Yaprak Büyüsü ile Aşık Etme

Aşık Etme Büyüsü

Belki de daha önce böyle bir büyünün varlığından haberiniz yoktu. Sizleri bilgilendirmek adına yaptığımız yaprak büyüsü tam olarak aşık etmek için kullanılmaktadır. Havas ilmi çalışmsı ve gizli ilim çalışması olarak bilinen etkisi ve tesiri gerçekten çok kuvvetli olan bu büyü ile genel olarak evli olan ama aralarında küs olan çiftleri yeniden barıştırmak, giden sevgiliyi geri getirmek ve aşık etmek için kullanılmaktadır. Gizli ilim büyüsü olduğu için bilinmesi gereken detaylar sınırlıdır. Her medyumun ilgi alanı olmayan yaprak büyüsü yapıldıktan çok kısa bir süre sonra etkisini göstermeye başlar. Ak büyüdür ve çok ciddi yan etkileri yoktur. Bir psikolojik sorun yaratacak büyü değildir. Gönül rahatlığı ile yapılabilir. Ancak büyü yaptırmak günahtır ve aşk konularında daha çok büyü yerine aşk tılsımı veya aşk vefki yaptırmanızda fayda olacaktır. Büyü değil de aşk tılsımı ve aşk vefki hakkında detaylı bilgi içi bize ulaşabilirsiniz.

Yaprak büyüsü zannedildiği gibi herhangi bir ağacın yaprağı ile yapılmaz. Büyüde kullanılacak yaprak avuç içini kaplayacak yani neredeyse bir el büyüklüğünde olmalıdır. Üzüm yaprağı veya dut yaprağı ideal yapraklardan birisidir. Diğer yapraklarla yapılan büyüler tutmaz ve boşa geçirilmiş bir zaman olarak bilinir.

Yaprak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Araştırmalarımıza göre yaprak büyüsü yapılırken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekiyor. Mesela yaprak büyüsü yaparken yaprağın eşit parçalara bölünmesi gerekir. Medyum dualar eşliğinde parçalara ayırdığı yaprakların üzerine aşık ettirilecek veya geri getirilecek ya da barıştırılacak evlilerin isimlerini yaprakların üzerine safran mürekkebi ile yazılır. Bu mürekkep genel olarak medyumların kullandığı kalemler olmaktadır. Yazılan isimler Süryanice ya da vefk sembolleri ile oluşturulmalıdır. Bildiğimiz düz yazı şeklinde değildir. Büyüye maruz kalacak kişinin ismi ve annesinin ismi çok dikkatli bir şekilde yaprakların üzerine yazılır. Paragrafımızın başında da belirttiğimiz üzere çok dikkat isteyen bir büyüdür. En ufak bir harf hatası, kelime hatası ya da sembol hatası büyünün tutmasını engeller.

Yaprak büyüsü yapılışı toplamda 10 gün sürecektir. 10 gün süre boyunca medyum yoğun bir tempoda çalışır. Büyü yaptıran kişi 7/24 medyumun yanında olamayacağı için 10 gün boyunca medyumla yan yana olamayacağı için medyuma izin vermesi gerekmektedir. Medyum sanki büyüyü yaptıran kişi yapıyormuş gibi çalışmasına devam eder. İzin verilmez ise büyü çalışması boşunadır. Bu izin resmi evraklar ile yapılmaz. Telefondan ya da yüz yüze medyum size gerekli bilgiyi vererek yapılabilmektedir.

Yaprak Büyüsü Sonucu

Eğer yaprak büyüsü ile aşık etme uygulaması yaptırdıysanız 10 gün sürecek olan çalışmanın 15 -20 güniçinde etki etmesi beklenir. Tılsımlı sözcükler kullanıldığı için bu tutma sürecinde tılsımlar harekete geçer ve tesirini göstermeye başlar. Bu süre zarfında büyünün tutması için medyumun dediklerini harfiyen yerine getirmeniz gerekmektedir.

Yaprak Büyüsü Yerine Aşk Tılsımı Yaptırın

Büyü yaptırmak hem riskli hem de günah olan uygulamalardan birisidir. Bu nedenle yaprak büyüsü ile aşık etme yerine aşk tılsımı yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bu tılsımın büyü ile bir alakası yoktur. Karışımlar, malzemeler vs. bulunmadan yapılır. Medyum vefk kağıdı ile dua eşliğinde bu süreci tamamlar. Büyülere göre daha etkili ve daha ferahtır. Bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Author: medyummeric

1 thought on “Yaprak Büyüsü ile Aşık Etme

  1. merhabalar herkese kuzenim bir kıza asik oldu nisan yaptılar ve ardından bozuldu kaçırcam falan demeye başladı. teyzemle ikimiz çok korktuk evimizin tek erkeği babasız buyudu diğer kuzenlerime babalık etti onu çok seviyoruz başına bişey gelmesinden korktuk ama üzülmesinde istemiyorduk sevdiği kadına ulaşması için çok etkili bir tılsım yaptırdık harmura tılsımı yapıldıktan bir ay sonra nişanlısı kapıda belirdi zil çaldı kapıyı açtım gözlerime inanamadım şaka gibiydi kız çıktı geldi sonuçta ikiside birbirini seviyordu ancak ayrılırken içimden dedim ki bunlar bu olaylardan sonra kesinlikle birleşmez biye büyük konuşamamak gerekirmiş. büyü yaptırmanın gereği yok bence biz nette bulduk tılsım yaptırdıgımız burak hoca isimli kişiyi adam işinin ehli çıktı şaşırdık o kızın geri gelmesine büyü yaptırıp ugrtasmaktansa bu adamı bulun bence medyum burak ismi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir