Aşk Tılsımı

Aşk Tılsımı Nedir?

Tılsım demek bir nesnenin medyum tarafından belirli birkaç işleme dahil olarak güçlü bir dua ile o nesneyi kişiye özel olarak hazırlaması mantığıdır. Birçok tılsım yapılabilirken en çok rağbet gören ise aşk tılsımı olarak bilinmektedir. Neredeyse tüm medyumları meşgul eden aşk tılsımı doğru bir şekilde yapılır ise kişinin aşk sorunlarının önüne geçmiş olur.

Sevdiğiniz bir kişiye kavuşmak istiyorsanız aşk tılsımı ile ufacık da olsa bir ilginizin olması eğer Medyum Meriç ile yapılması ise tamamen doğru sonuç odaklı bir çözüm yöntemi olacaktır. Medyumların özellikle aşk üzerine vefk yapmaları, celb hazırlamaları ve aşk tılsımı yapmaları oldukça kolay olsa da işinde ehli bir kişi ile yapılması kısa sürede sonuç verecektir.

Aşk Tılsımı Ne Zaman Tutar

Medyum Meriç ile görüşerek bir aşk tılsımı talebinde bulunursanız yedi (7) gün içerisinde hazırlık sürecinin olduğunu bilmenizi isteriz. Size gönderilecek olan tılsım içeriğinde bazı duaların okunması gerektiğini ve bu duaların okunacağı vakitler hem medyum tarafından size sözlü olarak iletilir hem de yazılı olarak neler yapmanız gerektiği anlatılır. Elinize ulaşan aşk tılsımı ortalama 15 ile 40 gün arasında tutması beklenir. Kiminde 15. Gün tutarken kimisinde 40. Gün tutabilmektedir. Bu da kişinin aşk öyküsüne ve kişiliğine göre değişkenlik göstermektedir.

Vefk tılsımı olarak bilinen uygulamalar medyumların en çok tercih ettiği yöntemlerden olsa da bazı medyumlar işinde profesyonel olmadığı için çoğu zaman kişiyi hayal kırıklığına uğrattığı gibi aynı zamanda maddi ve manevi kayıpların yaşanmasına vesile olabilmektedirler. Medyum Meriç ise uzun yıllardır aşk tılsımını Vefk ile yapmakta ve çalışmanın sonucunda mutlaka olumlu sonuçlar almaktadır. Başarısının sırrını ise merhum medyumdan alarak hiçbir kimseyle sırrını paylaşmadan ilerletmektedir.

Aşk Tılsımı Herkeste Tutar mı?

Öncelikli olarak yapılacak olan çalışma kişiye özeldir. Kişinin aşk konusu medyum tarafından dinlenir ve ona göre bir vefk hazırlanır. Kişiye özel yapılan tılsım başka bir kişide etkisini göstermez. Örneğin; bir tılsım yaptırdıysanız ve etkisini gördüyseniz ‘’ al bu bende etkisini gösterdi sen de yap ‘’ gibi eylemlerle tılsımı başkasına verirseniz bu süreç hem size gösterdiği etkiyi geri alabilir. Hem de kişi de daha ters tepkiler verebilir. Kişide aşk tılsımının olumlu sonuç verebilmesi için kesinlikle kişinin iradesi çok önemlidir. Medyumun dediklerinin harfi harfine yapılması, okunacak olan duaların zamanında okunması ve tılsımın eğer yanınızda taşınması gerekiyorsa mutlaka yerine getirmelisiniz.

Aşk Tılsımı Hangi Halleri Kapsar

Sadece bekar olan kişileri ilgilendiren bir durum değildir. Evli çiftler bile birbirlerine olan bağını daha da güçlendirmek için aşk tılsımı yaptırabilmektedir. Sadece gençlere özel değildir ve her yaş grubu için aşk tılsımı etkisini gösterecek kadar tesirlidir. Sevgili olan kişilerin aralarının açılmaması için daha sıkı bir aşk ile bunu güçlendirebilirler. Hiç aşık olmamış kişiler aşk tılsımı sayesinde aradığı aşkı bulabilirler. Aşkları arasında bazı sorunlar yaşayan kişiler aşk tılsımı yaptırması durumunda aradaki dargınlık, küslük, trip gibi durumlar ortadan kalkar ve kişiler daha da çok birbirlerine bağlanırlar.

Aşk Tılsımı Yaptırmak İstiyorum

Aşk tılsımı yaptırmak istiyorsanız eğer aşık olacağınız ya da olduğunuz kişiyi gerçekten kalbinizden hissetmeniz gerekir. Aşk oyunları adı altında tılsımla süreci devam ettirme eylemleri genelde başarısız sonuçlar doğurur. Bu nedenle aşk tılsımı için önce gerçekten kalbinizi dinlemeniz ve ona göre yaptırmanız tavsiye edilir.

Aşk tılsımı için Medyum Meriç ile görüşebilir ve detayları öğrenebilirsiniz. Kesin sonuç almak isteyenlerin bizimle iletişime geçmeleri başarıyı yakalamaları anlamına gelecektir.

Author: medyummeric

1 thought on “Aşk Tılsımı

  1. selam döndü ben arkadaşlar bu aşk celplerinin üzerine neredeyse tahsisat yaptım denilebilir. gitmediğim hoca kalmadı ayrıca beni dolandırmayan medyum da kalmadı hayatım darma duman gitti bu büyüler yuzunden medyum burak bey de son noktayı koydum. Diğerlerinin aralasında olamaz bile diğerlerin hepsi aynı karakterler burak hoca farklı karakter öyle anlatabilirim size bu kadar övmemin altında belki bişeyler arayabilirsiniz ama emin olun ki hiç bir çıkarım yok benim düştüğüm hataların aynısına düşmenizi istemiyorum sadece bu adam vefk yapıyor celp yapıyor hamaylı yapıyor en son ona yönlendirsiğim kişiye ayırma ve soğutma celbi yaptı kadın kocasından eziyet görmekten evden kaçmış türkiyenin bir ucundan kocaeline yanıma komşu olmuş arkasına da düşmüşler onu aramak için burak hocaya ayırma ve soğutma hamaylısı yaptı korkusunu biraz olsun yenmesi için kadın 1 ay sonra yanıma geldi adamı boşanma davasını kabul etmiş yani neticede kurtulmuş bunun gibi daha çok örnek verebilirim. boşu boşuna kendinize yormayın numarasını benim gibi çaresiz kadınlar için bırakıyorum isteyen arayabilir 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir