Kara Sevda Büyüsü

Kara sevda büyüsünün amacı bağlamadır. Yapılması çok zor olduğu için her medyum böyle güçlü etkisi olan bir büyüyü elde edemez. Çoğu zaman tutmasının ihtimali çok düşüktür. Bu konuda gerçekten uzman olan bir medyum ile görüşme sağlanırsa başarılı sonuçlar almak mümkün olabilmektedir. Ancak işinde uzman olmayan bir medyumdan destek almak işinizi bir hayli zora sokabilir. Her paylaşımımızda belirttiğimiz üzere yapılması zor olan büyüleri bozulması da bir hayli zordur. Kara sevda büyüsü nasıl yapılır gibi sorulara cevapları yazımızın devamında bulabilirisiniz.

Kara Sevda Büyüsünün Amacı Nedir?

Tesiri en kuvvetli aşık etme büyülerinden birisidir. Ancak burada belirtilen aşık etme hiç tanımadığınız birisini kendinize aşık etmek ya da bir aşk heyecanı içerisinde olmak isteyenler için değildir. Birbirini seven iki kişinin birbirlerinden bir ömür boyu ayrılmamaları için yapılan kara sevdaya tutulmasını sağlayan etkili bir büyüdür. Kısacası aşık olan kişileri birbirine bağlar ve daha tutkulu, daha şehvetli, daha istikrarlı bir ilişki oluşturur. Bu güçlü büyüye maruz kalmak için dışarıdan insanların bunu yaptırması beklenemez. Erkek arkadaşınız tarafından büyüye maruz kalmış olabilirsiniz. Kız arkadaşınız tarafından kara sevda büyüsüne maruz kalmış olabilirsiniz. Ak büyüdür ve ikili arasında anlaşma yapılarak da medyum aracılığı ile birlikte olan kişiler yaptırabilmektedir. Amacı tamamen bağlama üzerinedir.

Kara Sevda Büyüsü Anlaşılır mı?

Kişinin kendisinin bu büyüye maruz kaldığını anlaması çok zordur. Düşünceleri, fikirleri, ileriye dönük planları değişir. Bu değişimler kendi isteği ile gelişir. Kişinin beynine pozitif enerji yüklemesi yapılmaktadır. Büyüye maruz kalmış bir kişi hayatını bu aşkın üzerine adar. Ne yaptığını, neden bu kadar üstüne düştüğüne anlam veremez çünkü yaptıklarını sorgulama gereği duymaz. Kişide yorgunluk hissi, düşünceli görünüş gözlemlenir. Kara sevda büyüsü başkası tarafından bu kadar tutkulu olmanızdan dolayı anlaşılabilir. Bu da tamamen büyüler ile az çok ilgilenmiş kişilerin dikkatini çeker ve şüphe üzerine ‘’ sende büyü var ‘’ yorumunu yapabilmektedir.

Gerçekten Kara Büyüsüne Maruz Kaldınız mı?

Kara sevda büyüsüne maruz kalıp, kalmadığınızı anlamanız çok zordur. Belirtilerini belki de gözle görebilir şekilde yaşıyor olabilirsiniz. Ancak üzerinizde büyü olup olmadığının kararını siz bilemez ve veremezsiniz. Büyü bakımı yaptırarak öğrenilebilir. Medyumlar büyü bakımı yapar ve hangi büyü yapılmış ise, ne zaman yapıldığına dair bilgileri sizlere aktarır. Büyü bozma süresi hakkında sizi bilgilendirir ve bozdurmak isterseniz eğer medyum gerekli süreçleri başlatır.

Nasıl Yapılır?

Medyumların yaptıkları süreçlerde tılsımlı sözcükler, vefk işlemleri ve okunacak dualar vardır. Araştırmalarımıza göre bir dua okunur ve suya üflenerek sonlandırılır. Bu dua ise;

’Kâfi, Kâfi, Kâfi. Kâfin inneme emruu iza erade seyen en yakulu lehu kun feyekun fesuphanelleriz biyedihi melekutu külli seyin ve ileyhi turceun. Ahiyyen serahiyyen ezuneyin esbevutin ali sheddei tevekkulu ya hadimu hazel duai ahrikat kalbe filan ibni fûlaneh ala muhabbeti ve eshki ve teshiri ve bi celbi filan binti fulanete hazihis saate el ecel el vahen es seeh’ şeklindedir. 7 defa okunarak suya üflenmesi gerekiyor.

Kara Sevda Büyüsünün Sonu Risklidir

Kişi hayattan tamamen umudunu keser, başka işler ilgisini çekmez. Tamamen sevgilisine odaklanır ve ondan başkasını gözü görmez! Ailesine sırt çevirecek kadar kendinde cesaretini toplar. Ancak kara büyü sınıfında olduğu için bazı riskleri ortaya çıkarabilir. Cin musallatı, ruhsal ve psikolojik sorunlar kendisini göstermeye başlayabilir. Bu nedenle her zaman demekteyiz ki; aşk konusunda büyülere müracaat etmeyiniz ve yapmanız gereken işlemin aşk tılsımı olmasından yana kullanınız.

 

Author: medyummeric

2 thoughts on “Kara Sevda Büyüsü

  1. medyum burak hoca ile görüş kardeşim 0553 371 89 94 numarası bu bu tarz işlemler le ilgili kendisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir