Çocuğu Aileden Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Büyüler kişilerin davranışlarını çok büyük yönde etkiler ve artık kişilerin özgür iradeleri hareket etmemelerine sebep olur. Bu da kişilerin kaderleriyle oynamaktır. Bu yüzden dinimizde büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Bu yüzden ne amaçla olursa olsun büyü yaptırmanızı tavsiye etmiyoruz. Bizde büyü yapmıyoruz. Büyüler genellikle kötü amaçlar için yapılmaktadır. Bunlardan biri de çocuğu aileden soğutma büyüsü olup bu büyü ile çocuğun ailesinden nefret etmesi kopması sağlanır. Bu büyü ile istediğiniz çocuğu ailesinden koparabilirsiniz. Bu büyü sayesinde artık ailenin huzuru kalmayacaktır ve sürekli olarak çocukları onlara sorun yaşatır duruma gelecektir. Hatta bu büyü ile çiftleri birbirinden ayırabilmeniz de mümkündür.

Çocuğu Aileden Soğutma Büyüsü Ne İşe Yarar

Çocuğu aileden soğutma büyüsü yapıldıktan sonra çocuk artık kendi davranışları dışında hareket etmeye başlayacaktır. Artık sürekli olarak ailesi ile kavga edecektir ve onların sözünün dışına çıkacaktır. Kısa bir süre sonra çocuk artık tamamen ailesinden nefret eder duruma gelecektir ve bu durum çocuk evden ayrılana kadar devam edecektir.  Çocuğu aileden soğutma büyüsü tüm soğutma büyüleri gibi kısa sürede etki eder ve yapılması da zor bir büyüdür. Kara büyülerden olan bu büyü yapımı için medyuma çocuğa ait olan bir özel eşyayı götürmeniz gerekmektedir. Bu eşya üzerine büyü yapıldıktan sona eşyanın tekrar ailenin evine konması gerekmektedir. Eşya evde durduğu sürece büyünün tesiri sürecektir ve aile artık büyünün etkisi altına girecektir. Büyü kara büyülerden olduğu için çok çabuk kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar.

Soğutma Büyüsünün Tesir Süresi Ne Kadardır ve Büyü Nasıl Bozulur

Bu soğutma büyüsü oldukça güçlü bir büyü olduğu için tesir süresi de uzundur. Fakat belli bir süre sonra mutlaka büyünün tesir süresi geçecektir ve büyünün yeniden tekrar edilmesi gerekecektir. Bunun için de gene aynı medyum aynı eşyayı götürerek büyüyü tekrar ettirmeniz gerekmektedir. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlayarak çocuğun evden ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Çocuğu aileden soğutma büyüsü bozdurmak için de mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz ve medyuma gene büyülü olan eşyayı götürmeniz gerekmektedir.

Soğutma Büyüsü Yapmak Günah mı?

Soğutma büyüsü hangi amaç ile yapılırsa yapılsın kesinlikle günahtır ve yapılmaması gerekir. Çünkü soğutma büyüsü büyü adı altında yapıldığı için ve yapılışında büyü işlemleri içerdiği için günahtır. Büyü Allah katından hangi amaç ile yapılırsa yapılsın kaderi değiştirme ve kötü işlemler içerdiği için tamamen günah sayılmaktadır ve kesinlikle kabul görülmemektedir. İslam dini açısından aynı zaman da büyü yapan ve yaptıran her kim ise cehennemlik olacağına dair Kuran-ı Kerim üzerinde açıklamalar bulunmaktadır. Büyü gibi işlemler yerine vefk, celb ve tılsım gibi işlemlerden yararlanabilirsiniz. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Çocuğu Aileden Soğutma Büyüsü

  1. Bir çocuğu annesinden soğutma büyüsü yapilirmi bunun maddi veya manevi değeri nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir