorsa, size kötü söz kullanmaya devam ediyorsa, evine, barkına bakmıyorsa işte o zaman büyü tarafında ilerlemeniz gerekebilir. Unutulmamalıdır ki bu gibi büyüleri yaptırmak dinimizce caiz değildir. Fakat rahmani bir çalışmadır. Sonuç itibari ile evliliğinizin zarar görmemesi adına yuvanızı kurtarmak için büyü yaptırma isteğiniz rahmani yani zararsız bir büyü olacaktır. Bu kapsamda büyü yaptırabilirsiniz demek istemeyiz. Çünkü büyü yaptırmak günahların en büyükleri arasında yer alır.

Eğer büyü doğru bir şekilde yapılırsa, profesyonel bir medyum tarafından ele alınarak icra edilir ise 7 gün gibi bir süre içerisinde büyü tamamlanır. Bu süreden sonra 14 gün içinde etkisini göstermeye başlar. Yapılan kocamı kötü alışkanlıklarından uzaklaştırma büyüsü istenildiği zaman bozulabilir. Yine herhangi bir medyuma gidilerek bozdurulma isteğinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Medyum tercih ederken, medyumun dürüst bir şekilde işini yaptığından emin olunuz. Resmi çalışıyor ise vergi levhasını görmek isteyiniz. Daha önce bu gibi çalışmalar yaptıysa mutlaka referans görmek isteyiniz. Aksi taktirde maddi ve manevi bir kayıp yaşamanın yanı sıra büyünün etkisi altına girerek hayatınızın alt üst olmasına neden olabilirsiniz. Bu kapsamda bizim büyü çalışmamız yoktur.

Author: medyummeric

2 thoughts on “Kocamı Kötü Alışkanlıklarından Uzaklaştırma Büyüsü

  1. ben bunu babam için yaptırdım ancak büyü değil hamaylı yaptırdık biz burak hocaya medyum kendisi ve çok bilgili babamın kurtulmasına yardımcı oldu alkol bağımlısıydı kendisi 0553 371 89 94 böyle bi derdiniz varsa burak beyi arayın

  2. kocamın alkol ve uyusturucu problemi var nasıl bi çare buldunuz bilemedik bize de yazarmısız bi neticeye ulaşırsan buradaki hocalar yapıyorlar diye yazmışlar ama biz genede gerçekten sorunu olanlarla görüşmek istiyoruz saygılar fahriye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir