Kül Büyüsü

Kül kullanılarak birçok büyü yapılmaktadır. Mesela; aşk büyüsü yapılırken bazı çeşitlerinde kül kullanılabilmektedir. Birisinin sevgilisinden ayrılması için ayrılık büyüsü aşamasında yine küllerden yararlanılabilmektedir. Bu nedenle aslında tek başına kül büyüsü demek doğru olmaz. Bunun yanına ek getirmekte fayda olacaktır. Mesela kül büyüsü ile aşık etme, kül büyüsü ile evlendirme veya kül büyüsü ile kısmet açma gibi düşünebilirsiniz. Kül ile yapılan büyüler hem ak hem de kara büyü olarak yapılabilmektedir. Etkisi ve tesiri çok güçlü olması için kül kullanılabilmektedir. Neredeyse aklınıza gelebilen her malzeme ile büyü oluşturulabilmektedir. Belki bir medyum kaşık büyüsü ile aşık etme yapabilir. Bir diğer medyum nohut ile aşk büyüsü yapabilir. Her malzemenin kendisine göre bir tesir gücü bulunmaktadır. Bunlardan birisi de kül büyüsüdür. Belki de en kuvvetli aşık etme yöntemi için kullanılabilmektedir. Bu yazımızda kül büyüsü nasıl yapılır gibi sorulara cevaplar vermek istiyoruz.

Kül büyüsü denildiği zaman akıllara şunun da gelmesini isteriz. Bazı büyüler yapıldıktan sonra son işlem olarak yakılır ve küle çevrilir. Bu küller bir torba içerisine, bir bez içerisine ya da bir kağıt içerisine sarılarak toprağa gömülür. Bazen denize atılır bazen de bir ağacın dibine gömülebilmektedir. Bu kadar fazla çeşidi bulunmaktadır. Bu gibi yakılarak yapılan büyülerde sonuç ise ya bağlama olmakta, ya da ayırma olabilmektedir. Ayırma ve bağlama büyülerinde de küller etkili malzemelerdendir.

Kül büyüsü Anadolu’da çok az uygulanan bir yöntemdir. Daha doğrusu yakılarak küle dönüştürülen malzemeler ile Anadolu toplumunda yaygın olarak kullanılsa da sadece daha önce oluşturulmuş bir külün kullanılması ile kül büyüsü daha çok Yahudilerin kullandığı yöntemlerden birisidir.

İç Çamaşırı Yakılarak Kül Büyüsü

Kara büyülerden birisi de küller ile yapılan yani yakılarak küle çevrilmesi ile yapılabilmektedir. Genelde iç çamaşırı yakılarak kişinin cinselliği bağlanabilmektedir. Bu illa kişinin çamaşırı olması diye bir şey söz konusu değildir. Çamaşır yeni ve temiz olmalıdır. Ülkemizde bu gibi büyüleri yapan medyum sayısı da çok azdır. Mezara gömülerek de yapılan iç çamaşırı büyüsü bulunmaktadır. Bu da bir kara büyüdür ve kişinin hastalanması amaç edilir. Sonuç ise kişi şifa bulamayacağı bir hastalığa kapılır ve kısa sürede ölür.

Kül Büyüsü ile Aşık Etme Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü çeşitlerinin çok fazla olduğundan her yazımızda bahsetmekteyiz. Bu yazımızda da kül ile yapılan aşk büyüsünden bahsedeceğiz. Öncelikle aşık ettirilecek kişinin bazı bilgilerine ihtiyaç duyulur. Kişisel bilgilerin ışığında kişinin birkaç adet saç teline ihtiyaç duyulur. Çeşitli malzemelerin karışımı, tılsımlı sözcükler, dualar edilerek bu saç telleri yakılır ve küle çevrilir. Daha sonrasında bir ağacın dibine gömülür. Sonrasında ise kişi aşık ettirilme sürecine geçer.

Kül Büyüsü ile Bağlama

Genelde evli insanlar ayrılma kararı almışlarsa ya da eşlerden birisi ayrılmak istiyorsa kül büyüsü ile bağlama yapılmaktadır. Bu bağlama yapıldıktan sonra kişi ayrılma isteğinden vazgeçer ve eşine daha sıkı bir şekilde bağlanır. Aşk duyguları artar.

Kül Büyüsü ile Ayırma

Kül büyüsü yapılarak evli insanlar birbirinden ayrılabilir. Sevgililer veya nişanlılar kısa sürede birbirlerinden ayrılırlar. Etkili bir büyüdür ve ülkemizde yaygın olarak kullanılır. Güçlü bir büyü olsa da yapılması da bozulması da oldukça basittir. Her medyuma yaptırabilirsiniz. Birkaç malzeme karışımı elde edildikten sonra yakılarak küle dönüştürülür ve toprağa gömülmesiyle büyü tesirini göstermeye başlar.

Author: medyummeric

5 thoughts on “Kül Büyüsü

  1. sevdiğim birisi var. evlenmemizi istemeyen insanlar da var haliyle. Bu kül büyüsünü daha önce de duymuştum. Yazı içindeki anlatımda aradığım cevabı bulamadım. allah rızası için gereksiz yorum yapmadan bana medyum önerisinde bulunun. evlenmek istiyorum sevdiğimle. Mümkünse kül büyüsü hakkında yeterli bilgiye sahip olan medyum olsun.

  2. valla yağmur hanım size medyum burak önerilerim arasında olacak. kardeşimin de böyle bir sıkıntısı vardı medyum burak baya iyi destek verdi kardeşim memnun kaldı. özellikle vefk ve celb işlemlerinde başarılı bir medyum olduğunu söyleyebilirim. kardeşim de internetten baya araştırmış en iyisi olduğuna inanmış da çalışma yaptırmış. 0553 371 89 94 numarası bu medyum Burak’ın ararsınız ya da aramazsınız içimden gelerek sizin sorunuza cevap vermek geldi. Her işte vardır bir hayır deyip ararsınız belki. inşallah evlenirsiniz.

  3. medyum burak ile çalışma yapıp kül büyüsü yaptıran ve olumlu sonuç alanlar yazabilirse sevinirim.

    1. örnek ben kendimi söyleyebilirim.
      sevdiğim bi kız vardı onu kendime aşık etmek için medyum burak hocayı aradım. durumu, konuyu en ufak ayrıntısına kadar anlattım. kendisi bana kül büyüsü değil de harmura aşk celbi yapalım dedi. bu celb hakkında merak ettiklerimi sordum güzelce cevapladı. Allah razı olsun hakkını yiyemem yarım saat boyunca konuştuk her soruma cevap verdi. Nihayetinde aradan 1 ay bile geçmeden aşık etmeyi başardık. Şimdi medyum burak hocaya vefa borcum olduğunu düşündüğüm için sayfasında bu görüşümü paylaşmak istedim.

    2. merhaba ben yaptırdım ama kül büyüsü değil. Şöyle anlatayım. Burada yazan kül büyüsünü dikkatlice okudum ve medyum burak’ı telefonda aradım sizin yaptıgınız kül büyüsünü yaptırmak istiyorum dedim. ne için yaptıracaksınız diye sordu bende hanımımla aramda olan sorunları aşmak için birbirimizi daha çok sevmek ve ayrılmamak için yaptırmak istiyorum dedim. Medyum Burak hoca sağolsun harmura aşk celbi yapalım dedi. Büyüden daha etkiliymiş ve kendisi de zaten büyü yapmıyormuş. işin sonucu ben medyum buraktan memnun kaldım teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir