Kilitle Dil Bağlama Büyüsü

Dil bağlama büyülerinin amacı etrafınızdaki insanların sizin hakkında olumsuz konuşmalarının önüne geçmek için yapılan havas ilmi çalışmalarından bazılarıdır. Bir diğer adıyla da ağız bağlama büyüsü olarak bilinmektedir. Birçok farklı yöntem kullanılarak elde edilir. Kişiye özel çalışma sonucu elde edilir. Geniş malzemeler kullanılarak yapılır. Bunlardan birisi de kilit malzemesidir. Bildiğimiz kapı kilidi kullanılarak yapılmaktadır. Sadece ilim ve irfan sahibi medyumlar tarafından yapılabilmektedir. Kendi başınıza evde veya herhangi bir bilinçsiz ortamda yapılmaması gerekir. Kilit kullanıldığı için kişide yan etkiler oluşturabilir. Şayet kilit kullanılarak yapılan tüm büyüleri medyum nezdinde yapılır ise yan etkisi ile karşılaşmak pek mümkün olmaz. Genelde evli kadınların kaynanalarının, eltilerinin gelinleri hakkında olumsuz konuşmalarının önüne geçmek için ideal bir çalışmadır. Kaynana gelinin kocasını yani oğlunu karısına karşı dolduruyorsa kilitle dil bağlama büyüsü oldukça etkilidir. Harici olarak kocasının kız kardeşi olan yani eltisi annesi ile birlik olup gelini zor duruma sokacak iftiralar, dedikodular yapıyorlar ise bu büyü onların olumsuz konuşmalarının önüne geçmiş olur. Görümceler için de yapılan bir büyüdür.

Sadece birinci derece aile bireyleri üzerine yapılmaz. Bir kişinin çalıştığı işyerinde yükselmesini çekemeyen, işten çıkmasını sağlamak amacıyla patronlara, işverenlere bu kişiyi kötüleyen, işinden olması için ayağını kaydırmak isteyen kişilerin de susturulması amaç edilmektedir. Birçok insan bu gibi durumlardan müzdarip oldukları ve büyü ile bu sorunlardan kurtuldukları söylenebilir.

Özellikle genç kızların korkulu rüyası olan mahalle dedikodusu için de kilitle dil bağlama büyüsü yapılmaktadır. Bir kızın arkadaşı tarafından evine arabası ile bırakılmasından sonra mahallede birkaç kişinin dedikodu ağzı ile iftira atmasının önüne geçen bir büyüdür.

Kilitle Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Haliyle büyünün etkisini görmek için büyü yaptırmak gerekir. Gerçek bir medyum, işinin ehli çalışma sağlayan medyum ile iletişime geçebilirseniz olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Kilitle dil bağlama büyüsü yapmak için medyuma bizzat kendiniz kilit büyüsü alıp medyuma götürmelisiniz. Kimi susturmak, dilini bağlamak veya ağzını bağlamak istiyorsanız, sizin hakkınızda konuşmaması için büyü yaptıracaksanız eğer susturulacak kişinin fotoğrafına ihtiyaç duyulur. Ayrıca kişinin adı, annesinin adı, doğum tarihi gibi bilgilere ihtiyaç duyulur. Eğer bu bilgilere ulaşmak mümkün değil ise medyumla bu konuyu görüşerek farklı bir yol izlenebilir.

Fotoğrafın arka yüzüne medyuma verdiğiniz bilgiler özel olan safran mürekkebi ile Süryanice harfler kullanılarak yapılır. Medyum bu çalışmayı yaparken yanında kimsenin olmaması gerekir. Fotoğrafı bir masanın üzerine ters ir şekilde koyar ve etrafına 18 tane beyaz renkli mum yakar ve mumların yerlerini sürekli değiştirerek tılsımlı sözcükler ve dualar eder. 18 adet mum orta kısımlara doğru yanana kadar beklenir. 17 adet mum fotoğrafın arka kısmına birer damla şeklinde damlatılır. Daha sonrasında 18. mum fotoğraf çevrilerek kişinin ağız kısmına gelecek şekilde 3 defa damıtılır.

Son işlem olarak mum süreci yapıldıktan sonra resim mum ateşi ile yakılır ve küle çevrilir. En son ortada kalan küller bir poşetin içerisine konularak ağzı bağlanır ve daha sonrasında toprağa gömülür. Ortalama 15 gün veya 40 gün gibi bir süreç içerisinde büyü etkisini göstermeye başlar.

Kilitle Dil Bağlama Büyüsü Yaptırmalı mıyım?

Birisinin dilini bağlamak yani o kişiyi susturmak veya sağda solda olumsuz dedikodular veya iftiralar atan kişinin konuşmasını engellemek yani sizin hakkınızda dedikodu yapmasını engellemek için yapılan kilitle dil bağlama büyüsü sizin için iyi bir sonuç verecek olsa da kara büyüdür. Günahtır ve büyü yaptırmanın günahı da çok büyüktür. Bu sebeple biz büyü yapmıyoruz ve bakımı hakkında da bilgimiz bulunmuyor.

Sevgiliyi Kendine Bağlama

Sevdiği kişinin kendine bağlı olmasını isteyen kişiler büyü yöntemini kullandıklarında karşı taraf artık tamamen kalben size bağlı biri haline dönüşür. Kişinin gözü dışardaysa ve sürekli olarak sizi aldatıyorsa artık tamamen sizden başkasına karşı olan ilgisini kaybeder. Sadece sizi yanında ister ve sadece sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde rahatlıkla sevdiğiniz kişiyi kontrol edebilirsiniz. Sevgiliyi kendine bağlama için bağlama büyülerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Bu büyü yöntemleri arasından en kuvvetli olanı kilit büyüsüdür. Bu kilit büyüsünü kullandığınızda sonuç alma olasılığınız daha da artacaktır. Kilit büyüsü gücü büyük olan bir büyü türüdür. Bu yüzden çok fazla tercih edilir. Kilit büyüsü ile ilgili kendiniz herhangi bir şey yapmaya çalışmamalısınız. İnsanlar büyü yöntemini kendileri uygulamaya kalktıklarında pek çok olumsuz durumla karşılaşabilirler ve bu kez siz de büyüden etkilenmeye başlayabilirsiniz. Böyle bir şey ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Tecrübeli bir medyum tercih ettiğiniz de sonuç alma olasılığınız daha da artacaktır.

 

Author: medyummeric

1 thought on “Kilitle Dil Bağlama Büyüsü

  1. medyum Burak 0553 371 89 94 bu hocayı arayın kardeşlerim büyü ile ilgilenmeyin çok tehlikelidir burada yazılanları sakat işler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir