Büyü Bakımı ( Rabıta )

Başlıkta belirttiğimiz büyü bakımı genelde medyumlar tarafından yapılan bir işlemdir. Sadece medyumların yapabileceği süreçlerden birisi olsa da amaç tamamen kişinin üzerinde büyü olup olmadığına bakılmasıdır. Medyumlar bu bakımın adını ‘’ rabıta ‘’ olarak bilmektedir. Her medyum büyü yapmadığı için her medyumdan rabıta bakımı yaptırılması beklenemez. Zaten mevcutta bir medyum sadece vefk işlemleri ile ilgileniyorsa haliyle büyü yapmayacaktır. Büyü yapmayan bir hocaya da büyü bakımı yaptıramazsınız. Bu işlemin güvenilir ve gerçek medyumlara yaptırılması çok önemlidir. Birçok medyum insanlardan para koparabilmek için kişinin üzerinde büyü olmasa bile büyü varmış gibi göstermekte ve kişi maddi ve manevi olarak zarar ettirilmektedir. Profesyonel bir medyumu nasıl bulurum diye düşünüyorsanız eğer mutlaka büyü yapan medyumun önceki referanslarına göz atmak istediğinizi kendisine iletiniz. Eğer üzerinizde büyü olmadı zaman büyü bozdurma işlemleri yapılır ile bu sefer gerçekten büyüye maruz kalabilirsiniz. Bazı büyüler aynı şekilde büyü yapılarak bozulmaktadır. Bu nedenle çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Üzerimde Aşk Büyüsü Var mı?

Genelde üzerimde aşk büyüsü var mı diyen kişiler başkalarının yönlendirmesi ile medyumların kapısını çakmaktadır. Aşk büyüleri kendisini açıkça belli etmez. Yani bir kişi eğer aşk büyüsüne maruz kalmış ise belirtilerini yaşamaz. Kendisini sadece aşık olması gereken kişiye adar. Büyü bakımı ile anlaşılır.

Üzerimde Bağlama Büyüsü Var mı?

Bir kişiye bağlandığınız zaman aklınıza ilk olarak acaba bana bağlama büyüsü mü yapıldı diye merak eder ve bağlama büyüsü belirtileri ile yakından ilgilenmeye başlarsınız. Her büyünün belirtileri birbirinden farklılık gösterebilir. Bazı belirtiler de hastalık belirtisi olabilir. Bu nedenle önce hastalık kontrolü için hekime sonrasında aşılamayan sorunlar var ise medyuma rabıta bakımı yani büyü bakımı yaptırılabilir.

Üzerimizde Ayırma Büyüsü Var mı?

En çok evli insanların dert ettiği sorunlardan birisi de ‘’ eskiden böyle değildik ne oldu bize böyle ‘’ demelerinden sonra üzerlerinde ayırma büyüsü olup olmadıklarının şüphesidir. Ayrılma aşamasına gelen çiftlerin yaygın olarak araştırma içerisine girdikleri konulardan birisidir. Gerçekte işinde iyi, büyü bakımı yapan bir medyum bulursanız eğer ayrılma gerçekleşmeden büyü bakımı yaptırmanız tavsiye edilir. Ayırma büyülerinin en belirgin etkisi ise hiçbir şey yokken ansızın gelişen anlaşmazlıklar ve tartışmalardır.

Üzerimde Kısmet Kapatma Büyüsü Var mı?

Kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyorsanız eğer ilk yapmanız gerekenlerden birisi büyü bakımı yaptırmak olabilir. Evlenme yolunda ilerlerken bazı sorunlarla karşılaşıp ayrılmalar söz konusu oluyorsa, evleneceğiniz insanı bir türlü bulamıyorsanız şüphelerinizde doğru olabilirsiniz.

Büyü Bakımı Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki bazı alt başlıklar size yön göstermek için açılmıştır. Harici olarak daha birçok büyü bakımı yapılabilmektedir. Büyü bakımı nasıl yapılır bizler de internet sitelerinde yeteri kadar açıklayıcı aynı zamanda gerek bilgiler bulamadığımız için sürecin nasıl işlediği hakkında bilgiye sahip değiliz. Bu nedenle en güzel bilgiyi medyumlardan alabilirsiniz.

Büyü Bakımını Kim Yapar?

Rabıta ( büyü bakımı ) yapan medyumların sayısı oldukça azdır. Bizler büyü bakımı yapmadığımız için süreçler hakkında pek bilgiye sahip değiliz. Eğer büyü bakımı yaptırmak istiyorsanız internet üzerinden medyumlara sorabilirsiniz. Dolandırılmamak adına medyumun geçmişinin kuvvetli olmasına özen gösteriniz.

Medyum Büyü Var Dedi Doğru mu?

Üzerinizde büyü belirtileri varsa eğer medyuma gidip belirtilerden fazla bahsetmeden kendisine bakım yaptırınız. Eğer o size üzerinizde şu büyüden var derse kendisine belirtileri nedir diye soru yöneltmeniz durumunda medyumun doğru söyleyip söylemediğini anlayabilirsiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Büyü Bakımı ( Rabıta )

  1. kız arkadaşımla 2 yıl önce ayrıldık sebepsiz yere benden ayrıldı benden unutamadım onu geri gelmesi için hiç bir ümidim yok ama gelmemesi içinde kötü bir sebep yok onu hiç kırmadım ne isterse hep yaptım adını bile 1 yıl boyunca bir kaç kez kullandım onu sevdiğimi hep belli ettim isteklerini hemen hemen anında yerine getirdim. malesef ki öyle olmamak gerekiyormuş. şuanda ise geri dönmesini istiyorum dediğim gibi geri gelmemesi için kötü bir sebep yok suda sebeple ayrıldık nerede hata yaptım bilmiyorum. araştırma yaparken medyum burak hoca ile tanıstım kendisine bi kaç sorum oldu geri gelmesi için vefk ve hamaylı çalışmaları varmıs ama etkili olanı hamaylı olarak geçeiyor boy hamaylı biraz bilgi aldım işlemlerin tutma sureleri falan farklı ama düşünmeden yaptırmak istemyordum büyü olaylarına karşıyım burak hoca da yapmıyormus zaten oda karsı boyle şeylere aranzda bu tarz bişeyler yaptıran oldumu sesimi duyan biri varsa bana işlemle ilgili bilgi verebilirmi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir