Aşk Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Aşk büyüsünün etki etmesi için öncelikli olarak aşk büyüsü yaptıracak olan kişinin gerçekten karşı tarafa çok ciddi bir duygu beslemesi gerekir. Sırf inat olsun diye, karşısındaki kişiye bir şey hissetmeyen birisi aşk büyüsü yaptırırsa hiçbir sonuç alınamaz. Genelde aşk büyüsü yaptıran kişiler karşılıksız aşık olanlar, aşklarına karşılık bulamayanlar, evli çiftler ve sevgililer ayrılmamak için aşk büyüsü yaptırmaktadırlar. Aşk büyüsü yapıldığı zaman büyüye maruz kalan kişi neler hisseder isimli başlığımızda büyünün belirtilerinden bahsetmiş olacağız.

Aşk Büyüsü Tesirini Göstermeye Başladığı Süreç

Aşk büyüsü ortalama 7 gün de hazırlanır ve 15 gün içinde tesirini göstermeye başlar. Tesir sürecinde aşk büyüsüne maruz kalmış bir kişi aşk büyüsü yaptırmış olan kişiye karşı sempatik tavırlar sergiler. Mesela; gülümser, konuşmak ister, derin bakışlar atar gibi düşünülebilir. Çok kısa bir süre içerisinde kişiler birbirlerine aşık olurlar ve büyünün ömür boyu sürecek olan etkisi ile birlikte evlilik planları yaparlar. Aşk büyüsü eğer evli insanlar arasında yapılmış ise evlilikleri daha da güçlenir.

Erkek tüm zamanını karısına ayırır ve karısını incitmemek adına elinden geldiği kadar iyimser yaklaşır. Karısını üzmez, ona güzel sözler söyler, hediyeler alarak eşini sevindirir. Asla ve asla tartışma içerisine girmezler. Dışarıda yemek yemeler, sinemaya gitmeler, eşine çiçekler almalar vs. tüm güzellikleri yapar. Kadınlar ise aşk büyüsünün tesiri ile birlikte kocalarının her isteklerini yerine getirirler. Güleryüzlü birbirlerine yaklaşırlar ve eskiden var olan anlaşmazlıklar artık rafa kaldırılır. Ceviz kabuğunu doldurmayacak sorunlardan kavgalar, tartışmalar son bulur ve iyimser bir şekilde hayatlarına devam ederler.

Sevgililer arasında bir aşk büyüsü yapılmış ise; öncelikli olarak sevgili olmanıza karşı gelen tüm insanlar artık bu karşı gelmeye son verirler ve sizin daha da mutlu olmanız için sizi desteklerler. Öyle ki; bir kadın erkeğe aşk büyüsü yaptırdığı zaman erkek tarafından hiçbir şekilde üzülme olayı söz konusu olmaz. Erkek sürekli olarak sevgilisine iyimser yaklaşır. Çiçekler, hediyeler, güzel sözler havalarda uçuşur. Tamamen duygu yüklü olur, sizi her gittiği yerde arar, mesajlar atar, sizi gündüz düşlerinde görür, geceleri rüyalarında görür. Sizi asla ve asla ezdirmez. Kendisinin sürekli aklında olursunuz. Başka kadınlara karşı kem gözlerle bakmaz. Sizi aldatma olayı sıfıra iner. Aynı şekilde bu durum erkek için de geçerlidir.

Aşk Büyüsünün Tutma Süreci

Aşk büyüsünü yapıldıktan sonraki tesir süreci ile ilgili üst paragraflarda merak ettiklerinizi cevapladık. Aşk büyüsü tuttuktan sonra ömür boyu bir birlikteliğe merhaba dersiniz. Büyü bozulmadığı sürece birbirinizden ayrılmazsınız. Hiçbir kişi önünüzde duramaz. Yakın bir zamanda sevgiliyseniz evlenirsiniz. Evliyseniz çocuk sahibi olursunuz. Nişanlıysanız sorunsuz bir şekilde düğün sürecini atlatırsınız. Eğer büyü olduğu başkaları tarafından düşünülüp de bozdurma sürecine girilir ise kişiler yakın bir zamanda ayrılırlar.

Author: medyummeric

1 thought on “Aşk Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder?

  1. bana aşk büyüsü yapıldıgını düşünüyorum nasıl bozabiliriz kendimi çok kötü hissetmeye başladım normal dışı hareketler bunlar büyüyü yaptıran kişi muhtemelen erkek arkadassımın annesi cünkü oğluna çok deger veriyor ve onun üzülmesini hiç istemyor internette medyum burak diye birisi var bu işlerin üstadı olarak geçiyor acaba bozma işlemi yapabilirmiş sanırım ne yapacagım hiç bilmiyorum bu konuda bilgisi olan lütfen yazsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir