Güzellik Büyüsü

Hoşlandığı bir erkeği elde etmek, ona güzel görünmek, onu kendisine aşık etmek için kullanılan bir büyü çeşididir. Güzellik büyüsünün bir diğer adı da şirinlik olarak bilinmektedir. Güzel görünme, şiri görünme anlamına gelir. Gerçekte kişiyi güzelleştirme gibi bir olanağı yoktur. Sadece büyüye maruz kalan erkek kadını karşısında güzel, sempatik, hoş görür ve kendisini o kişiye adayarak güzelliğinden adeta mest olur. Gerçekte fiziksel bir güzellik söz konusu olmaz. Her erkeğe güzel görünme gibi bir durum söz konusu değildir. Havas ilmi çalışmasıdır ve son zamanlarda birçok bayan tarafından kullanılmaktadır. Oldukça kolay yapılan bir büyüdür ve kara büyü mü ak büyümü tartışmaları hala güncelliğini korumaktadır.

Güzellik Büyüsü Erkekte Nasıl Belirti Verir?

Eğer hoşlandığınız, aşık olduğunuz, sevgi dolu bir birikiminiz olan bir erkek varsa hayatınızda ve doğal yollarla bu erkeği elde edemediyseniz eğer medyum ile görüşerek güzellik büyüsü yaptırabilirsiniz. 3 günde elde edilebilen bir büyüdür. Gerçekten işinin ehli bir medyum ile çalışma yaptırırsanız kısa sürede etkisini görmeye başlarsınız. Güzellik büyüsünün erkekte etkisi genelde diline ve gözlerine vurur. Yani büyünün etkisi başladığı zaman erkek sizi güzel bulduğunu söyler ve size sürekli olarak iltifat eder. Gözleri ile sürekli sizi süzer ve size resmen aşkı ilan eder.

Erkeklerde Güzellik Büyüsü Yaptırabilir mi?

Bir kızı etkilemek için erkeklerin de merak ettiği konulardan birisi bir kıza nasıl yakışıklı görünebilirim şeklinde olmaktadır. Genelde güzellik büyüsü adından da anlaşıldığı gibi bir kadını güzel göstermesi ile anılmaktadır. Ancak erkekler üzerinde böyle bir büyü yaptırmak veya yapılması pek mümkün değildir. Erkek eğer bir kızı etkilemek istiyorsa aşk tılsımı yaptırması tavsiye edilir. Aşk tılsımı hakkında merak ettiklerinizi bizlerden öğrenebilirsiniz.

Güzellik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her medyum kendi bilgisi eşliğinde büyü yapmaktadır. Bu nedenle güzellik büyüsü nasıl yapılır şeklinde araştırmalarımıza net bir cevap bulamadık. Bu nedenle tam olarak tarifini inanın bizlerde araştırmalarımız neticesinde göremedik. Çünkü bizler büyü yapmadığımız için internet siteleri üzerinden araştırma yaparak detayları tek çatı altında sizlere sunmaktanız. Ancak aldığımız bilgilere göre gül suyu ya da gül gibi bitki veya bitki özleri ile yapıldığı duymaktayız.

Güzellik Büyüsü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

3 günde hazırlanır ve ortalama olarak 15 günde etkisini gösterir. Havas ilmi çalışması olduğu için her medyuma güvenilip de yaptırılmamalıdır. Etkisini hızlı görmek için etkili medyumlarla çalışma yapmanızda fayda olacaktır. Yaptırdığınız halde herhangi bir gelişme olmadıysa farklı medyumlar deneyebilirsiniz. Ancak maddi olarak çok fazla etkilenmemek adına çalışma yaptıracağınız medyum hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmanız sizin için büyük bir avantaj olacaktır.

Güzellik Tılsımı Daha Etkili

Süreçlerinizi büyü değil de farklı yöntemlerle denemek isterseniz eğer güzellik büyüsü yerine güzellik tılsımı deneyebilirsiniz. Bizim büyü çalışmamız yoktur. Ancak güzellik tılsımı sizin için daha hayırlı ve daha yüzdesel sonuçlar verecektir. Bu nedenle güzellik tılsımı 7 günde hazırlanır ve %80 tutma garantisi verdiğimiz bir süreçtir.

Güzellik tılsımı da aslında büyü kadar etkili olan fakat büyü gibi benzerliği olsa da aslında yapılacak olan çalışmanın bir büyü olmadığı bilinmelidir. Güzellik büyüsü daha çok kadınların bir erkeğe güzel görünmesi amacı ile yapılmaktadır. O kişinin gözünde dünyanın en güzel kadını olarak görünmeniz için yaptırılmaktadır. Güzellik büyüsünün yapılmasının günah olmasından dolayı günümüzde daha çok güzellik tılsımı yaptırılmak istenilmektedir. Ancak güzellik tılsımı her medyumun yapabileceği bir süreç değildir. Bu konuda araştırmacı olmanız tavsiyelerimiz arasındadır. Günümüz internet teknolojisinin getirdiği yeniliklerle dolu olduğu için internet üzerinden işlem yaptıracağınız zaman mutlaka büyü istemediğinizi belirtmeniz güzellik tılsımı yaptırmak istediğinizi belirtin. Size referans gösterebilecek medyumlarla çalışmanız önemli konulardan birisidir.

Author: medyummeric

6 thoughts on “Güzellik Büyüsü

  1. daha dün gibi hatırlıyorum da birisinden hoşlanmıştım arkadaşıma söyledim telefon numarasını al diye. Arkadaşımla onun arası da çok iyi benden için demişki güzel bulmuyorum. Yani güzel bi kız değilmişim. Acayip dokunmuştu bu bana. Güzellik merkezlerini araştırırken güzellik büyüsü dikkatimi çekti. Aslında tam aradığım şeydi. Fiziken güzel görünmeyebilirim ama onun gözünde dünyanın en güzel kızı ben olmalıydım. Yalan yok bir iki defa medyumlara dolandırıldım. Aslında güzellik büyüsü çok zor yapılan bir şeymiş. Medyum Burak hoca bana anlattı detaylarını. Bana güzellik celbi yaptı medyum Burak hoca söylemesi ayıp sülük gibi yapıştı beni güzel bulmayan kişi. Geçtiğimiz pazar günü beni istediler aile arası söz yaptık. Düşünürken aklıam geldi de buraya yazmak istemiştim. Benim okuduğum sayfa da birisi böyle anlatmıştı ondan ilham almıştım birazcık. Belki benden de ilham alan olur.

    1. ne yani güzellik celbi diye bir çalışma yaptırdınız adam sizi güzel görmeye başladı öylemi? Valla iyiymiş. Ben nasıl yaptırabilirim bana yardımcı olabilir misin?

  2. çok basit 05533718994 bu verdiğim medyum burak hocanın telefon numarası kendisini ara güzellik celbi yaptırmak istiyorum de. Kime karşı güzel görünmek istediğinin bilgisini vs soracak sana ona göre celb yapacak. Yalnız bir hafta sürüyor bunu yapması. Etkisini de muhtemelen 2 hafta içinde görürsün. Bence yaptır güzel bişey ya karşında aşkından mum gibi eriyor adamcaz 🙂

    1. bende güzellik celbi yaptırmıştım gerçekten anlattıgınız gibi sanki beni anlatmışsınız 🙂

  3. Bende güzellik celbi yaptırdım. Çok, daha güzel bir kadın olmadım ama etrafımdaki herkes beni daha güzel görmeye başladı sürekli olarak bana iltifat ediyorlar. Artık karşı cins beni fark ediyor ve ben bu durumdan çok mutluyum. Tavsiye ederim mutlaka. Medyum Burak hocaya gitmiştim ona gidebilirsiniz. 0530 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir