Mezar Toprağı Büyüsü ile Bağlama

Bağlama Büyüsü

Mezara gömülen büyüler veya mezar toprağı büyüsü ile ilgili bir takı bilgileri mutlaka daha öncesinde duymuşsunuzdur. Mezar toprağı ile bağlama büyüsü oldukça etkili bir çalışmadır. Büyüye maruz kalan kişiyi kendinize aşık edersiniz. Sonrasında da size aşık olan kişi ile birbirinize bağlanırsınız. Bu bağlama ömür boyu sürecek bir süreç olacaktır. Birbirinizden kolay kolay ayrılmazsınız, önünüze çıkan engelleri bir şekilde bertaraf edersiniz ve ömür boyu sürecek bir evliliğe merhaba dersiniz. Bu bağlama mezar toprağı ile yapıldığı için elde edile büyü mezara gömülür. Bu sayede bozulması da, anlaşılması da çok zordur.

Ölüm Toprağı Büyüsüdür

Mezar toprağı ile elde edilen büyülerin bir diğer adı da ölü toprağı büyüsü olarak bilinmektedir. Medyumlar kendi aralarında ölü toprağı şeklinde isimlendirmek te ve bu şekilde telaffuz etmektedirler. Ancak sıradan kişiler mezara gömülen büyüler veya mezar toprağı ile yapılan büyüler olarak bilmektedirler.  Çok etkili bir aşk büyüsü olan mezar toprağı ile yapılan bu süreç bir avuç mezardan alınan toprak ile mümkün hale getirilmektedir.

Farkındaysanız bağlama ve aşk üzerine etkili bir büyü olduğundan bahsettik. Mezar toprağı ile sadece bunlar yapılmaz. Ayırma, evlenme, kısmet açma, nasip açma gibi işlemler için de kullanılmaktadır. Tabi medyumdan medyuma değişiklik gösteren süreçlerdir. Bir medyuma sorarsınız mezar toprağı ile aşık etme büyüsü yaparım der. Diğer medyuma sorarsınız mezar toprağı ile kuvvetli bir ayırma büyüsü yaparım der. Bu sebeple sizin konunuz bir kızı kendinize aşık etmek veya bağlamak ise mezar toprağı ile bağlama büyüsü adı altında çalışma yaptırmak istiyorum şeklinde isteğinizi bildirmenizde fayda olacaktır. Ayrıca bir erkeği seviyorsanız onu kendinize bağlayabilirsiniz. Evli kişilerin de sıklıkla aralarında bir bağ olması için mezar toprağı ile yapılan büyülere başvurdukları gözlemlenmektedir.

Mezar Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle mezar toprağı büyüsü yapılacağı zaman toprağın taze olması çok önemlidir. Burada belirtilen taze terimi mezara yeni gömülmüş birisini toprağından alınmasıdır. İki elin avucuna sığacak şekilde tek hamlede mezar üstünden alınarak yapıldığı bilinmektedir.

Alınan toprak 7 defa okunur ve 7 günde hazır hale getirilir. Mezar toprağı büyüsü olarak adlandırılması ise mezara kadar yani ölene kadar birbirlerine bağlı kalması amaçlanmaktadır. Nasıl yapılacağına dair bilgiler internet üzerinde kapsamlı bir şekilde anlatılmadığı için anlatacaklarımız bunlarla sınırlıdır. Mezar toprağı ile bağlama büyüsü çok etkilidir ve kısa sürede etkisini göstermesiyle bilinir. Ayrıca bozulması en zor büyülerden belki de ilk sırada olanı diyebiliriz.

Mezar Toprağı Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Büyülerin çeşidi, türü, yapılışı, uygulanışı ne olursa olsun islam dininde yasaklanmıştır. Kuran-ı Kerim ayetlerinde açıkça yapılmaması ve yaptırılmaması söylenmektedir. Ayrıca her medyum böyle bir büyüyü yapmak istemez. Büyü yaptırıldığı zaman kişi büyüye maruz kalıyor olsa da kendi rızası ile bazı şeyleri yapmaya karar verir. Baskı veya kişinin iradesini elinden alma gibi bir işlem değildir. Kişi doğruyu yanlışı ayırt edebilecek kabiliyete erişir ve büyü yön verir.

Bağlama Vefki Yaptırmak Daha Etkili

Siz bir kişiyi kendinize bağlamak veya aşık etmek istiyor olabilirsiniz. Araştırmalarınız sizi büyülere yönlendirmiş olabilir. Biz büyü yapmadığımız için sonuçlarının da kötü olabileceğinin ihtimalini düşünerek bu gibi büyü çalışmaları içerisinde bulunmuyoruz. Sizi de ruhsal ve psikolojik olarak etkilemesi görülebilir. Bu nedenle bir kızı veya bir erkeği kendinize bağlamak istiyorsanız bağlama vefki ile ilgilenmenizi tavsiye ederiz. Büyülere göre daha etkili ve tesiri daha kuvvetli olan bu işlemin büyü ile bir alakası yoktur.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen insanların merak ettiği konular arasında ne kadar sürede tesir gösterdiği de yer almaktadır. Bağlama büyüsü işlemini yaptırmaya karar verdikten sonra büyüyü yapmak istediğiniz kişinin bütün gerekli bilgilerini toplamalısınız. Bu bilgileri toplarken dikkatli olmalısınız. Medyumun isteyeceği her bilgiyi bulmalısınız. Eksik veya yanlış bilgi toplamanız durumunda büyünün tutmama olasılığı vardır. Bu bilgileri toplamak için belli bir zamana ihtiyacınız olacaktır. Bütün bilgileri topladıktan sonra medyuma gitmelisiniz. Medyum bağlama büyüsü işlemini tamamladıktan sonra üç hafta süre içinde büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu süre büyüyü yaptırdığınız medyuma ve büyünün etkisi altına girecek kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin bağlama büyüsü işlemini yaptırmak istediğiniz kişi daha önce tanıdığınız ve sizi tanıyan biri ise büyünün tesir süresi daha hızlı olacaktır. Tanımadığınız bir kişi için olacaksa tesir süresi daha yavaş olacaktır.

Author: medyummeric

5 thoughts on “Mezar Toprağı Büyüsü ile Bağlama

  1. Selam hocam ben sadece mezar toprağı ile bağlama çalışması yapmak istiyorum .kişi kendisi benim ona deli gibi sevdiğimi bilmekte .bu sebepten onunda bana bağlanmasını .sagliyabilirseniz çok sevinirim .yasalarımız 50 üzerinde .

  2. Burak hoca büyü yapmıyor. Burada büyüler hakkında merak edilenleri yazıyor. Çünkü ben kendisi ile görüştüm büyü yaptırmak istedim. Burak hoca bana büyü yapmıyorum deyince alternatif süreçler hakkında bilgi verdi. Benim eşim yaklaşık 3 ay kadar benden uzak durdu. İşten eve gelince yemeğini yer, telefonunu eline alır yatana kadar oyun oynardı. Ben umurunda bile değildim. Şimdi Burak hoca sayesinde eşim tüm bu alıskanlıklarını bıraktı. Benimle daha çok ilgilenmeye başladı. Büyü yapmadı ama eşimle olan problemi ortadan kaldırdı. Resmen birbirimize bağlandık.

  3. BURAK HOCA İLE ÇALIŞMAMIZ OLDU KENDİSİNDEN MEMNUN KALDIM. AKLINDA SORU İŞARETLERİ OLANLAR TEREDDÜTSÜZ BURAK HOCAYI ARAYABİLİRLER. NUMARASINI PAYLAŞAN OLMAMIŞ EMİNİMKİ ULAŞMAK İSTEYENLERİN SAYISI BİR HAYLİ FAZLA.

    BURAK HOCA TELEFONU 0553 371 89 94

    1. Uğur Burak hocaya ne işlem yaptırdınız da memnun kaldınız anlatırsanız insanlar da öğrenirler en azından

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir