Zenginlik Büyüsü

Zenginlik Büyüsü Nedir?

Yahudilerin çok sık yaptırdığı büyülerden birisidir. Kişi kendisine zenginlik büyüsü yaptırdığı için ak büyülerden sayılmaktadır. Kişi böyle bir büyü yaptırır ise bol kazançlar elde etmesi amaçlanmaktadır. Ticaretle uğraşıyor ise her girdiği işte başarılı olunacağı ve zengin olacağı düşünülmektedir. Ülkemizde de özellikle Anadolu’da birçok kesimde yapılan büyüler arasındadır.

Çok eski dönemlerde özellikle kervan zamanlarında zenginlik büyüsü yaygın olarak yaptırılmaktaydı. Ancak artık banka ve teknoloji ile iç içe olduğumuz için yapılması da pek azımsanacak kadar azalsa da bazı söylentilere göre zengin kişilerin zenginlik büyüsü ile zengin olduklarını dile getirmektedirler. Her şey söylentide ibaret olsa da gerçeği var mı, aslı var mı gibi soruları bizlere yöneltiyor olursanız bize göre gerçekçiliği vardır. Çünkü zenginlik büyüsü dua ile güçlendirilmektedir. Vefkler ve tılsımlar bu süre için çok etkili ve tesirlidir.

Para Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yanlış bilinen doğru gerçeklerden sizleri arındırarak konuya giriş yapmak istiyoruz. Para büyüsü daha çok para ile yapıldığı söylenmektedir. Ancak para büyüsünü yaparken kesinlikle para kullanılmaz. Zaten insanların çok parası olsa böyle bir büyüyü kalkıp da para ile yapmazlar.

Zenginlik büyüsünün bir diğer adı da para büyüsü olduğu için ikisini bir kullandığımız gerçeğini bilmenizi isteriz. Para büyüsü yapılırken bir adet beyaz mendil ve tuzlu suya ihtiyaç duyulur. Beyaz mendil çok kazancı simgelerken, tuzlu su ise zengin olabilmek için ika gücünü simgelemektedir.

Bir kap içerisinde yoğun olmamak şartıyla tuz ile su birleştirilir. Su ile tuz özleşmesi için karıştırılır. Beyaz mendil tuzlu suyun içerisine atılarak bir gün bekletilmelidir. Sabah ezan saatlerinde yapılmalı ve rızkın açılacağı güneşin ilk ışıklarında yapılması ön görülmektedir. Not olarak belirtmekte fayda olduğunu düşündüğümüz tuzlu su ile mendil karışımında kesinlikle kapın üzeri örtülmemelidir.

Tuzlu suyun kesinlikle açık bir leğen ya da açık bir kova gibi eşyaların içerisinde yapılmamalıdır. Çünkü tuzlu su ile mendilin mayalanma aşaması olarak görülen bu durumda çok zengin olmak yerine yanlış yapılan şeylerde para kaybı olarak size ters tepmesi gözlemlenebilir.

Sabahın ilk güneş ışığında elde ettiğiniz bu karışım yine ertesi gün sabahın ilk ışıklarında bir duvarın gölgesine dökülmesiyle gerçekleşir. Ancak duvar dibi mutlaka olmalı ve gün boyu o alana güneş gelmemesi gerekir. Su dökülürken içerisinden mendil alınmamalıdır.

Son işlem olarak toprağa dökülen suyun üzerinde kalacak olan beyaz mendil kirlenmeden alınmalı ve güzel bir şekilde katlanarak zengin olmak isteyen kişinin cebine konulmalıdır. Bu cep tamamen bel üstü göğüs hizası üzerinde olmalıdır. 15 gün ya da 40 gün gibi sürelerde sürekli yanında taşınmalıdır.

Her ne kadar buradan zenginlik büyüsünün tarifini vermiş olsak da bunun yapılış süreçlerinde bazı ayetlerin ve bazı duaların okunması gerekir. Tılsım sözcükleri ile güçlendirilerek vefk dualarının okunması gerekir. Sadece medyumlar tarafından yapılması gerekir ve böyle bir şeyin bilinçsiz kişilerce yapılması çok ciddi zararlar verebilir. Bu zararlar kişinin para kaybetmesi olarak adlandırılır.

Zengin Olma Duası ve Büyü

Dinimizce bu gibi büyülerin yapılması günahtır. Her ne kadar medyum aracılığı ile yapılmalı şeklinde not düşsek de medyumlar büyü yapma konusunda geri planda kalmaktadırlar. Ancak Vefk duaları ve tılsımlarla bunu başarmak hem mümkün hem de günah değildir. Sizde zengin olma hayalleri içerisindeyseniz ve bunu başarmak istiyorsanız zengin olma tılsımından faydalanmak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Birçok kişi için yaptığımız çalışmalar bugüne kadar olumlu sonuçlar vermiştir.

Author: medyummeric

8 thoughts on “Zenginlik Büyüsü

    1. Faruk Burak hocayla görüşebildiniz mi bende aramak istiyorum ama biraz çekiniyorum sizden cesaret almak istiyorum ne konuştunuz nasıl bir izlenim aldınız?

  1. Merhaba, maddi açıdan çok zor durumdayım zenginlik büyüsü ile zengin olabilir miyim gerçekten bu büyü ile zengin olan var mı yorumlarınızı bekliyorum.

  2. bazılarınız maddi durumum kötü, bazılarınız zengin olmak istiyorum diye yorum yazmış. Bana kalırsa Burak hocayı arayıp nasip, kısmet açma çalışması yaptırın düzelirsiniz diye umuyorum. Şayet ben öyle yaptırmıştım. İşlerim bir ara çok kötüydü gırtlağa kadar borca girmştim şükür kısmet açma işleminden sonra borçlarımı hızlı bir şekilde ödedim.

    1. Merhaba Safa, ne kadar sürede işleriniz açıldı ve kısmet açma mı, nasip açma mı işleminden yararlandınız merak ettim. bu aralar benimde işlerim berbat ve evde bakmam gereken 4 çocuk var gram kımıldmaa yok ve ben inşaat işçisiyim malum inşaat piyasası 1 yıldır durdu başka iş olsa da çalışcam ama almıyolar.

      1. Merhaba Tahsin, nasip açma vefki yaptı burak hoca, ben durumumu anlattım ve uygulamaya koyuldu. tabi ki bana da düşen görevler oldu bu konu hakkında detaylı bilgileri verdi burak hoca. istersen kendisinden yardım alabilirsin. durumunu anlat sana uygun olan işlemi söyler bu arada burak hoca büyü yapmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir