Sevenleri Kavuşturma Büyüsü

Kavuşturma Büyüsü

Büyü insanların hayatlarında  geçmişten berri gelmekte olup, insanlar belli sorunlar yaşadıkların da ve üstesinden gelemedikleri zamanlar da bu tarz eylemlere başvurmaktadır. Genellikle büyü konusunda ülkemizde özellikle Türkiye üzerinde aşk büyüleri tercih edilmekte olup, tercih edilen yöntem Allah katında kesinlikle kabul görülmeyen ve yanlış bir yöntemdir. Allah gerek hadisler de gerek ise Kuran-ı Kerim üzerinde büyü hakkın da bilgileri paylaşmış olup, yasak olduğunu yapılmaması gerektiğini hatta bunu yapanın da yaptıranın da yerinin cehennemlik olacağını açık şekilde bildirmektedir. Bu durum sizlerin büyü gibi durumlardan uzak olması gerektiğini düşündürmekte olsa da sevenleri kavuşturma büyüsü gibi pek çok büyü çeşitti ülkemiz de uygulanmaktadır. Aslına bakıldığında birçok hoca ve medyum büyü yapmamakta olup, büyü yapan medyum ve hocalar aslında gerçekten medyum ve hoca değildir. Bunlar tamamen para üzerinden insanları günaha yönlendiren varlıklardır.

Sevenleri Kavuşturma Büyüsü Nasıl Yapılır

Pek çok internet sitesi ve bazı kişiler kulaktan dolma ve saçma bilgiler paylaşarak büyüye meilli olan kişileri kandırmaktadır. Kandırmalarını ise paylaşımlarında çeşitli yalan yanlış tarifler vererek gerçekleştirmekte olup, bunu uygulayan insanlar ise bekledikleri sonuç yerine başka sonuçlara varmaları yüksek ihtimaldir. Çünkü yapılan paylaşımlar bilen kişiler tarafından yapılmamıştır. Büyü yerine insan hayatında daha büyük katkısı olan ve derdi veren Allah’tan dermanı da istemek amacı ile vefk, celb, tılsım gibi dualar ile yapılan ve büyü ile alakası kesinlikle bulunmayan eylemleri yapmanız daha mantıklı olacaktır. Zaten pek çok hoca ve medyum da sizlere bunu tavsiye edecek olup, bu şekilde sizlere %80 olasılık vererek sizleri bu tarz eylemlere yönlendirmek daha mantıklı olacaktır.

Sevenleri Kavuşturma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Öncelikle şunu belirtmekte fayda olduğunu söyleyebiliriz. Kavuşturma büyüleri kendi içlerinde bir çok çeşide sahip olsa da medyumun buradaki çalışma isteği ve arzusu sonucu belirleyen unsurlardan birsidir. Diğer unsur ise siz sevdiğiniz insana karşı gerçekten aşk dolu duyguya sahip olmanızdır. Medyumun bilgisi, uzman olmasının yanı sıra sizin de gerçekten sevdiğiniz insanla kavuşmak istemeniz sonucu belirleyecektir. Sevenleri kavuşturma büyüsü etkisi ise; evliyseniz ve karınızı ya da kocanızı çok seviyorsanız aranızda geçen bir husumetten dolayı ayrılmak zorunda kaldıysanız ya da geçici bir süreliğine evi terk etmiş iseniz  kavuşturma büyüsüne maruz kalınması durumunda aradaki tüm buzlar eriyecek ve yaşanılan olumsuz durumlar geride bırakılacaktır. Bunda sonraki süreçlerde ise büyü sayesinde tekrarı pek mümkün olmayacaktır. Evli insanların haricinde en çok sevgililerin böyle bir talebi olduğunu dile getirebiliriz. Mesela kız arkadaşınızı çok seviyorsunuz ve aranızda geçen olumsuz durum nedeniyle uzaklaşmak zorunda kaldınız veya kız arkadaşınız sizin hatanızı kabullenmeyerek sizi terk etmiş ise büyüye maruz kalması durumunda size geri dönmesi muhtemeldir.

Arada geçen sorun ne olursa olsun kısa sürede etkisini görebileceğiniz bir büyüdür. Medyumun çalışmasına göre büyünün amacı seven insanların her ne olursa olsun yeniden birleşmesi sağlanmaktadır. Ömür boyu süren bir beraberlik olacak ve kişiler birbirlerine bağlanacaktır. Kim bu iki sevgiliyi ayırmak isterse o kişilerin istekleri olmayacaktır.

Büyü yaptırmadan nasıl sevdiğimle kavuşurum diyorsanız dua ile bu mümkün olabilmektedir. Bağlama tılsımı veya bağlama vefki ya da harmura aşk celbi önerilerimiz arasındadır. Biz büyü süreçlerinde bulunmadığımız için vefk, tılsım veya celb işlemlerinden bizim tarafımızca faydalanabilirsiniz.

Kavuşturma Büyüsü Yapanların Yorumları;

Kardeşimle aramız çok iyidir. Her şeyimizi birbirimize anlatırız çok iyi anlaşırız. Ama kısa zaman önce kardeşimin hayatına bir kız girdi. Bu kız yüzünden artık kardeşimle doğru düzgün konuşmayı bırak görüşemiyoruz bile. Bende bıktım bu durumdan artık. Kız resmen kardeşimi ele geçirdi. Onun yüzünden resmen ben kardeşimi göremez oldum. Kız kardeşimi ne yaptı ne etti elde etti. Ama kardeşim bu durumdan hiç itiraz etmiyor. Resmen ailesini unuttu. Kısa süre öncede kardeşim tamamen evi terk etti kızın yanına taşındı. Kardeşimle konuşmayı denedim ama benimle görüşmeyi bile istemiyor. Artık benim de canıma tak etti. Ne yapsam ne etsem diye düşündüm durdum ama en sonunda bir arkadaşımla konuştum ve durumdan bahsettim. Arkadaşımda bana medyum önerdi ve celb yaptıralım dedi. Bende kabul ettim. Daha öncede kendisi denemiş böyle bir şeyi. Bende tamam dedim. Medyuma gittik ve celb yaptırdık. Bu celb sayesinde kardeşim evine bağlı biri oldu. Bu celb sayesinde kısa zaman içerisinde kendisine geldi ve bize karşı, davranışları gene eskisi gibi oldu. Bu celb sayesinde gerçekten kardeşime tekrar kavuştuk. Kardeşim şimdi kızı da arayıp sormuyor. Ayrıldılar artık oh çok şükür kurtulduk. Bu celb sayesinde gerçekten kardeşime tekrar kavuştum. Celbi yaptırmasaydım eğer çoktan kardeşimi kaybetmiştik. İyi ki arkadaşımı dinlemişim de bu celbi yaptırmayı kabul etmişim. Yoksa kardeşim değişmezdi.

Author: medyummeric

1 thought on “Sevenleri Kavuşturma Büyüsü

  1. kız arkadaşımla 2 yıl önce ayrıldık sebepsiz yere benden ayrıldı benden unutamadım onu geri gelmesi için hiç bir ümidim yok ama gelmemesi içinde kötü bir sebep yok onu hiç kırmadım ne isterse hep yaptım adını bile 1 yıl boyunca bir kaç kez kullandım onu sevdiğimi hep belli ettim isteklerini hemen hemen anında yerine getirdim. malesef ki öyle olmamak gerekiyormuş. şuanda ise geri dönmesini istiyorum dediğim gibi geri gelmemesi için kötü bir sebep yok suda sebeple ayrıldık nerede hata yaptım bilmiyorum. araştırma yaparken medyum burak hoca ile tanıstım kendisine bi kaç sorum oldu geri gelmesi için vefk ve hamaylı çalışmaları varmıs ama etkili olanı hamaylı olarak geçeiyor boy hamaylı biraz bilgi aldım işlemlerin tutma sureleri falan farklı ama düşünmeden yaptırmak istemyordum büyü olaylarına karşıyım burak hoca da yapmıyormus zaten oda karsı boyle şeylere aranzda bu tarz bişeyler yaptıran oldumu sesimi duyan biri varsa bana işlemle ilgili bilgi verebilirmi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir