Tırnakla Aşık Etme Büyüsü

Tırnak Büyüsü

Tırnak büyüsü, etkili aşık etme büyüleri arasında yer almakta olup, oldukça eskiye dayanan büyüler arasında bulunmaktadır. Son derece etkili olan tırnakla aşık etme büyüsü, oldukça zor yapıma sahip olduğu gibi oldukça da tesirlidir. Bunun içinde bozulması da oldukça zor olan aşk büyülerinden birisidir. Aynı zaman da en hızlı etki eden aşk büyüleri arasın da ilk sırada geldiği de söylenmektedir. Bunun içinde aşık etme büyüsü araştıran kişilerin dikkatini çekmiş ve oldukça da merak edilmektedir. Bizde size bunun için tırnakla aşık etme büyüsü nasıl yapılır, etkisini kaç günde gösterir gibi konular hakkında bilgiler sunacağız. Yazımızın devamını okuyarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tırnakla Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tırnakla aşık etme büyüsü nasıl yapılır konusu isminden de belli olduğu üzere gerçekte de tırnak ile yapılmaktadır. Tırnakla aşık etmek büyüsü kendine bağlamak amacı ile yapıldığı için de bağlama büyüsü olarak da bilinmektedir. Fakat bu büyü çift ağızlı büyüler arasında yer almakta olup, büyünün yapılışında ufak tefek değişikliklerin yapılması bu büyünün yön değiştirmesini sağlanmakta olup, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü gibi olarak da uygulanmaktadır. Tırnak büyüsü aslında tarih boyunca aslında kötü amaçlara yönelik yapılmış olup, bundan dolayı da oldukça kötü görülerek kara büyüler arasında yer almaktadır. Hatta öyle ki bu büyü yuva bozan büyü olarak da bilinmektedir. Çünkü genellikle evliler için yapılmıştır.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır

Tırnak büyüsü yapımı için mutlaka medyuma giderken sevdiğiniz kişiye ait olan tırnak parçasını götürmeniz gerekir. Bu tırnak parçası mutlaka doğru kişiye ait olmalı aksi taktirde bu kez tırnak kime ait ise büyü de o kişi üzerinde etkili olmaya başlayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Mutlaka sevgilinize ait olan tırnağı medyuma götürmelisiniz. Medyum bu büyü işlemini uygularken üç harflilerin gücüden de yararlanır. Kişinin tırnağı kullanılarak bağlama büyüsü yapılır. Bu büyü yapıldıktan sonra kişinin davranışları kısa zaman da değişmeye başlar. Özellikle büyü gücünü üç harflilerden alır, bu varlıklar sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Kişide bu vesveselere göre hareket etmeye başlar. Bu yüzden kısa zaman da istediğiniz gibi bir sevgili olacak ve sevgilinizle mutlu olacaksınız. Sevgilimle mutlu bir ilişkim olsun istiyorsanız bu büyünün doğru bir şekilde uygulandığından emin olmalısınız. Bu yüzden de doğru tırnağı medyuma götürmelisiniz. Kişi artık büyünün etkisi ile sizden başka birini düşünemez hale gelecektir. Kısa zaman içerisinde artık tamamen size bağlı biri olur ve sadece sizi düşünmeye başlar. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz.

Tırnak Büyüsü Nasıl Bozulur?

Tırnak büyüsü 5 aşamada yapılmakta olup, oldukça tesirli ve zor yapılması nedeni ile oldukça da zor bozulmaktadır. Hatta bazı kişiler tırnak büyüsü bozulur mu sorusuna karşılık bozulmayan büyüler arasında yer aldığını söylemektedir. Fakat bize göre bozulmayan büyü olmadığı gibi tırnak büyüsü de kolaylıkla bozulmaktadır. Bunun için de kesinlikle zor bile olsa da bozulabilir. Tırnak büyüsünü bozmak için büyü bozan duaları okumalısınız. Aynı zaman da büyü bozan dualar sayesinde etkili işlemler gerçekleştirmiş olacak ve tesirini azaltacak hatta yok edebileceksiniz. Fakat bunun yanı sıra büyü bozan medyumlardan yardım alarak da bu büyüyü bozabilirsiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Tırnakla Aşık Etme Büyüsü

  1. merhabalar tırnak büyüsü yerine sorunsuz olan vefkler hamaylılar var onu tavsıye ederim nette burak hoca var medyum burak kendısı çok ilgili yaptıgı büyü değil yanlız büyü yapmıyor 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir